top of page
חיפוש

החולם שהתעורר

עודכן: 3 במאי 2023

אנו מותנים לשפוט על פי מראה, ולתת לזה לקבוע מה נכון לגבי החיים, ומה אפשרי. זה הוביל אותנו להפוך לפותרי-בעיות, שמגיבים לנסיבות קיימות, במקום לבעלי-חזונות, שמפעילים את השלב הבא באבולוציה שלנו.

לכן, לא משנה כמה הדברים ישתנו, נראה שהם נשארים אותו דבר. כשאנו מגיבים למראות מחוץ לנו ומנסים לשנות אותם, אנו ישנים בתוך חלום הניפרדות, מאמינים שאנחנו מתקיימים בנפרד מ-"האחד" שברא את הכל ומשמר יקום רוחני בהרמוניה מושלמת.

ואפילו אם אנחנו מצליחים לשפר את הדברים מהמקום הזה (דבר שאי אפשר לעשות לצמיתות), אנו עדיין נשאר ישנים. יש רק דרך אחת לפתור את בעיית החלום – להתעורר! כל הטעויות, הקונפליקטים, והאתגרים אתם אנו מתמודדים הם חלק מהחלום האנושי הזה של הניפרדות מהאלוהי. ורוב המאמצים שלנו לתקן, לשנות, לרפא או להגן על עצמנו מהדברים הללו הם בניגוד להרמוניה היסודית של החיים – מה שמוביל להרבה מן הרעות של העולם הזה. זה לא במקרה שהמילה "רוע"  היא המילה "עור"  (מלהתעורר) מאויתת לאחור. הנה האירוניה הגדולה ביותר: לא ניתן לשנות את העולם ע"י שינוי של העולם. לא יותר משאפשר לשנות סרט על המסך ע"י ניסיון לשנות את עצמך או את המסך. אתם יכולים לשים אטמים או כיסוי עיניים, לשנות את המסך, או ליצור כל מיני הסחות דעת, אך עדיין אותו סרט יהיה מוקרן. אתם חייבים לחזור חזרה אל המקרן ולהחליף את הסרט. או פשוט לצאת מהקולנוע לגמרי.


הדרך היחידה לשנות את הסרט היא לשנות את התודעה שלכם, שהיא המקרן שמכיל את הסרט אשר מואר באור ההוויה שלכם. התודעה, או המודעות שלכם, היא הכוח, החומר והחוק היחיד שמשפיע על החוויה שלכם. כל החלום מוקרן על-ידכם. אז אם אתם רוצים שהדברים שאתם רואים ישתנו, אתם חייבים לשנות את הדרך בה אתם רואים את הדברים.

הכוונה היא לא לצאת מהחוויה האנושית, הכוונה היא ללכת בתוכה- להפוך לחולם שהתעורר, חולם את החלום באופן מודע- אשר, ליתר דיוק, הוא חלום שמשקף את החזון העמוק יותר של לבכם. זה מה שכל אנשי החזון האמתיים היו – חולמים שהתעוררו. מהמקום הזה, אתם לא מוגבלים ע"י חוקי החלום ואתם יכולים ליצור מה שנראה כמו ניסים. תגלית המפתח הנוספת בעודכם מתעוררים מן החלום היא ששום דבר מעולם לא נפגע, נפגם או אבד, ושכבר יש לכם את כל מה שאי פעם תוכלו לרצות, לקוות ולחפוץ. אתם אמני-חלום מצוידים באופן מלא, והחלום הוא הקנבס עליו אתם מציירים את פורטרט הנשמה שלכם, או הבמה עליה אתם מפיקים את הדרמה האלוהית שלכם. עצרו, הביטו, והקשיבו! אז כיצד מתעוררים, לוקחים חזרה את הכוח, והופכים לאמני-חלום שהתעוררו?

ישנם 3 צעדים בסיסיים כדי להתעורר: – עלינו לעצור כשאנו נהיים מודעים לכך שאנו מגיבים, – להביט אל מה שאנחנו באמת מגיבים אליו, ולהקשיב למה שמנסה להתגלות דרכנו. כשאתם מבחינים שאתם נוקטים פעולה ממקום של פחד, ספק, או חוסר, ואתם מתחילים להרגיש א הגוף שלכם מתמלא מתח ומתכווץ, את לבכם נסגר, או את תודעתכם שופטת, זהו הסימן שלכם לעצור. זה אומר שנתקעתם בתוך דפוס בלתי מודע. כבר אין לכם רצון חופשי. אתם לא פועלים מתוך מה שאני קוראת לו –  "לא!  חופשי". ברגע שתוכלו, עצרו את מה שאתם עושים, עצרו את מה שאתם אומרים, שבו, והיעשו מודעים למה שנע דרככם. אל תנסו לעשות דבר כנגד זה, רק התחילו לשים לב לזה. מהן התחושות הגופניות והיכן בגופכם הן נמצאות? מה אתם מרגישים, מה אתם חושבים? אל תעשו מיד משהו, שבו שם!  כעת אתם מוכנים להביט. האירו את אור התודעה שלכם ואפשרו לדפוס להפוך למודע. היו מוכנים לראות היכן אתם באמת, מה באמת מפעיל אתכם ללא שיפוט. אינכם יכולים לרפא את מה שאינכם מוכנים לחוש. זה לכשעצמו יתחיל לפרק את הדפוס, אפילו למוסס את הקארמה, כי הכוח היחיד שיש לדפוסי החלום הוא הכוח שאתם נותנים להם דרך תגובה והתנגדות. לבסוף, הקשיבו. במקום היותר מודע הזה, אתם מוכנים לקבל תובנה אלוהית, התגלות של הטבע האמיתי של המציאות. והמצב המורחב הזה מוביל לריפוי. כל ריפוי אמיתי הוא רק תודעה מורחבת של השלמות שתמיד היתה שם. מהמקום הזה, אתם יכולים לשאול שאלות יותר מודעות ומעצימות: "מהו החזון אשר מנסה להתגלות על ידי האמצעים הללו?" לא "מה לא בסדר?", או "למה אני?". אלו הן שאלות שאתם שואלים כשאתם ישנים בתוך החלום, אך כשאתם מתעוררים אתם שואלים "כיצד אלוהים רואה זאת? מהי האמת שמשחררת אותי?" אז אתם נעשים דוממים ומוכנים לקבל. זה לא קשור ללהפוך דבר לנכון, זה קשור ללראות נכון את הדברים. אז בפעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם עומדים מול חוויות מגבילות, זכרו את תרגיל ההתעוררות-הרוחנית: עצרו, הביטו, והקשיבו... ותראו איך החיים שלכם עוברים טרנספורמציה. אם אתם מרגישים, כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על האירועים הקרובים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Komentáře


bottom of page