top of page
חיפוש

אפקט השפע

עודכן: 3 במאי 2023

אם את רוצה משהו את צריכה לתת אותו !!!!


כוח הנתינה הוא אחד הכוחות העצומים של הבריאה ניסיתם פעם לתת משהו שאתם "צריכים" ? לתת יותר ממה שאתם חושבים שיש לכם ?

באחת השבתות נסענו לבקר משפחה, עצרנו לקנות פרחים והבחור שמכר את הפרחים רעד מקור, שיניו ממש נקשו… ואז… אורי , נתן לו את הכפפות שלו. והבנות שלנו שאלו בפליאה פעמיים המומות מהתשובה… "אבא נתת לו את הכפפות שלך ?" "כן " אורי ענה …..וכולנו שתקנו….אושר גדול עטף את כולנו וריגש עד דמעות…

אני מזמינה אתכם לתת משהו, לא משהו שאתם לא צריכים לתת משהו שאתם צריכים, תנו מהכשרונות שלכם, הזמן שלכם… וגם אם אתם מאמינים שאין לכם כסף, תתרמו, פשוט תתנו את מה שאתם רוצים שיהיה לכם, גם אם זה שקל או עשרה שקלים, פשוט תכניסו את זה לחלק מההוצאות שלכם. כשאתם עושים את זה, אתם אומרים לבריאה, "אני לא דואג שלא יהיה לי, אם אתן את זה, בטוח אקבל חזרה….או אקנה לי", אתם בתודעת שפע. אתם אומרים לבריאה במאמר עומק "יש לי" "אני סומך על הבריאה", והבריאה נענית לתדר ששלחתם ומחזירה לכם תמיד תדר זהה. לא כי אני אדם טוב ומגיע לי, אלא, כי חוקי הבריאה פועלים בתדרים, ממש כמו מתמטיקה, 4 + 4 תמיד = 8, כך גם תדר הנתינה וזה לעולם לא משתנה. כשאנחנו משדרים תדר זה, הבריאה שולחת חזרה תדר של "יש לי" והמציאות מתגשמת בחיים שלנו בשפע. ואתם יודעים מה… אפילו פי כמה וכמה.

הפיזיקה הקוואנטית מראה לנו שכל האפשרויות קיימות בכל רגע בשדה הבריאה, והמיקוד שלנו זה מה שגורם לאפשרות מסויימת להפוך למציאות ,או למה שקוראים לו במדע החדש "אירוע". כשאתה מתמקד בנתינה, אתה נמצא במצב תודעה שאומר "יש לי " והאנרגייה הולכת לאן שתשומת הלב הולכת !

חלק משמעותי בהתפתחות הרוחנית שלנו הינה הנתינה, ישנן מספר רמות של נתינה , הראשונה שבניהן מאפשרת לאחרות להתבטא מתוך מקום אמיתי ומאוזן, הנתינה לעצמינו, הקשבה לצרכינו העמוקים ביותר, מחזקת את הקשר שלנו לנשמתינו ולמקור הוויתינו, כאשר אנו שלמים יש לנו מאיפה לתת, כך מתאפשר לנו להיות בנתינה ותמיכה לאחר, זה השלב בו אנו חשים רצון וצורך להתנדב לגופים שונים ולאחר מכן מתעורר בנו רצון גדול יותר להשפיע במעגלים רחבים יותר, כמו הקהילה הקרובה, המדינה ואף לעזור לעולם כולו. על פי הקבלה, בדרך זו אנו מקיימים את ייעודינו הבסיסי , הנתינה, לתת את מה שאנו מקבלים על מנת להשפיע לטובה, מתוך מקום שיודע כי הנתינה שלנו מגיעה מעומקי נשמתינו המקבלת את כל הטוב מהמקור ומעבירה אותו הלאה.

אימנו אותנו לחשוב "מה יש לי לקבל"? ואנחנו צריכים לאמן את עצמינו לחשוב " מה יש לי לתת"? כשאנחנו נותנים משהו אנחנו מפעילים אותו בחיינו.

הנתינה מחביאה בתוכה את חוק השפע של הבריאה מהו חוק השפע ? זהו בעצם חוק המחזוריות בבריאה, כמו שכל דבר ביקום הינו מחזורי, הסיבוב של כדור הארץ סביב השמש, הירח שנע סביב כדור הארץ, עונות השנה, החיים והמוות ובעצם כל הקיים…

לחוק השפע יש שלושה שלבים : 1. להפעיל תדר (איכות או רגש ) מסויים מתוכך- על מנת שתוכל לתת אותו- כיוון שאתה לא יכול לתת משהו אם אין לך . 2. לתת את מה שהפעלת מתוכך- על מנת לשמור את התדר או האיכות אנחנו חייבים לתת אותו. 3. לקבל אותו חזרה לעצמינו- אנחנו לא יכולים לשמר את התדר הזה בחיים שלנו אם אנחנו לא נותנים אותו לעצמינו.

