top of page
חיפוש

מהי אהבה? – שדה האהבה המאוחד- חלק ב'

עודכן: 3 במאי 2023

במאמר הקודם על אהבה- השדה המאוחד, התבוננו על שדה האנרגיה שהוא הבריאה עצמה, האנרגיה שהיא ה 'דבק' של כל הבריאה והאנרגיה שהיא המיכל של כל הבריאה וזו כמובן אהבה.

שדה של אנרגיה מאוחדת שמחלחלת דרך כל חומר, חלל, נמצאת בכל מקום והיא הכול!

לא רק שכולנו הבריאה, אבל אנחנו גם שותפים לבריאה (או שותפים ליצירה), במאמר הראשון ראינו כיצד לרגשות ולתחושות שלנו יש אימפקט ישיר על ההשפעה של כל האלמנטים אשר נוכחים בתוך שדה האהבה, במילים אחרות, מה שאנחנו חושבים או מרגישים משפיע ישירות על הסביבה שלנו ומשפיע גם על ההתנסויות והתפיסה של הסביבה שלנו. כלומר, המציאות שלנו היא המראה של המחשבות, האמונות והרגשות שלנו. רעיון זה לא חדש לכם, אך כעת אתם יודעים שיש הוכחות מדעיות בפיזיקה הקוואנטית שתומכות בעובדה שהתודעה שלנו ושדה התודעה הרחב של כל הקיים הם מה שיוצרים את התבנית של הבריאה. אנחנו באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי יוצרים את המציאות שלנו ביקום.

אז מה כל זה אומר? מה שזה אומר זה, שמה שאנחנו חושבים ומרגישים רב הזמן ( וזה יכול להיות במודע או לא במודע) הוא מה שאנחנו חווים בחיינו. כך שלכולנו הפוטנציאל לרפא, לסיים את הסבל ולהביא שלום לעולם שלנו. אנחנו כולנו בוראים ולא רק מתבוננים בעולמינו, ויש לנו את היכולת להתעלות מעל לזמן ומרחב וליצור את המראה שאנו כה כמהים לו בעולמינו.

כוחה של בריאה מודעת אז עכשיו שביססנו את ההבנה כי כולנו בוראים דרך השדה המאוחד של האהבה, כיצד אם כן, אנו יכולים לעבוד באופן מודע על מנת להביא את השלום, השמחה והאחדות אל עולמינו. מחקר שבוצע במהלך שנת 1980 באזור מוכה מלחמה באזור המזרח התיכון (כמובן יש מאה ניסויים דומים, זה פשוט משמש כדוגמה) שהגדיר את השיטה בה מודעות בוראת. מטפלים הוכשרו שאופן מיוחד בשיטת TM (מדיטציה טרנסדנדלית) כאשר התדר של הגוף שלהם שידר 'שלום', לא רק שמחשבותיהם ורגשותיהם יחשבו על שלום, אלא, שהם יהיו 'השלום' עצמו. מה שהמחקר הראה כי בתקופות שבהם המשתתפים 'היו שלום' הייתה ירידה משמעותית סטטיסטית בטרור, פשע, תאונות וביקורים בחדר מיון. עם זאת, כאשר הם שחררו את השידור של הרטט שנוצר במודע שלהם לשלום, הסטטיסטיקה חזרה לכפי שהייתה קודם. מה שמחקר זה הראה , שלמעשה אנו חיים את המציאות (כלומר אנחנו המציאות) של המחשבות והאמונות שמשפיעות על שדה האהבה , כך אנו יוצרים את המציאות שלנו, ולכן המחשבות והרגשות שלנו חייבים להיות בהלימה עם המעשים על מנת שיוכלו להתממש. המחקר הראה גם כי כמות הקטנה של אוכלוסייה, למעשה  רק 1% בריבוע שתהיה במודעות של  "להיות שלום" זה יהיה מספיק סטטיסטית כדי להביא לשינוי באוכלוסייה הכללית (כמובן שיותר אנשים שיהיו בהוויה של "להיות שלום", התוצאה תושג מהר יותר).

אז בואו נחבר את כל זה לגל האהבה להזכירכם גל אהבה זה מגיע ממרכז הגלאקסיה, כעת כאשר הגענו ב- 21 לדצמבר 2012 לסוף של מחזורים גדולים רבים בזמן, סוף של מחזור 225 מיליון שנה (בה שביל החלב סיים סיבוב סביב מרכז הגלאקסיה שלנו) וסוף של מחזור 26,000 שנה (סיבוב מלא של מערכת השמש שלנו סביב השמש המרכזית אלסיני שנמצאת במרכז הפלאידיים ) נכנסנו לתחילתו של מעגל חדש של זמן. כפי שניבאו בתרבות המאיה, על ידי לוח המאיה שעקב אחר מחזוריות הזמן, נכנסנו כעת אל מצב תודעה חדש, שתוצאותיו תלויות במחשבות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו , בתחושות ובפעולות שלנו לקראת עידן חדש זה שאנו נמצאים בפתחו. כדי לתמוך באנושות ביצירה מודעת של  מעגל זהב של שלום  ושלווה בשנת 2013  "גל האהבה" ניתן לנו. גל האהבה מורכב, מגל אחד מתמשך של פוטונים (חלקיקי אור זעירים), שזורם ממרכז הגלקסיה שלנו. הגל נע  דרך שדה האנרגיה המאוחד של האהבה ולכן הוא מהדהד בחלל כל הבריאה – דרך כל החלקיקים, הגלים, החומר, המרחב והכל.

הפוטונים בתוך הגל הם בעוצמה ובאינטנסיביות כזו שהם מחוללים שינויים בתוך הדנ"א שלנו, מעוררים את  מרכזי האנרגיה הרדומים בתוכנו ומעירים את האנושות כולה להיזכרות מודעת במי שאנחנו ותפקידנו האלוהי כשותפים בוראים.   גל האהבה מפעיל שינוי אבולוציוני עצום באנושות. על ידי חיבור מודע עם גל האהבה, אנו מונחים בכל רגע לחשוב, להרגיש ולהיות אהבה ומכאן להעלות הרטט שלנו ושל התודעה הקולקטיבית.

גל של אהבה – אוכלוסיית עולם הסטטיסטיקות מהניסוי לעיל הראנו לנו, שרק על ידי 1% בריבוע של אוכלוסיית העולם ניתן ליצור שינוי בר מדידה. אומדן אוכלוסיית העולם מוערך כ- 6.6. ביליון אנשים  ולכן זה לוקח רק , פחות מ 26,000 אנשים בעולם שיכולים באופן מודע להביא שלום, אהבה ואחדות. כשאתה מסתכל על נתון סטטיסטי זה, אתה מרגיש שהוסמכת ליצור סדר עולמי חדש, כיוון שהביטוי של התודעה שלך באמת קובע!

למאמר הקודם בנושא מהי אהבה? השדה המאוחד חלק א' בעמוד המאמרים אם אתם מרגישים,כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד,ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על הכשרת המטפלים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comentarios


bottom of page