האקדמיה להיזכרות נולדה בעקבות הרצון להעלות את המודעות ולתמוך בהתעלות, התפתחות תודעתית והתפתחות רוחנית דרך תדרים וריפוי בצלילים. באמצעות האקדמיה להיזכרות חיברנו אלפי אנשים לידע הפנימי שלהם, למהות ולאינדיבידואליות של נשמתם.

הלימוד מתאפשר באופן פיזי או אינטרנטי או שילוב של שניהם. באקדמיה להיזכרות ישנן קהילות של מטפלים בצרפת, ארצות הברית, הולנד, איטליה ובלגיה. 

במה נזכרים ? במסע הנשמה ! אנו מזכירים לאנשים שהם לא בני אדם החווים חוויות רוחניות, אלא, נשמות החוות חוויה אנושית!

האקדמיה להיזכרות מפיקה אירועים ברחבי העולם, שימו לב לעמוד האירועים שלנו על מנת להתעדכן על האירוע הקרוב אליכם. לעדכון באירועים בחו"ל, לחצו על דגל ארה"ב בראש האתר.

במידה ואתם רוצים להצטרף לקהילה שלנו, אנו ממליצים להתחיל בכנס וסדנת "הפיד של הנשמה".

 

מצפים לפגוש אתכם! ויהי אור.

באהבה, ו'איט ואורי

במה אנחנו ניזכרים ?

כנסים

וסמינרים

האקדמיה
און ליין
(לימודים באינטרנט)

סדנאות

רטריטים

הכשרת
מטפלים
במודל היזכרות

מידע

לתלמידים חדשים

 כנסים וסמינרים

 

מוסיקה ותודעה

דרך מדיטציה ומנטרות בעברית, נוביל אתכם אל תוך מסע של ריפוי והתרחבות תודעתית. אתם תרכשו את הכלים היסודיים ביותר לזיהוי והתחברות עם הייעוד של הנשמה. הצטרפו אל הקהילה שלנו והחלו את המסע שלכם כאן!

 היזכרות במסע הנשמה

קחו חלק בתהליך משנה חיים. מצאו מה עוצר בעדכם מלחיות חיים עוצמתיים ויצירתיות. שובו הביתה, אל תוך עצמיכם, חיו בעד עצמיכם - בהוויה. הצטרפו אלינו לתהליך של הכרה עצמית.

מוסיקה ותודעה

אורלי הרליכמן

חוויתי התגלות,​ ​גיליתי כלי אדיר שנמצא בתוכי, בעזרת הצלילים הקסומים, ​זהו נס עבורי, כלי פשוט ועם זאת עוצמתי כל כך, אף פעם לא חוויתי מפגש אלוהי כזה. ​סוף סוף הגעתי הביתה, למשפחה, לאור, לאהבה, לריפוי, ​קיבלתי מכם מתנה שמשנה את חיי. תודה שאתם כל כך מקצועיים ובעיקר אנושיים ברמה נשגבת.

מוסיקה ותודעה

 עירית דבלסטין

זה היה אחד הרגעים העוצמתיים בחיי. 
אין מילים שיתארו את החוויה השמיימית והנשמתית שהעברתם. השכינה שררה במקום, הקול של ו'איט והמוסיקה המרפאה האלוהית, הרגשתי שהתמוססתי לאלף חלקים והפכתי להיות שלמה.

 סמינר היזכרות במסע הנשמה

דליה לוין

עברתי חוויה עוצמתית ביותר!!!
קיבלתי כל כך הרבה... בכל פעם שאני ניזכרת בזה אני דומעת מהתרגשות... זה היה רגע של לידה מחדש, בו עברתי שינוי וחיבור אל המקור שבתוכי.  אני נוצרת בתוכי, את התחושה המופלאה הזו.

 

האקדמיה און ליין 

הצטרפו לקהילה של תלמידים המתחברים לייעוד הנשמה שלהם! אנו ממליצים להתחיל מאחד הקורסים בסדרת "הפיד של הנשמה" ולהצטרף לכנס שלנו למוסיקה ותודעה.

מסע 21 לשפע ואהבה

אלינור (ארה"ב)

מסע 21 עזר לי למצוא את האומץ להיות מי שאני את התעוזה לחלום ואת הרוח הגבית ללכת אחרי החלומות שלי..

15 אבני הדרך

טל בלומנטל

אושר עילאי, דמעות של הודיה. זה מסוג הדברים שמתאים לכולם ותמיד יהיה נכון ללא התחשבות בזמן ומרחב. תודה!

מסע 21 ליעוד וחזון

תיאה פרידמן

חוויתי בהירות על היעוד שלי, הרגשתי כיצד המסע של ייעוד הנשמה מקרין ממני אל הסובבים אותי, ומסייע בידי לתמוך באהובים עלי. החוויה עוצמתית!

 

סדנאות

אלכימיה קריסטלית

אנו נעים אל עבר תדר ומסע חדשים, לעבר התעוררות עמוקה. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע שיראה לכם כיצד לעבוד עם התדר החדש הזה כדי להגשים את המציאות שהנשמה שלכם תמיד רצתה.

היזכרות במים

אם הקול הפנימי שלכם קורא לכם ללמוד כיצד לחיות חיים בעלי יותר משמעות והגשמה, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסוף-שבוע של סדנאות וטיפולים באגם הטבעי במואה, המלווים בנגינה על קערות קריסטל ותרפיית קול כדי להתחבר לייעוד הנשמה.

היזכרות במים

נועה ברק

אני רוצה להודות מעומק ליבי על החוויה המדהימה שעברתי בסוף השבוע המופלא במואה. אין מילים שיכולות לתאר את החוויה שהייתה לי. אני מרגישה שבכך שהתאפשר לי להשתתף, קיבלתי מתנה ענקית.

היזכרות במים

 יפית וינשטוק

בת שהוזמנה על ידי אמא שלה, כותבת לה: "אמא אהובה שלי, מתנת החיים זו המתנה הראשונה והמדהימה שהענקת לי. המתנה השנייה, זו הסדנא הזו, אלף מילים לא יוכלו לתאר את העוצמה, הצלילים, השלווה והחוויה שהיא לא פחות מאלוהית...

אלכימיה קריסטלית

הדר תהל

סדנה מדהימה, שנוגעת בכל הגופים, חיבור לעצמי הגבוה ולהדרכה. ידע גבוה מדעי מדויק, שעוזר לעשות סדר, מועבר בפשטות ובגובה העיניים בשילוב מוזיקה ושירה, המגיעים ישר אל הלב… הייתי בהוויה של חופש, חוויתי קלילות ושמחת חיים.
הבלתי אפשרי...הפך לאפשרי.

1P6A2726.JPG

הירשמו לניוזלטר שלנו 

לעדכונים, מוסיקה, אירועים, סדנאות
 והצטרפו לקהילת האקדמיה להיזכרות

@All Rights Reserved to White & Ori 2020, הרימון 37, שדה צבי, 055-9101911