top of page
חיפוש

תודעת ה – די.אן.איי

עודכן: 3 במאי 2023

אנו נמצאים כעת בתקופה של שינויים מאוד גדולים מבחינת התדרים החדשים שמגיעים כעת, החודשים הקרובים מבשרים על שינוי אפשרי עצום בתודעה כאן על כדור הארץ.

תדרים חדשים נשלחים ממרכז שביל החלב אל השדה האלקטרומגנטי (הטורוס) של כדור הארץ ויש להם השפעה מעמיקה על הדי.אן.איי. שלנו.

ישנה חשיבות מאוד גדולה למצב הער שלנו , דרך התעוררות ה- די. אן. איי שלנו, בואו נעמיק ונכיר מהו אותו די.אן.איי. וכיצד אנו יכולים להפעיל אותו במודע ולהכיל עוד מאור הבריאה בחיינו.

לפני שניכנס למאמר זה ולעומקו, אנו צריכים להתחיל מתוך הבנה ראשונית ובסיסית,  כי אנו ישויות רוחניות החוות גלגול אנושי, ישויות שאין להן מגבלה מלבד המחשבה שלהן והאמונות שלהן. חשבו על זה,  אטום בנוי מ 99.999 אחוז חלל…

זאת אומרת ריק אחד גדול, וסביבו, האלקטרונים מסתובבים במהירות האור ומייצרים בסיבוב שלהם את מבנה מגן הדוד הנותן כח אלקטרומגנטי. כלומר, אין באמת פיזיות או חומר, אלא עולם שבנוי כאוקיינוס אטומי אנרגטי.

גם בני האדם בנויים מאטומים, כולנו גלים באוקיינוס הגדול הזה הנקרא "בריאה", שבנוי משכבות וקווי מידע, הבונים רשת אינסופית של שדה אנרגטי של מידע.

מח האדם הוא האנטנה, הוא המשדר והמקבל ,הוא הקלט והפלט, והלב, הוא הכלי שנותן את פקודות הכיוון על ידי סאונד  ועוצמתה של הפעימה היוצרת שדה אלקטרו מגנטי עוצמתי .

אין שום מידע במח האדם, כי מידע הוא לא משהו פיזי שניתן לאחסן. זוהי לא מטפורה אלא עובדות מדעיות. לכן, לכל אחד ואחת מכם יש השפעה בתוך האוקיינוס הזה, עם הרטט שאתם מייצרים עם המחשבות ועם הרגשות על החוויה הפיזית הזו כאן בכדה"א.

במודל "היזכרות" , על ידי היכרות עצמית והיכרות עם שלושה עשר מרכזי ותדרי האנרגיה של הבריאה, אנו למדים מהם הצלילים, הצבעים והצורות הגאומטריות שמשפיעות על התדר בו אנו נמצאים והתדר הוא היוצר את הביטוי הפיזי של הנשמה שלנו.

אז מה הוא ה- די.אן.איי ?

הדי.אן.איי. שוכן בתוך הגרעין שבכל תא בגוף שלנו- ויש בערך 100 טריליון תאים בגוף.

הדי.אן.איי. אחראי לשליטה בתפקוד התאים והוא תרשים גנטי אשר מקודד בו בין השאר, צבע העור, עיניים ושיער, גובה, סוג דם וטביעות האצבעות…. הוא גם נושא את ההטבעות התורשתיות והתרבותיות שלנו, כולל מחלות גנטיות

התפיסה המדעית "הישנה" של הדי.אן.איי :

"פרוייקט הגנום האנושי", פרוייקט מחקר מדעי בינלאומי שהוקם בשנת 1990, יצא במטרה למפות את הגנום האנושי. ועד שנת 2003, הגנום האנושי כולו פוענח.

נתגלה שהדי.אן.איי. האנושי מקודד בקירוב 30,000 גנים ושבני האנוש משתמשים בפחות מ-5% מהדי.אן.איי. שלהם. 95% הדי.אן.איי הנותרים כונו על ידי המדע הישן "די.אן.איי. זבל" ומאמינים שאין להם כל מטרה בתוך הגוף האנושי, כיוון שהם שאריות מיותרות מהתפתחותנו.

פרוייקט הגנום האנושי מיפה לחלוטין את 5% מהדי.אן.איי. המתפקד שלנו (קודונים / גנים) על מנת להבין איך הקידוד הגנטי הזה שולט בתפקודים, התנהגות והתפתחות הגוף האנושי בתור "המוח" של התאים.

ונמצא במחקרים אילו כי 5% מהדי.אן.איי, המתפקד האלו שולט בתפקוד בני האנוש, ולכן הוחלט ל ידם כי הדי.אן.איי. הוא "מוח" התא.

התפיסה המדעית החדשה והמתקדמת של הדי.אן.איי. :

בזמן שהמדע המערבי היה מרוכז בפרוייקט הגנום האנושי, צוות מחקר רוסי בראשותו של ד"ר פיוטר גרייאייב ושהורכב מביולוגים מולקולריים, פיזיקאים, אמבריולוגים (חוקרי-עוברים) ומומחי שפות, המשיך בחקירות גם הוא בשנת 1990.

