top of page
חיפוש

כוחם הנסתר של ההרגלים !

עודכן: 3 במאי 2023

רב בני האדם נמצאים תחת אמונה עתיקה שאומרת "אנחנו חייבים להיות ריאליסטיים- אחרי הכל, אנחנו מוגבלים על ידי הנסיבות שלנו, תקועים עם הקלפים שהגורל חילק לנו, וחייבים לסבול את ההשפעה של הקארמה שלנו, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, וכל הלוגיות למינהן… " אבל לאף אחד מאילו, אין כוח עליך- לא ! אפילו מרקורי שהוא בנסיגה לא יכול להחליט על החוויה שלך !

הדפוס האמיתי של החיים שלך כבר מוגשם, רעיון מושלם של יופי אינסופי, שפע וזוהר מוחלט נוכח כבר עכשיו בתוכך. ואין כוח או חוק מחוץ לך שיכול להפחית או להרוס אותו, אבל…אין גם אף חוק או כוח שיגרום לו לקרות.


אתה ורק אתה לבד המקור לכל מה שנכנס לחייך –   והמצב התודעתי היומיומי שלך, הוא שקובע כמה פחות, או יותר, מהטוב האינסופי הזה אתה תחווה.

אתם עלולים להתווכח ולאמר שנולדתם לנסיבות קשות. או בזמן שכבר הגעתם לגיל שהיתה לך איזושהיא שליטה , המון דברים בחייך כבר קרו- וכל מה שאתם יכולים זה לעשות את ההכי טוב ממה שיש לכם כרגע. למרות שנכון שזה תמיד רעיון טוב להוציא את הטוב ביותר ממה שהחיים נותנים לך, הפוטנציאל שלך לעולם לא מוגבל על ידי הנסיבות או התנאים הקיימים.

הקארמה שלך או כל נטיה מוקדמת, קובעים רק את נקודת הפתיחה שלך. האופי שלך הוא זה שקובע מה אפשרי, ואתה תמיד יכול לפתח את האופי שלך. ליתר דיוק, אופי, לא תנאים, קובעים את הגורל שלך !

הרגלים קובעים את האופי שלך. פעולות קובעות את ההרגלים שלך. אמונות קובעות את הפעולות שלך ומחשבות עקביות קובעות את האמונות שלך.

במילים אחרות, לא משנה באילו נסיבות אתה עכשיו, עדיין יש לך את כל הכוח כיוון שזה תמיד עבודה פנימית. אך, על מנת להשיב את השליטה על המגנון הזה של התודעה, עליך להרחיב את המודעות שלך. למען האמת, ללא המודעות הזו, אין לך בחירה חופשית. החיים שלך הם תגובה לתת המודע. תגובה שגרתית אוטומטית של התנגדות למה שאתה לא רוצה, יותר מאשר למה שאתה כן רוצה.

להשיב את הכוח שלך ולהתחיל לעשות בחירות אמיתיות כדי שתוכל לפתח אופי שמתואם עם הסיפור האמיתי של נשמתך יותר מאשר עם הדרמה האנושית תה חייב להתחיל לחיות בתאום אם מה שאתה רוצה מול מה שאתה לא רוצה. מי אתה רוצה להיות מול מי אתה לא רוצה להיות. הצעד הראשון והכי חשוב הוא :

להגדיר חזון לחיים שלך – חזון שמייצג את האידאלים והשאיפות הגדולות ביותר שלך. חזון שמבוסס על רצונות ליבך העמוקים ביותר. לא פנטזייה הורית, לחץ חברתי, להיות יותר טוב מהשכן או הישרדות…

ואז השלב הבא : אתה צריך ליצור דרך חיים שהיא בתאום עם החזון הזה. ישנן הרבה דרכים לעשות זאת, הרבה מקומות שתוכלו להתחיל בהם. אתם יכולים להתמקד במחשבות יותר חיוביות , לחוש רגשות יותר מעוררי השראה, וליצור סביבה שמשקפת לכם את החיים שאתם יוצרים. כולן חשובות, וחלק מתהליך ההיזכרות. אך ישנה דרך מסויימת שיכולה להאיץ ולהעצים את כל התחומים הללו והיא: ליצור הרגלים שבתאום עם החזון שלכם.

