top of page
חיפוש

הפעלת שער הלב להערת קודי האור ב-DNA ולהתפתחות הרוחנית שלך

עודכן: 3 במאי 2023
כיוון שזהו לא באמת פוסט, אלא שיעור תודעתי עמוק מאוד - מומלץ לקרוא מספר פעמים, לנשום עמוק ולהתחבר אל הלב, ולא רק לנסות להבין בראש - אלא בעיקר להרגיש, כיוון שזהו ידע קדום הנמצא בתוך הזיכרון העתיק שלנו.


היום נלמד ונתחבר ליעוד הנשמה שלנו על ידי יצירת תיאום בין המוח שלנו ללב, האטת גלי המוח והפעלת קודי האור הכבויים ב-DNA שלנו.


קוהרנטיות - תיאום בין הלב שלנו למוח, וכמה הוא מהותי לחיים מאושרים?

סיפרו לנו שנים שלמחשבות שלנו יש את הכוח, היום במכללה שנקראת "המתמטיקה של הלב" מגלים על ידי מחקרים מתקדמים כי הלב משדר שדה אלקטרו מגנטי פי 8000 מהמוח. כל דבר ביקום שלנו רוטט, הכל זו אנרגיה הרוטטת בתדרים שונים… אל תיבהלי מהמילים… אני כבר מסבירה...

המחשבות שלנו יוצרות תדר, שיוצר אמונות, מה שיוצר אצלנו רגשות, ולאחר מכן פעולות שהופכות להרגלים. על פי אותם הרגלים נקבע האופי שלנו, שבעצם יוצר את המציאות ואת הגורל שלנו - כך שבעצם מה שמשודר זה הרגש, לא המחשבה, ואנחנו משפיעים אחד על השני, מבלי שנראה או נשמע… וכשאנחנו בחוויה שנקראת "קוהירנס" - קוהרנטיות (תיאום), מצב שנמדד מדעית (כ-0.01 הרץ, מעגלים בשנייה), כשאנחנו חווים רגש חיובי - עוברים אותות אופטימליים בין הלב שלנו למוח, ואז המוח משחרר: חיוניות, ריפוי, המערכת החיסונית שלנו מתחזקת, אנחנו הופכים לפחות אלימים ויותר משתפי פעולה - וכיוון שהלב שלנו מחובר לשדה הבריאה, כשאנחנו הופכים לאנשים יותר אוהבים, רגועים וחיוביים - החוויה הזו נשלחת אל השדה ומשפיעה על אחרים, רק על ידי זה שהם בשדה שלנו.

כלומר, כל העולם שלנו עשוי משדות אלקטרומגנטיים, ואם זה המצב, אנחנו חייבים למצוא דרך לתקשר עם השדה הזה שמחבר את הכל. למצוא שפה משמעותית, ללא מילים, שמתקשרת עם החומר הזה שהעולם שלנו עשוי ממנו. וזה בדיוק הידע הקדום ביותר שידעו בעבר. זה היה סוד שלימדו נזירים או אנשי דת, שאמאנים, אבוריג'ינים, למוריה, אטלנטיס, מצרים הקדומה ועוד...

ולא משנה כמה שונים הם ורחוקים אחד מהשני, כולם דיברו על דבר אחד - על חוויה, חוויה פנימית שמתרחשת בתוכנו כשאנחנו מתמקדים בלב שלנו, שמאפשרת לנו להתמודד עם השינויים מחוץ לגוף שלנו בעולם סביבנו.


עוצמת הלב והרגשות בחיינו, ותפקידם של הצלילים לחבר אותנו לתודעה גבוהה

בימים אלו המדע החדש מראה לנו כי לא המוח הוא המאסטר, הלב הנוצר בעובר לפני המוח הוא המוביל ולו המפתח… כיוון שהלב הוא זה השולח אותות למוח לשחרר כימיקלים מסוימים בגוף, ולא להיפך.

כלומר, הכל מבוסס על איך אנחנו מרגישים! מצבנו הרגשי מושפע ונקבע ע"י אמונות מגבילות, עניינים לא פתורים, טראומות, מתח והתמודדויות היומיום. כל מצב רגשי שנהיה בו משפיע על כל רבדי החיים ומוציא אותנו מאיזון ברובד הפיזי והרגשי, ומתבטא, למשל, בבריאות שלנו, במערכות היחסים, במצבנו הכלכלי, בחוסר ביטוי והגשמה, בביטחון העצמי שלנו ועוד, ועוד…

הצלילים המרפאים מחזירים אותנו לאיזון בכך שהם חוצים את המחשבות והזהות, ופונים ישר ללב, אל מרחב הרגש שהוא המפתח לשינוי. הם יוצרים רגשות נקיים מאמונות מגבילות, ומאז ומעולם הם היו כלי עוצמתי לריפוי וגשר ליצירת קשר עם הבריאה.

תחשבו שבין 12 שבטי ישראל היה שבט אחד שתפקידו לשמור על התדר של בית המקדש דרך הצלילים והשירה - שבט הלוי.

