top of page
חיפוש

יכולות הקריסטל בריפוי

עודכן: 3 במאי 2023

צליל הקריסטל משלב בין כל תשעת האלמנטים של ריפוי בצליל.  כאשר אנו מנגנים או מקשיבים לקערות הקריסטל, ישנו צליל בולט וסדרה של אוברטונים שנשמעים .  כאשר יותר מקערה אחת מנוגנת נכנסות לנגינה הרמוניות וצלילים עילאיים.  אוברטונים וצלילים עילאיים מתרחבים מעבר לצלילים שהם בטווח שמיעת האוזן האנושית ובכך משפיעים באופן עמוק על מבנה התאים שלנו. והגוף שלנו הופך לתחנה מימסר אחת גדולה, אכן אנו במהות אנטנה אחת גדולה, עם קלט חושי .

קריסטל הקוורץ נוצר ממים וחול סילקה שהתאבנו להם יחדיו . לקריסטל תכונות  ייחודיות להעביר, למקד, לאחסן, ולהתמיר אנרגיה וגם ניתן לתכנת אותו ולהכניס לתוכו אינפורמציות שונות הממוקדות למטרה שלשמה אנו משתמשים בו.

היום משתמשים בקריסטל קווארץ סינטטי   במחשבים, ציוד לייזר,טלפונים סלולרים,  שעונים, רדיו וטלוויזיה ובמיקרופונים ועוד בציוד אלקטרוני נוסף. כיוון שמהותו הינה תקשורת, רק במקרה של קערות הקריסטל תקשורת עם ה-DNA ורובד הנשמה שלנו.

מרסל ווגל היה מדען ב IBM מעל 30 שנה, שעסק בחיפוש אחר תכונות ויכולות הקווארץ. הוא גילה כי "הקריסטל פולט רטט שמרחיב ומעצים את עוצמות מוח המשתמש, כמו לייזר הוא מקרין אנרגיה בתבנית עקבית בריכוז גבוה ואנרגיה זו יכולה להיות מועברת ומשודרת לאובייקטים או לבני אדם על פי רצון." גוף האדם הינו גבישי במבנה, בייחוד העצמות  וחלבון הקולגן. קריסטלים וצלילי הקריסטלים יכולים להוות אפקט ריפוי דרמטי על גוף האדם, לרפא איברים, רקמות, ותאים וגם ליצור אפקט חיובי על מערכת חילוף החומרים בגוף. צליל הקריסטל הינו רפואה המרפאה ברטטים, אשר מטפלת בגוף האדם בשדה הרטט שהינו ומחזירה אותו לרטט מאוזן ואף מעלה לו את התדר בו הוא נימצא. פילוסופיית רפואת התדרים נוהגת על פי ההבנה כי כל מחלה או חולי נגרמות על ידי חסימות בערוצים (מרדיאנים), שמזינים את המרכזים האנרגטיים בגופינו(צ'אקרות). התדרים המהדהדים של קערות הקריסטל עוזרים ליישר את גוף האדם חזרה לאיזון המקורי שלו, באופן קל יותר  מקערות מתכת (טיבטיות), כלי נגינה, מכונות או קול. יכולות הריפוי המופלאים של קריסטל קווארץ  מתוכנת הם מה שהופך את הקערות הללו ליוצאות דופן. הלימוד והשימוש בקערות מחזיק בחובו הבטחה גדולה ופוטנציאל של הקערות ככלים לריפוי ומאפשרת לרוצים בכך להתחבר אל  מודעות גבוהה כל אדם על פי הפוטנציאל והחיבור עם אנרגיית המקור שלו.

יכולות קערות הקריסטל-

ניגון על שתי קערות בתווי ה"החמישי המושלם" יוצרות אוברטונים הנפגשים ויוצרים תדר ריפוי המשפיע על מבנה התאים. – הקערות עוזרות לשנות את גלי המוח מגלי בטא בהם אנו נימצאים ביומיום, אל גלי אלפא אשר משודרים במצב מדיטטיבי או רגע לפני השינה או העירות ניתן לתכנת אותן כיוון שלקריסטל יכולת זיכרון איחסון ושידור. – הכלי היחיד בעולם המשדר גל קול מושלם (sine wave), מה שאומר שהמידע שיוצא מהקערה לא משתנה עד שהוא פוגש בחפץ, או במקרה שלנו גוף האדם. – יכולת ההדהוד של הצליל, כשיודעים עם איזה צליל לעבוד על איזו צ'אקרה, ניתן להחזיר את הצ'אקרה להרמוניה על ידי נגינת הצליל המקורי שלה, תחום זה נקרה רזוננס. – יכולת הדהוד המבנה הגבישי של הקערות אל המבנה הגבישי של הDNA שלנו, על מנת להעיר עוד מידע כבוי.

למבקשים יותר פרטים, היכנסו לעמוד הכשרת מטפלים במודל היזכרות באתר.


ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


Comentarios


bottom of page