ליצור הרגלים זה דבר שאתם עושים באופן טבעי,אבל לרבים יצירת הרגלים היא פעולה של תת המודע המבוססת על התמודדות. אנחנו יוצרים הרגלים כמו לצפות בטלוויזיה או לאכול יותר מדי כדרך לא להתמודד עם רגשותינו. יצרנו הרגל של התלוננות כפורקן רגשי. יצרנו את ההרגל של לשפוט אחרים כדרך הסוואה של רגשות "פגומים"  או שיצרנו הרגלים טובים לכאורה של לעבוד קשה, אך לעיתים כדרך הימנעות מרגשותינו, מאינטימיות עם האחר, או מפחד מכישלון. אך כעת, אנו יכולים לאמץ כדרך חיים יצירת מנגנון הרגלים באופן מודע,ויוצרים הרגלים שהם בתאום עם החזון הגבוה שלנו , לא מפחד או יאוש. היתרון שליצור הרגלים ממקום זה, נוטה ליצור השפעה חיובית על כל התחומים האחרים שאנחנו עלולים אחרת להתמקד בהם – מחשבות, רגשות, סביבה. לדוגמא, אם אתם מפתחים הרגל של תרגול כלשהו, למרות המחשבות\ האמונות, הרגשות והסביבה שלכם, אתם תתחילו באופן טבעי להתחיל לחשוב מחשבות טובות יותר, להרגיש רגשות טובים יותר, לרצות לאכול אוכל בריא יותר, להימשך לסביבה שמעצימה אתכם ולמערכות יחסים בריאות יותר ולבסוף לחוות שינוי תודעתי בתפיסת העצמי שלכם. וכל זה ללא רוטינה קשוחה של הצהרות ! זה לא אומר שלא צריך לעשות את העבודה הפנימית העמוקה, זה פשוט להמחיש את המינוף של הרגל חדש על הטרנספורמציה שלכם.

אולי אתם כבר יודעים חלק מההרגלים החדשים שאתם רוצים ליצור. אך, על מנת להבטיח שהם בתאום עם החזון הגבוה ביותר שלכם, זה עוזר לקחת קצת זמן ולדמיין שהשגתם את כל מה שאתם רוצים. ואז לחקור את המרחב הזה , מי אתם בתוכו, איזה אנשים הפכתם להיות, מה הרגשות שלכם שם, מה אתם עושים? כיצד אתם יוצרים תקשורת עם אנשים אחרים בסביבתכם? כיצד אתם מתנהגים במצבים שונים ובסביבה שונה. האם אתם בריאים יותר? קלילים, שמחים, יותר פעילים בתחום מסויים? אילו הרגלים חדשים יש לאדם שאתם, בחזון הגדול, שמאפשרים לו לחיות את החיים שהוא חולם להגשים?

וכאשר אתם מזהים מספר הרגלים חדשים, צרו תוכנית, לוז יומי שמאפשר לכם לתרגל אותם. אל תעמיסו על עצמכם. אך צרו תירגול שדוחף אתכם מעבר לאיזור הנוחות והתמידו ! לא משנה מה קורה בחיים שלכם… זהו המפתח ליצירת הרגל ! המפתח הוא לא כל כך האמונה שלך בו, אלא, שתעשה אותו שוב ושוב ושוב.

חשבו על סופר, בהתחלה קשה לו לכתוב כל יום, הוא רוצה לכתוב , אך לא תמיד יוצא משהו, הוא יכול להביט על מסך לבן ולא לדעת מה לכתוב, ולחכות להשראה… או שהוא כותב משהו , לא משנה מה, עד שמגיע הרגע שהכתיבה הופכת להיות רציפה וההשראה מגיעה…

אותו דבר לגבי תירגול מדיטציה, אתה רוצה לעשות מדיטציה, אך כל יום עובר ואתה אומר "גם היום לא עשיתי…" , אך כאשר אתה מתחיל לתרגל למרות מה שאתה מרגיש, הגוף והמיינד שלך מתרגלים לזה ואז… לא לתרגל הופך להיות יותר קשה עבורך.

כתוצאה מכך, המון דברים אחרים בחיים שלכם משתנים- מחשבות, רגשות, אמונות ותפיסת העצמי .

אנחנו לא פותרים את הבעיות שלנו, אנחנו למדים איך להתחבר למקום של העוצמה שלנו. בקשו הדרכה, מצאו מורה שיתמוך בכם והעלו את התדר, אנו לא צריכים להתעסק בעולם החיצוני ובפתרון הבעיות שלנו אלא, למצוא דרך להתחבר לשדה הבריאה הקיים סביבנו ובתוכינו, כדי לקבל את העצמה שתאפשר לכם להצליח להכניס הרגלים חדשים , לא משנה באיזה קושי אנחנו נימצאים. זכרו כי הרוח, שדה הבריאה הינם 99% מהקיים. לא בכדי מגלים במדע החדש כי בכל אטום 99% אנרגיה שאינה נראית אך היא היוצרת את כל הקיים, התחברו לחלק הזה של העולם.

היו עדינים, היו נעימים, היו סובלניים. וכאשר אתם מועדים- וזה יקרה .. – תרימו את עצמכם ותתחילו שוב ושוב ושוב, עד שתשיגו את ההרגל החדש שאתם מייחלים לו. לאט לאט, או לעיתים באופן דרמטי, תצרו מערכה חדשה , התחלה חדשה… וההרגלים החדשים יתחילו לשקף יותר ויותר את האופי של האדם שראיתם בחזון הגבוה שלכם, וגם החיים ישקפו לכם זאת- ומאוד מהר אתם תבינו שאתם כבר לא תפאורה בהפקה האלוהית הזו, אתם הכוכב ! אם אתם מרגישים,כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד,ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על האירועים הקרובים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page