top of page
חיפוש

מה לעשות במצב של קושי ?

עודכן: 3 במאי 2023

אני מקבלת בימים האחרונים שיחות מאנשים שמספרים שזה חודש קשה… האם גם אתם מרגישים קושי? מה זה אומר חודש קשה? התודעה שלנו כאנושות וכפרטיים מתרחבת וזה משפיע על כולנו… מי שמתמסר ומבקש שיותר חיים יתבטאו מתוכו , חווה יותר קושי , מאבק או משבר...

למה ? אני תמיד נותנת את הדוגמא של הבלוט, זרע עץ האלון, תארו לעצמכם איזו חוויה של משבר זה לוותר על הקליפה שלו , להרגיש שהיא ניסדקת… ולהתמסר ולמות מהיותו בלוט על מנת שיוכל להפוך לעץ אלון… אז אני רוצה להזכיר לכל מי שחווה את הקושי… אולי זה הזמן להתמסר ולוותר על ההתנגדות, לסמוך על הבריאה, ממש כמו אישה הרה שכורעת ללדת, היא יודעת שעומד להיוולד ממנה בריאה חדשה והיא מתמסרת… וכשהיא היא מתמסרת היא חווה פחות כאב… הבריאה מבקשת כל הזמן התפתח וכמה שנתנגד פחות, כך הכאב יפחת, אז תתמסרו , תיכנעו לכאב וכמה שתקבלו אותו יותר הוא יפחת… בלידת ביתי השניה, לידת בית, הרפתי והתמסרתי … ניכנעתי לבריאה וחוויתי צירים ללא כאב, כן זה אפשרי!

חשוב שנזכור לא להזדהות עם הקליפה של הזהות שהיא אנחנו , לא להזדהות עם הדרמה , זה לא אנחנו, זו הקליפה! אנחנו לא הקליפה שלנו, אנחנו נשמות עצומות שהם חלק מהבריאה ובעצמם בוראים.

אם התחושה שנטמעה בנו מגיל צעיר שאולי משהו לא בסדר בנו, וכשאנחנו חווים קושי או בלבול… אנחנו מיד חושבים שמשהו לא בסדר ומתחילים לחפש בחוץ סימוכין לתחושות שלנו, מה שמשאיר אותנו במרחב של העצמי המוגבל, המחובר לשדה המורפיק הקולקטיבי של אותה אמונה מגבילה שיש לנו , וזה לא מאפשר לנו להשתנות.

כמה חשוב התירגול הרוחני בימים אילו, כמו חגורת בטיחות בעת תאונה (משבר)… נכון שכשטוב לנו אנחנו שוכחים … אך התירגול עוזר לנו לשמר את כל מה שהגענו והבנו במהלך חיינו ושומר עלינו … ובזמן משבר… אנחנו שוב ניזכרים בדרך… והקושי הופך להיות השעון המעורר שלנו להיזכר במהות שלנו ולסמוך על הבריאה. כיוון שגדלנו על מידע שגוי, שבמהותו אומר שאנחנו ניפרדים מהאחר, ניפרדים מהטוב וניפרדים מהאלוהים, אנחנו חווים תחושות של קנאה כשמישהו מצליח ומביא יותר מהאור שלו לעולם, אם היינו זוכרים כי אנינו ניפרדים היינו שמחים בהצלחתו של האחר, כיוון שההצלחה שלו היא ההצלחה שלנו ! אנינו ניפרדים! וכל אדם שמוצא את הדרך ומביא יותר מאור הבריאה לעולם , העולם שלנו מואר יותר, החלק בפאזל שיש בנשמתו נימצא…

לרב כשאנו חווים קושי אנו פונים החוצה , לרופאים , לחברים, למטפלים, נכון שאנחנו יכולים להיעזר בכל אילו, אך זיכרו כי יש בתוככם את כל התשובות. האם ברירת המחדל שלכם היא לחפש תשובות בחוץ? או שכשקשה לכם , אתם ניכנסים פנימה?

