top of page
חיפוש

מסע הנשמה ומהם המימדים

עודכן: 3 במאי 2023


כיוון שזהו לא באמת פוסט אלא, שיעור תודעתי עמוק מאוד, מומלץ לקרוא מספר פעמים, לנשום עמוק ולהתחבר אל הלב, ולא רק לנסות להבין בראש - אלא בעיקר להרגיש, כיוון שזהו ידע קדום הנמצא בתוך הזיכרון העתיק שלנו.


מהם המימדים?

כמו שהבטחתי, הגיע הרגע לכתוב על המימדים ומסע הנשמה. כל גלקסיה ביקום מכילה בתוכה אוקטבה שלמה של מימדים, קבוצת מימדים מ-1 עד 8, בתוכם נמצאים כל 13 התדרים של הבריאה. אז לפני שצוללים פנימה, בואו נבין את המילה שכולם משתמשים בה: תדר. אז...


מהו תדר?

בהסבר הכי פשוט, בואו ניקח למשל נבל, ונפרוט על אחד המיתרים שלו. הפעמים שהמיתר ירטוט בשנייה זה ההרץ שלו (תדרים מודדים בהרצים), כלומר - זה התדר שלו. למשל, אם הוא ירטוט 100 פעמים בשנייה, התדר שלו יהיה... 100 הרץ.

בני האדם יכולים לשמוע צלילים בין 20-20,000 הרץ, זהו טווח השמיעה הפיזי שלנו, אך ישנם המון צלילים שאיננו שומעים שמשפיעים עלינו. כמו שאמרנו, הכל רוטט בעולם שלנו, וכל מה שרוטט משמיע צליל, ולכל צליל יש תדר, גם אם אנחנו לא שומעים אותו.

אז למעשה, המימדים הם מציאויות שונות בתדירויות שונות. כלומר: הרטט של השדה התודעתי והאלקטרומגנטי של כל מימד הוא המאפשר את תפיסת המציאות השונה בו.


נתחיל במימד ראשון

זהו מימד שבו רוטט לב כדור הארץ והקריסטלים. הם למעשה רוטטים בתדר הכי איטי ודחוס, ומאפשר את העיגון של המציאות הגשמית שלו.

כאן למעשה כדור הארץ מחובר לטורוס, שדה אלקטרומגנטי שמקיף אותו ומאפשר לו לצוף באוויר החלל. תדר האדמה מכיל את כל המידע של כל התרבויות שהיו כאן לפנינו, כיוון שהאדמה שלנו היא 72% סיליקה, כלומר - קריסטל. אם שמעתם על הספרייה האקאשית, אז האדמה שלנו היא הספריה הזו במימד החומר. כאן היא שומרת את כל החכמה של כל התרבויות הקדומות שהיו כאן לפנינו. כשאנחנו מתחברים לאדמה, אנחנו מתחברים לחכמה זו.


המימד השני

הוא המימד של הצמחים והחיות, כאן האינטואיציה היא הרטט המשמעותי, החיבור לאדם ולטבע, כיוון שכל מימד מכיל בתוכו את המימד שנמצא מתחתיו. לדוגמא: ציפורים נודדות יודעות לאן לנדוד ומתי, כיוון שהן מחוברות לשדה ההולוגרפי, שדה הטורוס של כדור הארץ והחכמה של הטבע, וזהו החיבור בין הידיעה שבמימד 2 לחכמת האדמה הנמצאת בשדה של המימד הראשון.


מימד שלישי

המימד בו האגו נוצר, ותודעת הניפרדות. זהו המימד בו אנו נמצאים. אך כמו שציינתי, יש לנו את החיבור לאדמה וגם לאינטואיציה של המימדים שמתחת למימד שבו אנחנו נמצאים, לכן מימד זה מחבר אותנו גם לתפיסה של הגשמיות - אבל גם לאינטואיציה, לידיעה שמחברת אותנו לשדה ההולוגרפי ולחוכמת האדמה.


מימד רביעי

זהו המימד של הלב שלנו, והמימד של ישויות הטבע והפיות.

כשהלב שלנו פתוח, אנחנו מחוברים למימד הזה ומחוברים לטבע. ילדים קטנים שעדיין עם לב פתוח יכולים לראות את הפיות וישויות הטבע. זהו גם מימד שהוא גשר עבורנו לעבר התודעה הבאה שהיא מימד חמש. המימד הרביעי מגלה לנו שהמעבר בין מימד שלוש למימד חמש חייב לעבור דרך פתיחת הלב וחיבור לרגשות שלנו ממקום אותנטי.


