top of page

האקדמיה להיזכרות - בית ספר בינלאומי לאלכימיה בצלילים וריפוי קארמה
האקדמיה להיזכרות נולדה בעקבות הרצון להעלות את המודעות ולתמוך בהתעלות, התפתחות תודעתית והתפתחות רוחנית דרך תדרים וריפוי בצלילים. באמצעות האקדמיה להיזכרות חיברנו אלפי אנשים לידע הפנימי שלהם, למהות ולאינדיבידואליות של נשמתם.

הלימוד מתאפשר באופן פיזי או אינטרנטי או שילוב של שניהם. באקדמיה להיזכרות ישנן קהילות של מטפלים בצרפת, ארצות הברית, הולנד, איטליה, בלגיה ועוד... 

במה נזכרים ? במסע הנשמה ! אנו נזכרים שאנו לא בני אדם החווים חוויות רוחניות, אלא, נשמות החוות חוויה אנושית!

האקדמיה להיזכרות הינו בית הספר הראשון  בישראל ובין היחידים בעולם לריפוי בתדרים וצלילים ללימודים אקדמאים - דרך מסלולי סאונד הילינג,
מסלולי הלימוד-
1- מסלול מטפלים בקערות קריסטל
2- מסלול מנחים לאמבטיות סאונד הילינג
3-מסלול אלכימיה בקול מרפא.

המעוניינים בשיחת התאמה, נא ליצור קשר עם המשרדים ב- 055-9101911


במידה ואתם רוצים להצטרף לקהילה שלנו, אנו ממליצים להתחיל בהרשמה לוובינר לריפוי קארמה משפחתית או במפגש מבוא להכשרת מטפלים בקערות הקריסטל. כל הפרטים בעמוד האירועים המתעדכן כאן

מצפים לפגוש אתכם! ויהי אור.

באהבה, ו'איט ואורי

logo_REMEMBRANCE1_edited_edited.png

במה אנחנו ניזכרים ?

כנסים

וסמינרים

כנסים וסמינרים

התחילו את המסע שלכם איתנו בכנס הדגל שלנו - מוזיקה ותודעה, קחו את הצעד הראשון לעבר שינוי והגשמה! לאחר שתשתתפו בכנס זה תוכלו להצטרף לסמינרי המשך ולימודים בקהילה שלנו.

האקדמיה
און ליין
(לימודים באינטרנט)

האקדמיה אונליין

הצטרפו לקהילה של תלמידים המתחברים לייעוד הנשמה שלהם! אנו ממליצים להתחיל מהקורס "הפיד של הנשמה" ולהצטרף לכנס של מוזיקה ותודעה.  

סדנאות

סדנאות

הצטרפו לסדנת הדגל שלנו "היזכרות במים" המתקיימת פעמיים בשנה בנווה מדבר. סדנאות אלה מיועדות לתלמידים שכבר השתתפו בכנס ומחפשים הדרכה מעמיקה יותר.

רטריטים

רטריטים

על מנת לחוות ריפוי עמוק ולקחת הפסקה משגרת היומיום, הצטרפו לרטריט של שלושה, חמישה או עשרה ימים! חדשו את כוחות הגוף, הנפש והנשמה דרך התחברות אל התדר האישי שלכם. 

הכשרת
מטפלים
במודל היזכרות

הכשרת מטפלים

תכנית מקיפה ומקצועית זו היא אחת מסוגה בעולם כיום. בה תוכשרו להיות מטפלים מוסמכים במודל היזכרות. 

מידע

לתלמידים חדשים

מידע לתלמידים חדשים

ברוכים הבאים לאקדמיה להיזכרות! אנו שמחים שברצונכם להיזכר ביעוד של הנשמה שלכם. לחצו על הכפתור למטה וגלו עוד על המסע אליו האקדמיה מציעה לצאת.

 כנסים וסמינרים

CONVENTIONS & SEMINARS
DSC04253_edited.jpg

מוסיקה ותודעה

דרך מדיטציה ומנטרות בעברית, נוביל אתכם אל תוך מסע של ריפוי והתרחבות תודעתית. אתם תרכשו את הכלים היסודיים ביותר לזיהוי והתחברות עם הייעוד של הנשמה. הצטרפו אל הקהילה שלנו והחלו את המסע שלכם כאן!

להרשמה להקלטת כנס בנושא שפע, כתבו לוואטסאפ- 055-9101911

47508292_10216836494041346_6384322521608

 היזכרות במסע הנשמה

קחו חלק בתהליך משנה חיים. מצאו מה עוצר בעדכם מלחיות חיים עוצמתיים ויצירתיות. שובו הביתה, אל תוך עצמיכם, חיו בעד עצמיכם - בהוויה. הצטרפו אלינו לתהליך של הכרה עצמית.
 

