חיפוש
  • White Feather

מהו השדה הקוואנטי?מהו השדה הקוואנטי? ומהי פעולה בשדה?

***כיוון שזהו לא באמת פוסט, אלא שיעור תודעתי עמוק מאוד, מומלץ לקרוא מספר פעמים, לנשום עמוק ולהתחבר אל הלב, ולא רק לנסות להבין בראש, אלא בעיקר להרגיש, כיוון שזהו ידע קדום הנמצא בתוך הזיכרון העתיק שלנו***


מהי פעולה בשדה הקוואנטי?

כאשר אנו בכניעה, אנו בפעולה ומאפשרים לבריאה להתבטא דרכינו.

אולי זה קצת מבלבל, אך כאשר אנו נכנעים אל ההתנסות והחוויה הפיזית - הפעולה תבוא אחריה כביטוי אלוהי. כניעה היא לא לוותר - היא לשחרר, ולא לנסות לשלוט או להגיע לתוצאות כלשהן.

כאשר אנו כנועים למקור האנרגיה שמחבר את כל הבריאה, לו אתם יכולים לקרוא אלוהים, אינטליגנציה אלוהית, הבריאה, השדה המאוחד… השדה הקוואנטי… לא משנה… העצמי הגבוה שלנו יוצר תבנית בשדה הזה על מנת ליצור מציאות דרככם. זוהי פעולה בשדה הקוואנטי!

כאשר נרשה לעצמנו להסתכן מחוץ לגבולות של מה שתמיד האמנו שנכון בחיינו, נחווה את עצמנו בדרך חדשה, ובתגלית זו נמצא חופש. היום אנחנו נדבר על "השדה", שנקרא גם שדה הבריאה, השדה הקוואנטי, המטריצה האלוהית, האינטליגנציה האלוהית…

מהו השדה, וכיצד הוא משפיע על החיים שלנו, והכי חשוב - נלמד לעשות בו שימוש מודע ליצירת המציאות שלנו על מנת להפוך לשותפים בוראים.


מהו השדה הקוואנטי?

קיומו של השדה - המטריצה האלוהית - מספקת לנו את כלי הקיבול, וגם גשר וראי לכל דבר שקורה בין העולם בתוכנו לבין זה שמחוץ לנו. העובדה ששדה זה קיים בכל דבר, מהחלקיקים הקטנים ביותר של אטום הקוונטים עד גלקסיות רחוקות, וכל מה שביניהם - משנה את מה שהאנושות האמינה עד כה על התפקיד שלנו בבריאה. לחלקכם מה שאני הולכת להסביר כעת יהיה חדש, ולחלקכם חיזוק למה שאתם כבר יודעים או מרגישים בקיום שלו.

עבור כולנו, קיומה של רשת אנרגטית המחברת את הכל פותח דלת לאפשרויות ועוצמה אדירה.

לפני כמאה שנה נעשה ניסוי מאוד מפורסם שנקרא "מאירס ומייקלסון" על שם שני המדענים שעשו אותו. לאחר שהמדע גילה כי האטום מורכב מיותר מ- 99 אחוז חלל ריק, הם ניסו להבין מהו החלל ה"ריק" הזה. שני המדענים יצאו בניסוי שעליו כל המדע מבוסס במאה השנים האחרונות. הם גילו כי החלל הריק הוא פשוט ריק, מה שהיה שגוי מיסודו, וזה מפני שלא היה להם את הציוד הנידרש לגלות שיש תנועה בריק.

בשנות ה-80 צבא ארה"ב חזר על הניסוי וגילה, עם ציוד משוכלל יותר, שיש תנועה בריק המדובר, כלומר - אין ריק, מה שהוביל למסקנה שיש שדה המחבר בין כל הדברים. כמובן שהפרסום של המידע הזה נדחק לפינה, כיוון שהאנושות עדיין לא הייתה מוכנה לקבל מידע זה.

בשנים האחרונות יותר ויותר מחקרים שנעשו במדע חדש שנקרא פיזיקה קוואנטית מגלה ממצאים חדשים ומשני תודעה, ואני אסביר…

מהאפשרות של קיומו של השדה עולה כי אנחנו עשויים להיות הרבה יותר ממתבוננים, החולפים רגע קצר בבריאה שקיימת כבר.


כיצד האמונות שלנו מגשימות את עצמן בשדה?

כאשר אנחנו מתבוננים בחיים - בשפע הרוחני והחומרי שלנו, במערכות היחסים, בקריירה, האהבות הגדולות, וכל החלומות שהגשמנו, וגם אלו שלא הגשמנו - אנחנו למעשה מביטים בראי של האמונות שלנו, המודעות והלא מודעות. אנחנו רואים אותן מסביבנו כיוון שהן מתגשמות במציאות והופכות לגלויות באמצעות טבעו המסתורי של השדה - וכדי שזה מה שיקרה, על ההכרה עצמה למלא תפקיד מרכזי בקיום היקום.

אתם מבינים בעצם שעל-ידי האמונות העמוקות ביותר שלכם, השדה יוצר תבניות נראות, שלהם אנו קוראים "מציאות", ואנחנו למעשה היינו חלק מרכזי ביצירה שלהן, אם במודע או לא במודע - ופה בדיוק מהפך התודעה מתרחש. מרגע שאנחנו למדים כיצד השדה עובד אנחנו יכולים ליצור את המציאות בכלים ובשפה שלו באופן מודע ולהיות שותפים בוראים.

אלברט איינשטיין לא ידע להסביר את השדה, אך רמז לקיומו. מדענים רבים עדיין לא מצליחים להכיל את המידע הזה, אבל רבים מאוד מחזיקים בדעה שונה ביחס לתפקידנו בבריאה. פיזיקאי ועמית של אלברט איינשטיין מציג נקודת מבט שונה,

שמו ג'ון וויילר והוא א