top of page
חיפוש

קשה לך לעזוב ?

עודכן: 3 במאי 2023

אני רוצה לשתף אתכם במשהו שחשבתי עליו הרבה – על עזיבה…  לפני תשע שנים, חוויתי משבר שגרם לי לקום ולעשות שינוי עצום.

עזבתי את הבית והמשפחה היקרה שלי ואת הפרוייקט שהיה עבורי כל חיי (פסטיבל סגול) ויצאתי לשלושה חודשי התבודדות, בהם נולדתי מחדש וחוויתי את ההיזכרות שלי… אבל זה לא חייב להגיע לנקודת הסבל הזו, אתם לא חייבים לחוות שינוי דרך משבר!

בואו נדבר על הסיטגמה שיש לנו על עזיבה ונגלה איך היא תוקעת אותנו במקום ומונעת מאיתנו להתקדם: רובינו מתוכנתים כך שלעזוב = כישלון.  שלעזוב = לוותר. ובכלל שזה משהו שלילי…

יכול להיות שקיימת סטיגמה לגבי עזיבה? יכול להיות שעזיבה יכולה להיות גם תהליך חיובי, בונה ומעצים? רציתם פעם לעזוב את מה שאתם עושים??? אולי מערכת יחסים שהרגשתם שהיא מזמן כבר לא נכונה לכם, אבל בכל זאת נשארתם בה. אולי אתם אפילו מכירים מישהו שלא מצליח לעזוב מערכת יחסים כזו שלא תורמת לו יותר, אלא, להיפך. אולי עבודה שהוא ממש כבר לא יכול לסבול, אבל הוא לא מצליח להמשיך הלאה.

בואו נדבר על זה רגע…

האמונה שעזיבה היא דבר שלילי מונעת מאיתנו לחיות חיים מלאים, אתם רואים אנשים כאלה, הם הולכים ביומיום עם ראש למטה, לא מרגישים שהם חיים, מאושרים או מחוברים למה שהם עושים. אבל הם מרגישים שהם חייבים להמשיך לעשות את מה שהם עושים למרות שזה כבר לא מרגיש להם נכון והופכים לאומללים.

אנחנו חייבים לשחרר את האמונה הזו, שלעזוב – זה דבר רע בהכרח. נכון שזה מוזר לשמוע את זה ממני, כי אני לא בן אדם שמפסיק כשקשה, עם כל מה שיצרתי בעבודה קשה: פסטיבל סגול, כפר סגול, בית הספר לריפוי בצלילים וכו'…

נכון, הרבה מהעשייה היא להתחבר לחזון ולנוע אליו, לעיתים בעבודה קשה עד שאתה מגיע למה שאתה מרגיש שרוצה להיות מוגשם מתוכך. כך שאני ממש לא אומרת בדרך כלל לעזוב, אבל… אם משהו לא נכון בחיים שלכם והוא לא נותן לכם שמחה או משמעות גדולה והוא לא ממלא אתכם, אז כן!!! אולי תבדקו אם אתם צריכים לעזוב.

לפעמים זה ממש הכרחי להפסיק לעשות את הדברים שלא נכונים לנו, כדי לפנות מקום ליקום לשלוח לנו הזדמנויות חדשות ובכדי שנחליט שאנחנו מתחילים לעשות פעולות אחרות מהיום.

יש שני דברים שמשנים את החיים שלנו:

1. משהו חדש מבחוץ שנכנס לחיים שלנו. (אדם, עבודה, חלום) 2. משהו חדש פנימי, חזון חדש, רצון ללכת ולנסות משהו חדש שימלא אתכם.

אני מאמינה ויודעת שאנחנו יכולים להתחבר לנשמה שלנו על ידי טכנולוגיה רוחנית, על מנת להפעיל את החזון הפנימי שהגענו איתו לכאן, זה לא תמיד חייב לקרות על ידי חווית התעלות או משבר.


החזון הזה מגיע מעבר לכל מה שאנחנו חושבים ש"נכון לנו" או ש "אנחנו צריכים" לעשות, הוא מגיע מעבר לדמיון. כיוון שהדמיון מוגבל למה שאנחנו מכירים, כשאנחנו מתחברים לחזון הנשמה שלנו, אנחנו מתחברים למשהו גדול יותר שעדיין לא הציג את עצמו בבריאה.

אז אם אתם אומרים לעצמכם, אני מחכה למשהו ורק אז אני אשתנה/אשנה אז זה הסימן שחיכיתם לו – מדהים נכון 🙂 ככה הקול הפנימי שלכם אומר לכם שזה הזמן לשנות!

בני אדם מחכים לסיבה או לתירוץ, אבל זה הוא הסימן עצמו, הציפייה והרצון הקוראים מתוכך לשינוי הם הסימנים עצמם! אז אם יש לכם קריאה פנימית כזו, עצרו…נשמו…הקשיבו…

כמו תמיד אני ממליצה על מדיטציה. למי שלא מתרגל, אל תיבהלו מהמילה, זו התבוננות, בסנסקריט המשמעות של מדיטציה היא, היכרות עם העצמי. בכל התרבויות העתיקות, תרגול זה היה חלק מהחיים.

אז חברים, לא יגיע קוסם עם מקל קסמים וגם אלוהים לא ירד מאיפה שאתם חושבים שהוא נימצא. תקשיבו פנימה, אולי זה הזמן לשנות ולהשתנות?