אני תמיד אומרת לתלמידים שלנו, אנחנו לא יכולים לנשום החוצה כל הזמן, ולהיות בנתינה כל הזמן, אנחנו חייבים גם לנשום פנימה, לכן הנתינה והקבלה חד הם , האחד לא יכול להיות קיים ללא האחר, ממש כמו שאנחנו לא יכולים להסתובב בעולם שלנו נושפים החוצה כל הזמן.

חשוב לאמר כי הדרך העוצמתית ביותר שיש לנו לשלוח תדר היא על ידי הרגש, הלב שלנו הוא הכלי שלנו לייצר רגשות ועל ידי שימוש מודע בטכנולוגיות "ראיית החזון" ( אותה אנו מלמדים במסע 21 לחיבור ליעוד ולחזון.) מה שמדהים זה, שהמדע מגלה שהלב האנושי הינו הגרטור העוצמתי ביותר הקיים בגוף האדם המייצר גם אנרגיה חשמלית וגם מגנטית פי 100 יותר חשמל , ו-5000 יותר חזק מגנטית מהמוח !

המידע הזה חשוב כיוון שהעולם הפיזי שאנו חיים בו עשוי משני שדות אנרגטיים אילו אם נשנה את השדות האילו נוכל לשנות את המציאות שלנו מדיטציה ותדרים וצלילים מרפאים הם הכלים העוצמתיים ביותר הקיימים המדברים את השפה של השדות הללו ומחברים אותנו ללב שלנו .

הלב שלנו יכול לשנות את השדה האלקטרומגנטי על פי הרגשות שאנו מייצרים

כאשר אנו מתחברים אל הלב ומייצרים רגש, מעבר למחשבות המגבילות אנו יכולים לשנות את מציאות חיינו!!! כאן תוכלו לראות קצת מהמחקר שנעשה בנושא ב"מכללה למתמטיקה של הלב"-


הדרך המהירה שגילינו, שמוכחת מחקרית הינה השימוש בצלילים מרפאים, היא חוצה את המחשבות ישר אל הלב, מחברת בין שתי אונות המוח ויוצרת תיאום בין המוח והלב. הצלילים המרפאים המשולבים עם מדיטציה ותפילה יכולים לעשות פלאים … ומניסיון של שנים , של תלמידים ומטופלים שלנו שחוו ריפוי ספונטאני בזמן מאוד קצר עם הריפוי בתדרים וצלילים.

המשימה שלנו היא להזכיר לאנשים דרך הצלילים את התדר המקורי שלהם, לשמר איכויות גבוהות ולהעלות את התדר שלהם , כך שהם יוכלו ליצור חיים מאושרים יותר.

בסרטון המצורף, תוכלו לראות עד כמה צלילים משפיעים עלינו ובכל הרבדים של חיינו.


ספרו לי על נתינה שלכם לאחר, לקהילה, לחברה, ספרו על רעיונות שיש לכם לנתינה ותרומה לקהילה ולסביבה בכדי שעוד אנשים יוכלו לקבל השראה ולהצטרף למעגל הנתינה.

********************************************************************* לכל מי שביקש לדעת מה אנחנו עושים ומתי…., הכנסו לעמוד האירועים הקרובים שלנו, בו מעודכן הלינק לניוזלטר החודשי שלנו

********* *********** ************ ***** צירפתי תמונה בה יצרנו ניסוי ובו ניגנתי עם קערת הקריסטל ועשיתי שימוש בקול שלי בתדר הלב (במודל "היזכרות") , צילמנו את ים אמבארצ'י המקסימה, לפני , תוך כדי … ואחרי טיפול שלי, עם מצלמת ההילות של אמיר אמברצ'י צילום הילות המקסים. תוכלו לראות בתמונה לפני , את צבעי ההילה שלה ובתמונה שאחרי הטיפול כיצד הם השתנו וכל הצ'אקרות נפתחו והתאזנו, ובמיוחד, צ'אקרת הלב המראה פעילות של 30% לפני הטיפול בצלילים ואחרי הטיפול בצלילים במודל "היזכרות" , הצ'אקרה של ים עלתה ל- 100% והלב נפתח. ים מספרת על שינוי תדר דרמטי שהשפיע על החיים שלה וזה רק מטיפול אחד. ואמיר מספר שמכל הניסויים שעשה, זה הניסוי הכי משמעותי, מהיר ודרמטי שהמכשיר הילות הראה, שיצרו את השינוי המשמעותי והמהיר ביותר.


***** כמו תמיד , אתם מוזמנים כמובן לשתף

*******************************

אם אתם מרגישים,כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, ולהבין עוד הכנסו לאתר לעמוד הקורסים האינטרנטיים וקראו על קורס "אפקט השפע" ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page