חיפוש
  • White Feather

גשר לאנושות חדשה- אבולוציה רוחנית

עודכן ב: 18 מרץ 2020

כאשר אנו מביטים סביבינו אנחנו כבר עדים לשינויים עצומים ולקפיצות אבולוציוניות במבנה החברתי, הפוליטי ובהוויה הרוחנית שלנו. בעוד תהליכי המאקרו של העולם סביבנו אולי עדיין נראים לנו אותו הדבר, היסודות והמבנים הבסיסיים זזים ומתפוררים במהירות עצומה

דוגמא טובה לעניין הזה היא היצירה של גוף הניקרא: OPPT – the One People’s Public Trust  שפורסם לציבור ב-25 לדצמבר 2012, שחסם את המערכת משיטת השלטון של התאגידים. קרן נאמנות זו נוצרה עבור כל אדם, אישה וילד כדי לקיים חלוקה צודקת של משאבי העולם ולסיים את השעבוד של האנושות, במהות קרן זו טוענת כי באופן חוקי אף אחד לא יכול לעמוד כסמכות עליונה בינך לבין מערכת היחסים שלך עם הבורא.

היא משאירה את הפרט במלוא האחריות, להיות אחראים באופן אישי על עצמם ולהבטחת הזכויות וחופש הבחירה של אחרים, אין יותר שרשרת מבנית של פקודה אין חוקים , אין תאגידים להתחבא מאחוריהם, אתה כבורא שיעודו,  להוות כאפוטרופוס של כדור הארץ שלנו ותושביה זה שינוי פרדיגמה מסיבי וככזה ללא ספק ייקח קצת זמן כדי שיתממש במלואו. לינק לקרן:   http://wakeup-world.com/oppt-in/

כמובן שזה לא מקרי שתהליכים עוצמתיים של צמיחה ופוטנציאל משכתבים את המבנה החברתי מחדש על ידי OPPT  והם מתחילים ב2013  לקבל תמיכה ולהתחזק.

נבואות רבות כולל המאיה מדברות על שנה זו כשלב ראשון למודעות גבוהה אם נהיה מוכנים לעבוד עם התת מודע שלנו ולהעיר את המידע שטבוע ומקודד בפנימיותינו העמוקה ובחלקים הרדומים ב- דנא שלנו. כאשר נלך בדרך זו נרוויח את החיבור שלנו לטבע ולידיעה האינטואיטיבית הטבועה בתוך כל אחד ואחת. ממסרים אילו אנחנו מבינים שגם באופן אישי וגם באופן קולקטיבי

אנחנו הערוץ להעביר את התדר החדש על מנת ליצור גשר בין שמים וארץ. אנחנו בחרנו כנשמות לחוות חוויה פיזית בתקופה מיוחדת זו על כדור הארץ תקופה עליה דיברו כל התרבויות הקדומות כתקופה של התחלה חדשה ואנושות ערה

אך אם המפתח שלנו להגשמת ייעודינו כגשר לתודעה חדשה הוא לעבוד עם תת המודע שלנו להיזכרות במהותנו, בחוכמה העתיקה ובאמת האוניברסאלית של הבריאה… אנחנו צריכים לשאול את עצמינו כיצד אנו עושים זאת

הגופים השמיימיים ככלי להתעוררות

השדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ מושפע מהשדה האלקטרו מגנטי של השמש ושל כל מערכת השמש שלנו, הכוכבים, כוכבי שביט ועוד גופים שמיימיים הנימצאים בגלאקסייה שלנו. לכל אחד מהגופים הללו יש שדה אלקטרו מגנטי משלו הרוטט וכאשר השדה שלהם נכנס לשדה של כדור הארץ שלנו, ישנו מפגש של רטט המשפיע האחד על השני ויוצר שינוי בשדה של כדור הארץ ומשפיע גם על כל החיים על הכדור.

מפגש אנרגטי זה פוגש גם את הגופים האנרגטיים של האדם שהוא השדה האלקטרו מגנטי שלו .

גופים אילו משתנים כתוצאה ממפגש זה, רטטים חדשים אילו מתורגמים על ידי התאים שלנו ומשם מעבירים את המידע לדנא והוא מגיב על פי המידע החדש שניתן לו (מבוסס על מחקר של ברוס ליפטון).

במפגש אנרגטי זה ובתדרים חדשים אילו יש פוטנציאל להעיר את החלקים הכבויים בדנא שלנו ולאפשר לנו לבטא עוד חלקים מהפוטנציאל שלנו בכל הרבדים אל התרחבות תודעתית ואבולוציה רוחנית.

מתוך מקום זה ניפתח לידע קדום שנימצא במהותנו וניתן לנו מאבותינו, חוכמת היקום שנוכחת כל הזמן בשדה המאוחד מזכירה לנו להתעורר לתפקיד שלנו כאן בתקופה היסטורית זו כגשר אל אנושות חדשה.

כמו שנאמר על ידי המדען ואיש החזון דיאטר ברוואר בספר ועכשיו גם בסרט שלו, הוא מראה הוכחות מדעיות שיש קשר בין הגברת הפעילות הסולארית בשמש וההתקדמות ביכולות היצירתיות, המנטליות והרוחניות של האנושות.

האנושות נימצאת כעת בתהליך דרמטי של הפרעה סולארית שיש לה את היכולת לשבש את השדה הגאומגנטי של כדור הארץ וכתוצאה מכך גם שיבוש אקולוגי ברוואר מגיע למסקנה שמצב זה התחלה של תקופה חדשה. הוא כותב ומראה גם כיצד הפעילות הסולארית מאפשרת להאיץ את הפוטנציאל והיכולת של המוח שלנו להפעיל את הדנא ולהרחיב את המחשבה בדרך שאנחנו לא יכולים אפילו לדמיין.

יכולות שנראות היום יוצאות מן הכלל ועל טבעיות כמו טלפתיה או מה שמעבר לתפיסה החושית שלנו ורמת אינטליגנציה הרבה מעל לממוצע- יהפכו בקרוב למקובלים וטבעיים ויכולים מאוד לעזור לנו לפתור את המשבר הגלובאלי שאנו עומדים בפניו.

ללא ספק הדרך שבה אנחנו חושבים, מרגישים מתקשרים וחווים את המציאות השתנתה באופן דרמטי בשנים האחרונות וברוואר מאשר כי שינויים אילו בסופו של דבר יגיעו לשיא באופן חדש של תודעה והרמוניה על כדור הארץ. האנושות עוברת דרך קפיצה קוואנטית אומר ברוואר ותהליך זה כבר החל עם הציפייה הגדלה בניבוי הפעילות הסולארית  ב-2013, והאפשרות האמיתית שהשמש תפלוט התפרצויות להבות סולאריות השנה. לגדילה בקרינה זו יש פוטנציאל לעורר ולהעיר את הדנא שלנו ולהניע את האנושות לעבר מחזור חדש של אבולוציה קוסמית.

הפעלה מודעת של הדנא והתעוררות

יש ממש אלפי שיטות, תהליכי ריפוי ומנגנוני התעוררות כדי להפעיל ולהעיר ולהפעיל את ה-DNA (להעלות את הרטט) של ה-DNA כדי להביאו למלוא הפוטנציאל שלו אין מנגנון אחד הוא דרך זהב לנירוונה … אלא לכל אחד ואחד מאתנו יש רצון ובחירה חופשית  למצוא את הדרך שבה פסעו כמה שפחות על מנת שתעזור לנו מבחינה פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית לחבק את גן העדן כאן על כד