צלילים מרפאים משנים את גלי המוח לגלים איטיים יותר (אלפא, תטא) שנוצרים בעת מדיטציה או חיבור לתודעה גבוהה. עבודה עם צלילים יוצרת סינפסות חדשות במוח, המאפשרות יצירת שינוי במחשבות ואמונות שאינן תומכות בנו.

בשנים האחרונות התגלה והוכח על ידי הפיזיקה הקוונטית ועל ידי ד"ר ברוס ליפטון כי ניתן לשנות את הגנטיקה ב-DNA שלנו על ידי הסביבה שעוטפת את חיינו, כלומר - על ידי התדרים שנכנסים לחיינו: תזונה, מחשבה, רגש, התדרים והצלילים ועוד… כשאנחנו מייצרים צלילים המיועדים למצבי ריפוי שונים - אנו שולחים לגופינו, למוח ולתאים תדר משלים ומידע חדש. וכיוון שהצלילים הם שפת הבריאה והנשמה, עוקפים את המיינד ומחברים אותנו אל הלב ואל הרגש - הם הופכים להיות עבורנו לגשר ליצירת התקשורת עם החלק של הבורא שבתוכנו, ואפשרות להיזכר בתדר המקורי שלנו, מעבר לזהות שמגבילה אותנו.

המדע החדש יוצר כעת גשר בין מה שידעו בעבר למה שמגלים עכשיו, ואנחנו נזכרים בשפת הלב האנושי, מה שמאפשר לנו לשנות את המסע שלנו מהרס, מכאב - לחיים מאושרים, לשמחה, למשמעות והשפעה.


חיבור לשלושת לבבות הבריאה

כאשר אנו מתחברים ללב שלנו, אנו למעשה מתחברים ללב של האדמה וללב של מרכז שביל החלב. איך זה קורה? על ידי תדרים וצלילים.

לדוגמא: צ'אקרת הלב היא ירוקה, ולכן כאשר אנו מתבוננים בספקטרום הצבעים, ולוקחים את התדר הירוק, ומחלקים אותו לחצי 42 פעמים - אנחנו מגיעים אל תדר התו דו. למה מחלקים בחצי? מכיוון שצלילים נעים תמיד במכפלות, הם תמיד מכפילים את עצמם מדו לדו הבא אחריו.

זוכרים את הדו בפסנתר שהקשנו עליו והדו הבא אחריו מגיב מבלי שנגענו בו? קראנו לזה היזכרות, זה גם נקרא אוברטונים. הדו זוכר את תדר המקור שלו, ומגיב. כך גם שלושת הלבבות, שלושתם רוטטים בתו דו:

-לב האדמה בתדר נמוך יותר

-תדר לב שביל החלב בתדר גבוה יותר

-והלב שלנו במרכז, משמש כגשר בין תדר הרוח לתדר האדמה.

על פי מודל "היזכרות", בחיבור שלנו לחיבור לשלושת לבבות הבריאה אנו מפעילים את גלי המוח תטא וגאמא, שיוצרים שינוי תודעתי ומחברים אותנו לאני הנני שלנו ויכולות על-טבעיות.

צ'אקרת הלב מכילה בתוכה את האהבה לכל הקיים, את הנקודה הסינגולרית של האחד, ממנה אנו בוראים את מציאות חיינו על ידי הרחבת שדה הטורוס שמקיף אותה. הסמל הגאומטרי שלה הוא היהלום, יסוד האוויר. כאשר אנו מעלים את תדר מרכז הלב שלנו אנו מרטיטים גם את היהלום הנמצא בלב, ויש לנו אפשרות לשנות את הצורה הגאומטרית שלו לצורה הנקראת "מרכבה". במילים אחרות, המשולש העליון והמשולש התחתון של היהלום מתמזגים יחד, כך שהעליון יורד למטה והתחתון עולה למעלה, וזה יוצר כוכב עם שש פינות, או בשמו "מרכבה" = מרכז הלב שלנו כאשר הוא מופעל.

בניסוי שעשה ד"ר מאסרו אימוטו עם המים הוא הקפיא טיפות מים וצילם אותן. מה שהוא הוכיח זה שהסביבה משפיעה על המים ומשנה את הצורה שלהם. כאשר הוא כתב על המים את המילה אהבה, מולקולות המים הסתדרו למבנה של כוכב 6 פינות המרכבה, ומכיוון שאנו 70 אחוז מים והמוח שלנו 90 אחוז מים, המחשבות שלנו והמילים שאנו אומרים או כותבים משפיעות עלינו.

כאשר אנו מתחברים אל מרכז הלב שלנו דרך אהבה ללא תנאים והודיה, היהלום בליבנו מופעל והופך למרכבה, ואז הפעלת מרכבת הלב שלנו משחררת אנרגיה אל הסביבה שלנו, ומשנה את גלי האנרגיה של הסביבה שלנו, כמו שאהבה והודיה משנים את צורתם של המים.


רוצים לקבל עוד מידע על הכשרת המטפלים שלנו? הגיעו ליום היכרות:


ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


Commenti


bottom of page