המחקר שלהם חשף ש-95% מ "די.אן.איי. הזבל" הינו למעשה, שילוב תבונתי במיוחד של רצפי קודונים שדיברו "שפה". השפה הביולוגית הזו לא רק הסבירה את מקורות השפה האנושית, אלא, גם הייתה תמליל אשר ניתן היה לשנות. כלומר, די.אן.איי. ניתן לתכנות מחדש ורצפי קודון של די.אן.איי. ניתנים להחלפה ולהפעלה.

ביולוג-התא ברוס ליפטון (ביולוגיית האמונה, 2005) הוא אחד מני אלפי מדענים שמשכתבים את המדע הישן על הידע שלנו בנושא תפקוד הדי.אן.איי. שלנו.

שנות המחקר של ברוס ליפטון חשפו כי הדי.אן.איי. שבתוך הגרעין של כל תא הוא פשוט יחידת תגובה לסביבה. קולטנים בממברנות התאים (קירות התא) "קוראים" את ההודעות מהסביבה ו"אומרים" לדי.אן.איי. איך להגיב בהתאם.

לכן זו "הסביבה" שמונעת או מקדמת את תפקוד הדי.אן.איי, וזו הסביבה שיש לה היכולת לתכנת מחדש ולהפעיל את הדי.אן.איי. שאינו מתפקד.

הסביבה נחשבת כשילוב של:

מזון / מים / חומרים מזינים שאנו צורכיםצליל, צבע, אור, גאומטריה מקודשת וכו'כוחות אנרגטיים קוסמיים (גרמי שמים) – כוכביים, שמשיים, אלקטרומגנטייםדיבור, מחשבות, רגשות, תחושות, אמונות (מודעות/לא-מודעות) שדה ההילה , טבע – שדה הקריסטלים של כדור הארץ, יסודות וקערות הקריסטל מהיותן גביש, הן מהדהדות אל המבנה הגבישי של הד.נ.א. (חוק הרזוננס)

אבותינו הקדומים… תבונה עבור העתיד…

תבונתם של אבותינו הקדומים מספקת תמונה מפורטת הרבה יותר על מבנה הדי.אן.איי. שלנו, מבחינה פיזית וגם אנרגטית.

התבונה הזו מעוגנת עמוק בתוך רשת הקריסטלים של גאיה (תיעודי כדור הארץ האקאשיים) והיא היסטוריית מידע עשירה מכל צורות החיים שהלכו על כדור הארץ, וגם של התבונות ממימדים גבוהים יותר .

תיעודי האור האקאשיים חושפים שאבותינו הקדומים היו בקיאים לחלוטין ברמות הדי.אן.איי.

שני השלבים הראשונים קשורים ל-2 סלילי  ה-די.אן.איי. הפיזי, היוצרים את הסליל הכפול. 11 המעגלים מסביבם קשורים ל-11 הגופים האנרגטיים (רמות ההילה) אשר מקיפים את ה-די.אן.איי.

השרטוט מטה מציג את הסליל הדי.אן.איי. הכפול שלנו (2 סלילים) וגם את 11 הגופים האנרגטיים אשר מקיפים כל סליל די.אן.איי. – ומייצגים את 13 רמות תודעת של ה- די.אן.איי. שלנו דרך קוביית מטטרון (הנקרא גם "הקוד הגנטי 11:11" שלנו).

13 רמות תודעת די.אן.איי. בעוד שנראה כי כל אחד מ-11 הגופים האנרגטיים שבדי.אן.איי. שלנו הוא שכבה נפרדת והם בנויים זה על זה (קצת כמו בובות בבושקה רוסיות), למעשה כל שכבה חיצונית מכילה את כל השכבות שמתחתיה.

ישנם אנשים רבים על כדור הארץ אשר מכנים את תצורת הדי.אן.איי. הזו "12 סלילי  די.אן.איי." (די.אן.איי. פיזי + 11 סלילים נוספים). הופעת 12 הסלילים הזו עלולה לגרום לתופעה הולוגרפית כאשר צופים בגופי הדי.אן.איי. האנרגטיים מרחוק.

עם זאת, במודל  "היזכרות" , אנו נשארים מהימנים למשנות התרבויות קדומות (מאיה, אטלנטיס, למוריה), ולכן מבנה הדי.אן.איי. שלנו הוא הסליל הכפול של הדי.אן.איי. + 11 הגופים האנרגטיים, מה שיוצר 13 רמות תודעה המוחזקות בתוך הדי.אן.איי. שלנו.

אבותינו הקדומים עבדו במודע עם 2 הסלילים הפיזיים של הדי.אן.איי. + 11 הגופים האנרגטיים של הדי.אן.איי. (שהם ביחד  13 רמות תודעת הדי.אן.איי.) על-מנת להפעיל היבטים של הדי.אן.איי. שלהם , שבמונחים של היום מכונים "די.אן.איי. זבל".