רב בני האדם שרוצים להגשים את החלומות שלהם, עושים פעולות למען זה, וגם אתם שקוראים את המאמר הזה. אז תרגישו בסדר עם זה שאתם מרגישים שאתם רוצים לעזוב משהו…

אף אחד בסוף חייו לא אומר לעצמו – הלוואי שלא הייתי מקשיב לעצמי כל כך מוקדם ושיניתי את החיים שלי לטובה 🙂 בדרך כלל אנשים אומרים – "הלוואי ולא חיכיתי כל כך הרבה זמן כדי ללכת אחרי החלום שלי"

מה שזה אומר זה, שהשינוי צריך להתחיל הרבה לפני שאתה "מוכן" לו! פה נכנס האומץ, כיוון שאולי לא תדע מה יקרה. לא יהיה לך מושג לאן זה ייקח אותך ואם זה יותר טוב ממה שיש לך עכשיו. וכאן נכנסים, אמון בבריאה/בעצמך והאומץ לשנות.

ויש שני חוקים מהותיים בחיים שלנו: 1. שיהיה לך חזון – תזכרו שחזון הוא לא בעתיד כמו שלימדו אותנו, החזון קיים בתוכנו ואנחנו צריכים לטפח את התנאים על מנת לאפשר לו לנבוט מתוכנו. ממש כמו שבתוך בלוט יש את הפוטנציאל להיות עץ אלון. (שקלו להצטרף לקורס אונליין שלנו הנקרא- מסע 21 לחזון) 2. לסמוך – תסמכו על זה שהחזון שיעלה מתוככם, יאפשר לדרך ולפעולות להתגלות לפניכם.

אז מה אתם לא צריכים לעשות? אל תחכו לזמן ה"נכון", זה לא יקרה כיוון שאין דבר כזה "נכון" או "מושלם":) אז תקבעו תאריך שבו תחליטו שזה היום שבו אתם עושים את השינוי. ותתחילו ללמוד ולפתח יכולות חדשות, תכתבו לעצמכם מה המוטיבציה שיש לכם לגבי השינוי, ואילו יכולות כבר יש לכם. תרשמו את היום שהחלטתכם ביומן וביום הזה תעשו את השינוי – תעזבו את המקום, המצב, מערכת היחסים הלא בריאה, לא מספקת וטובה לכם ולאנשים סביבכם. אולי זה הזמן לחיות את היעוד שלכם? למה אתם מחכים? תכתבו תאריך, אל תגידו "יום אחד", אתם לא רוצים להגיד את זה עוד עשרים שנה.

החיים משתנים – כשאתם משנים את המסלול!

אז תחליטו עכשיו על התאריך הזה ולא אחרי החגים, כשהילדים יגדלו, כשיהיה לי מספיק כסף… לעולם לא יגיע הרגע הנכון. ולא יותר מ-3 שנים מעכשיו, כי אחרת אתם עובדים על עצמכם. אין משהו שאתם לא יכולים לשנות באופן מוחלט עד 3 שנים מעכשיו. תחשבו כמה דברים אתם יכולים לעשות בזמן הזה, תרגול פנימי , ידע, יכולות, מקצועיות בכל תחום שתרצו.

למטופלים ולתלמידים שלנו, אנחנו לא נותנים יותר משישה חודשים וזה מוכיח את עצמו. ותאמינו לי שאם תתכוונו לחצי שנה מעכשיו ותחליטו שהשינוי חייב לקרות בזמן הזה,  זה מספיק זמן לאסוף כל מה שאתם רוצים ולפתח את עצמכם בכל תחום שמרגש אתכם ואין סיכוי שלא תצליחו.

כולם אומרים שהשינוי יקרה בעתיד וכך הוא נשאר בעתיד, אם תקחו את המושכות בידיים שלכם, אין סיכוי שזה לא יקרה גם לכם!

אז מה אתם רוצים לשנות? מה התאריך שאתם מחליטים עליו ? איזה יכולות אתם רוצים לפתח עד התאריך הזה ? איזו תמיכה אתם צריכים ליצור סביבכם עד התאריך הזה ?

קחו את זה ברצינות ואל תחכו לאישור מאף אחד לשנות את עצמכם, כיוון שהבריאה כבר נתנה לכם את האישור הזה, קוראים לו – בחירה חופשית! כולנו קיבלנו אותה כזכותנו המולדת – השתמשו בה.

עוד משהו שלא כדאי לעשות: לא לחכות לאישור מבחוץ לשינוי שלכם, זה נפלא לשתף אנשים בחלומנו אבל לא לחכות מהם לאישור. לא כולם צריכים לאשר כל תנועה שלכם. כולם יכולים לשנות את מי ומה שהם לחזון שמתגלה מתוכם ולא למה שמישהו יגיד למה שתהפכו להיות.

מה האלטרנטיבה שלכם ? לחיות חיים שהם לא שלך, זהו סבל עצום! תעשו דברים שאתם אוהבים לעשות , כן, יתבקש מכם אמון ואומץ ויש לכם אותם כבר, הגעתם לעולם הזה עם כל מה שנדרש. צאו לעולם ותראו את עצמכם. זה הזמן לשינוי, תביאו את כל מי שאתם לעולם!

האם זה יהיה קל ? לא תמיד, אל תחפשו את הקלות, המאמץ יאפשר ללמוד ולגדול, תחגגו את הלמידה הזו ואל תגידו על התאריך/השינוי שבחרתם – זה היום שאני מפחד ממנו… תדעו שזה לא יהיה פשוט ותעשו את ההכי טוב שלכם, אתם לא תמיד תהיו הכי מדהימים, אבל אני מבטיחה לכם שזה יהיה מרגש. ביום הזה הדברים יתחילו להיות הרבה יותר טובים.

תזכרו שהיעוד שלכם הוא לא מה אתם עושים, אלא, היעוד הוא מה שעושה אתכם!

טיילו באתר והצטרפו לאחד האירועים לנו ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


Comments


bottom of page