בימים אילו התודעה מתרחבת מבקשת להיזכר… אל תלכו לאיבוד בדרך…הביטוי של הייחודיות שלכם חשוב לכולנו… ביטוי של טביעת נשמתכם, ממש כמו טביעת האצבע – הוא ייחודי רק לכם. אם לא תבטאו אותו משהו יהיה חסר…החלק בפאזל שנמצא בתוככם…יחסר לכולנו. עלינו לזכור לחיות בכנות עם עצמינו ולחיות בתיאום את מה שאנחנו מאמינים, להקשיב ללב ולפתוח את הלב לאחר, לחיות ביומיום את הפעימה של הבריאה בתוכינו, בעוצמה של ההקשבה… הרחבת הלב…המכילים ולהיות במצב של קבלה, לשמוע את הקול הפנימי שלנו.

ההמלצה שלי בימים שחווים קושי : – למצוא מקום בטבע, ללכת יחפים בים (בחוף הים ישנן יונים שליליים שחשובים לנו והם עבורינו יונים חיוביים), לשכב   על האדמה הטובה, לתת לאדמה לעזור לכם להתכייל עם התדרים החדשים. (האדמה תומכת בכם גם בשחרור תדרים שאינם רצויים , כמו חשמל סטטי וכו')

– לשתות הרבה מים (מסוננים)ולא לשכוח לברך אותם בהודיה ורצוי אף יותר לשיר להם …ה-ו-די-ה…, כולם כבר יודעים שהמים מגיבים לברכות שלנו ומעלים את התדר שלהם ועוד יותר לצלילים ולכוונה… ואנחנו יותר מ70% מים , כך שהשתייה של איזה מים אנחנו שותים משפיעה עלינו מאוד, בעיקר כיוון שהם תודעה חיה שמעבירה מידע ולכן מומלץ וחשוב לתכנת אותם על ידי הברכה שלכם (צליל הקול, הכוונה והמילה העוצמתית הודיה).

– לשבת בשקט ולנשום, לא לנסות לעשות דבר, רק להקשיב לכל הצלילים מחוץ לכם ובמגביל לקולות הפנימיים מתוככם, לנשימה לפעימות ליבכם… לשקט הפנימי

– לכתוב את מה שעלה לכם מתוך השקט ולבקש שמתוך השקט תגיע הדרכה לגבי המשך המסע שלכם , בנוסף, עצירה זו מאפשרת לכם לחשב מסלול מחדש.

– עשו שימוש בקול שלכם, זוהי מתנה שקיבלתם וישנם כמה דרכים לעשות בה שימוש, אם אתם יודעים לדבר אתם יודעים להיאנח בקול , הכלי הפשוט והעוצמתי שאני יכולה להמליץ לכם הוא, היא להיאנח בקול, ההאנחה משחררת מתחים ומחברת אותנו להווה, אם תכניסו כוונה לעבודה עם הקול תוכלו גם ליצור ריפוי. ממש כמו שיש פוטנציאל לשמש ונייר ליצור אש בעזרת זכוכית מגדלת,

כך גם הקול שלנו (השמש) בעזרת הכוונה (הזכוכית מגדלת) יוצר ריפוי (אש).


– שימו לב לאיזה צלילים ומוסיקה אתם מקשיבים, מה המסרים של הזמר? מה המילים של השירים? רצוי להאזין למוסיקה ללא מילים , כגון מוסיקה קלאסית.

או מוסיקה מרפאה שכוונת הזמר/מטפל היא כוונה לחיבור לתדר הבריאה.


– חשוב להמשיך ללמוד ולהתפתח כל הזמן, דמיינו שאתם נימצאים באוקיינוס של אנרגייה (אור/מידע) ,

כאשר אתם בלמידה והתפתחות כל הזמן , אתם תופסים גל וגולשים עליו, כאשר אתם עומדים במקום… מחכים שמשהו ישתנה   מחוץ לכם ..אתם בתקיעות, אבל …הגלים ממשיכים להגיע, ואתם…. במצב זה, חוטפים אותם בפנים… אז תמשיכו ללמוד ולהתפתח כל הזמן. אבל אל תעמיסו על עצמכם מיליון סוגי דרכים וטכניקות, מצאו דרך המהדהדת אליכם ברמת הנשמה ופסעו בה…


זכרו כי לעולם לא מאוחר מדי…

נשמתינו היא ניצחית ושלמה ולא משנה מה עברתם בחייכם חלק זה בתוככם מעולם לא נפגע!

אתם מוזמנים לשתף באהבה…


אם אתם מרגישים, כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על האירועים הקרובים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page