כל גוף אנרגטי של הדי.אן.איי. מתייחס לרצף אחד או יותר של הדי.אן.איי. – המכונים קודי אור די.אן.איי, בדיוק כמו התרבויות הקדומות, יש לנו את אותו הפוטנציאל להדליק את קודי האור שלנו ולהעיר את ההיבטים האלו בדי.אן.איי.

למה להפעיל ולכוונן את הדי.אן.איי. ?

משמעות הפעלת וכוונון קודי האור של הדי.אן.איי. שלנו לתדירות הגבוהה-ביותר שלהם היא שאנחנו משתמשים באחוזים גבוהים יותר ויותר של הדי.אן.איי. שלנו ובכך בפוטנציאל גדול יותר שיבוא לידי ביטוי בחיינו בכל הרבדים.

כך שבמקום להיות קורבן לנסיבות, וביטוי די.אן.איי. שלנו יהיה התוצאה של חיים בסביבה המבוססת על  פחד, יש לנו את הפוטנציאל לעמוד מחוץ לקופסה ולבטא את הדי.אן.איי. שלנו בפוטנציאל הגבוה ביותר שלו.

כשכל 64 קודי האור של הדי.אן.איי. שלכם יופעלו ויכווננו, אתם תחושו את השינויים הבאים ברמה פיזית, רגשית/נפשית ורוחנית:

ברמה הפיזית – הפעלת די.אן.איי.

●   חילוף-חומרים תאי משופר, מגביר אנרגיה וחיות ●   איזון שומן/שריר טבעי ●   תאבון למזון בריא יותר – נא, אורגני, שלם, עונתי, מקומי ●   רצון לנקות את גופכם עם מים חיוניים ●   ירידה ברצון לצריכת-יתר של מזון כבד ומכביד ●    ניקוי רעלים, עור, ציפורניים ושיער זוהרים ●   שיפור בעיכול, ספיגה והטמעת חומרים מזינים ●   שיפור בחוש הראייה (ראייה רבת-מימדים) ●   ירידה בתהליך ההזדקנות והתקדמות אל מעבר למחלות

ברמה רגשית/נפשית – הפעלת די.אן.איי.

●       שיפור בזכרון, צלילות שכלית, בעיקר לתבונה עתיקה (לא דברים!!!) ●       אהבה, הערכה, חמלה ותודה עצמיים ●       ריפוי מערכות יחסים, טיפוח הבנה ואדיבות ●       ירידה בחרדה ומתח ●       התעלות מעל לדיבור-עצמי שלילי, אימוץ דיבור אמיתי (עצמכם ואחרים) ●       שחרור מאבק, התנגדות וחוסר סבלנות ●       שיפור בזיכרון חלומות ושימוש בחלומות להכוונה ובהירות ●       שחרור הסוגיות הישנות ו"טריגרים" בזמן שאתם מתעלים מעל לזיכרונות-תאיים ישנים ●       הרגישו נאהבים, תחושת רווחה, מטרה, בטחון, אחדות ●       אמונה בעצמכם, אתם חשובים, אתם יודעים שאתם יכולים להוות את השינוי ●       מודעות – לחיות מתוך חמלה, אדיבות והכרת תודה

ברמה רוחנית – הפעלת די.אן.איי.

●       חיו את החיים מתוך תבונה גבוהה-יותר, אמת אוניברסלית, ממקום של אהבה ●       התעוררו לתודעה מרובת-מימדים ●       התעלות מעל לחומרי, לחיות את החיים מהרוחני ●       הבנה וידע פנימי של החוקים האוניברסליים ●       לחיות את החיים דרך שפע ושגשוג טבעיים ●       לדעת ולהיות מטרת הנשמה שלכם ●       קפיצה קוונטית להתפתחות נשמתכם ●       העירו/פתחו את מתנותיכם – ראיית הנולד, תפיסת הנולד, תחושת הנולד וכו' ●       היזכרות מחדש ברמה עמוקה ומעמיקה במי אתם באמת, מדוע באתם לכדור הארץ, וכיצד אתם יכולים להיות חלק פעיל בהתפתחות אישית וגלובלית.

פרט ללחוות את כל הדברים שמוזכרים לעיל במצבי ההווייה הגופניים, רגשיים ונפשיים שלכם בהפעלת וכוונון הדי.אן.איי. שלכם… ברמה רוחנית, תיזכרו מחדש ברמה עמוקה ומעמיקה מי אתם באמת, מדוע באתם לכדור הארץ וכיצד אתם יכולים להיות חלק פעיל בהתפתחות אישית וגלובלית.

מוכנים לצעוד אל תוך תודעה ברמה ערה ולחוות את הביטוי הקדוש והאוהב ביותר של נשמתכם ? אנו מזמינים אתכם להירשם לשיחת יעוץ חינם ולקבל מידע על הכשרת המטפלים שלנו הכנסו לפרטים של עמוד הכשרת המטפלים באתר.

ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמהComments


bottom of page