להרשמה להקלטת הסמינר
11:11- הקוד הגנטי, כתבו לוואטסאפ- 055-9101911

Picture1.png

מוסיקה ותודעה

אורלי הרליכמן

חוויתי התגלות,​ ​גיליתי כלי אדיר שנמצא בתוכי, בעזרת הצלילים הקסומים, ​זהו נס עבורי, כלי פשוט ועם זאת עוצמתי כל כך, אף פעם לא חוויתי מפגש אלוהי כזה. ​סוף סוף הגעתי הביתה, למשפחה, לאור, לאהבה, לריפוי, ​קיבלתי מכם מתנה שמשנה את חיי. תודה שאתם כל כך מקצועיים ובעיקר אנושיים ברמה נשגבת.

irit.jpg

מוסיקה ותודעה

 עירית דבלסטין

זה היה אחד הרגעים העוצמתיים בחיי. 
אין מילים שיתארו את החוויה השמיימית והנשמתית שהעברתם. השכינה שררה במקום, הקול של ו'איט והמוסיקה המרפאה האלוהית, הרגשתי שהתמוססתי לאלף חלקים והפכתי להיות שלמה.

dalia.jpg

 סמינר היזכרות במסע הנשמה

דליה לוין

עברתי חוויה עוצמתית ביותר!!!
קיבלתי כל כך הרבה... בכל פעם שאני ניזכרת בזה אני דומעת מהתרגשות... זה היה רגע של לידה מחדש, בו עברתי שינוי וחיבור אל המקור שבתוכי.  אני נוצרת בתוכי, את התחושה המופלאה הזו.

ONLINE ACADEMY

האקדמיה און ליין 

smartmockups_k7c3p9e9.png

הצטרפו לקהילה של תלמידים המתחברים לייעוד הנשמה שלהם! אנו ממליצים להתחיל מאחד הקורסים בסדרת "הפיד של הנשמה" ולהצטרף לכנס שלנו למוסיקה ותודעה.

elanor.jpg

מסע 21 לשפע ואהבה

אלינור (ארה"ב)

מסע 21 עזר לי למצוא את האומץ להיות מי שאני את התעוזה לחלום ואת הרוח הגבית ללכת אחרי החלומות שלי..

tal.jpeg

15 אבני הדרך

טל בלומנטל

אושר עילאי, דמעות של הודיה. זה מסוג הדברים שמתאים לכולם ותמיד יהיה נכון ללא התחשבות בזמן ומרחב. תודה!

thea.jpg

מסע 21 ליעוד וחזון

תיאה פרידמן

חוויתי בהירות על היעוד שלי, הרגשתי כיצד המסע של ייעוד הנשמה מקרין ממני אל הסובבים אותי, ומסייע בידי לתמוך באהובים עלי. החוויה עוצמתית!

WORKSHOPS

סדנאות

18882279_10212384974276134_7128382674453

אלכימיה קריסטלית

אנו נעים אל עבר תדר ומסע חדשים, לעבר התעוררות עמוקה. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע שיראה לכם כיצד לעבוד עם התדר החדש הזה כדי להגשים את המציאות שהנשמה שלכם תמיד רצתה.

37161047_1991750340843169_29912903390645

היזכרות במים

אם הקול הפנימי שלכם קורא לכם ללמוד כיצד לחיות חיים בעלי יותר משמעות והגשמה, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסוף-שבוע של סדנאות וטיפולים באגם הטבעי במואה, המלווים בנגינה על קערות קריסטל ותרפיית קול כדי להתחבר לייעוד הנשמה.

noa.jpg

היזכרות במים

נועה ברק

אני רוצה להודות מעומק ליבי על החוויה המדהימה שעברתי בסוף השבוע המופלא במואה. אין מילים שיכולות לתאר את החוויה שהייתה לי. אני מרגישה שבכך שהתאפשר לי להשתתף, קיבלתי מתנה ענקית.

yafit.jpg

היזכרות במים

 יפית וינשטוק

בת שהוזמנה על ידי אמא שלה, כותבת לה: "אמא אהובה שלי, מתנת החיים זו המתנה הראשונה והמדהימה שהענקת לי. המתנה השנייה, זו הסדנא הזו, אלף מילים לא יוכלו לתאר את העוצמה, הצלילים, השלווה והחוויה שהיא לא פחות מאלוהית...

hadar.jpg

אלכימיה קריסטלית

הדר תהל

סדנה מדהימה, שנוגעת בכל הגופים, חיבור לעצמי הגבוה ולהדרכה. ידע גבוה מדעי מדויק, שעוזר לעשות סדר, מועבר בפשטות ובגובה העיניים בשילוב מוזיקה ושירה, המגיעים ישר אל הלב… הייתי בהוויה של חופש, חוויתי קלילות ושמחת חיים.
הבלתי אפשרי...הפך לאפשרי.

bottom of page