מימד חמישי

כאן נמצא מה שאנו קוראים לו במודל היזכרות "כוכב הנשמה".

זהו המימד שבו אנחנו עדיין חווים את האינדיבידואליות, ולא את האחדות - אך בתודעה שזוכרת את זה שהכל אחד, ופועלת מתודעת אחדות.

הרבה אנשי רוח קוראים למעבר למימד חמש "התעלות", כיוון שזוהי התעלות של האגו ומעבר תודעתי מעולם החומר לעולם הרוח. למעשה, עד כה, כל מי שהתעלה למימד חמש עזב את הגוף שלו, כיוון שהתדירות של מימד זה היא גבוהה מדי לגוף הפיזי.

חוו התעלות באטלנטיס ולמוריה, ואף אם תזכרו בספר התורה שלנו - אליהו הנביא עלה על מרכבת אור, כלומר הוא חווה התעלות על-ידי "תודעת המרכבה".

אינסוף מידע מספר שבעקבות ההתיישרות הגלאקטית שדיברנו עליה, יש לנו את ההזדמנות בתקופה היסטורית זו לחוות התעלות בגוף פיזי - משהו שמעולם לא קרה עד כה. כלומר, זוהי "האבולוציה התודעתית" שלנו, ולכן קראנו לקבוצה זו בשם הזה. כלומר, להעלות את התדר שלנו לתודעת היזכרות באחדות ולרטוט במימד חמש בעודנו בגוף הפיזי - וזו אחת הסיבות למה שגורם לעיתים לכאבים פיזיים, כמו מיגרנות לא מוסברות ועוד תופעות שונות… סיבה נוספת היא הבקשה להתעורר ולעשות את העבודה הפנימית לריפוי העבר ולקבלה עצמית והתמרה רגשית.

*צריך לזכור שזה שיש לאדם יכולות רוחניות יכול גם להוות לו מכשול, כיוון שהוא עלול לחשוב שהוא כבר עשה את העבודה הפנימית.

ועכשיו אנחנו עוברים להסבר על מימדי הרוח, או כמו שאנחנו קוראים להם במודל היזכרות: "אוקטבות האור".

מימד שישי

זהו המימד של האנרגייה הנשית האלוהית, החיבור ללבנה, והוא מחבר לקבוצת כוכבים שנקראת "שבע האחיות", שהם למעשה "הפליאדות" - אולי חלקכם שמעתם עליהם. תחשבו שיש לנו חברים במימדים אחרים שעוזרים לנו, ואלו הן הפליאדות. חלקנו אף הגיע מקבוצת כוכבים זו. הם מאוד מחוברים אלינו ומשפיעים עלינו, אני מזכירה לכם את ההתיישרות של שלושת השמשות - שמש אחת שנקראת "אלסיני" היא השמש של הפליאדות.

בנוסף, אחת ל 11,000 שנה, אנחנו נכנסים ל-2,000 שנות אור לתוך השדה האלקטרומגנטי של אלסיני - זה מה שנקרא "חגורת הפוטון" - תדר של אור שמעצים את ההתעוררות על כדור הארץ, ואנחנו נמצאים בו בתקופה זו, זה בנוסף להתיישרות...


מימד שביעי

זהו המימד של האנרגייה הגברית האלוהית, החיבור לשמש, והוא מחבר אותנו לכוכב סיריוס - גם משם יש לנו תמיכה.

להזכירכם, סיריוס הוא אחד משלושת השמשות שהתיישרו ומעבירים לנו את התדרים העוצמתיים שנכנסים למרחב ארץ, להם אנחנו קוראים "התדרים החדשים" (תקראו על כך בפוסט 5).


המימד ה-8 מייצג את מרכז הגלקסיה, המכונה ליבת הגלקסיה, נקודת האפס או חור שחור.


ונוכל לסכם את המימדים דרך מסע הנשמה במעבר שלה לביטוי הארצי.


מסע הנשמה

במסע הנשמה, היא עוברת דרך אותה ליבה ונקודת האפס, כך שהמימדים מתרחבים כלפי חוץ והופכים לדחוסים יותר ויותר (נמוכים יותר בתדירות) כשעוברים דרך ה-7, ה-6, ה-5 וכן הלאה, עד שמגיעים למימד הראשון שהיא התדירות הנמוכה ביותר בתוך גלקסיה.

בעקרון, כשאנו נולדים אל-תוך הגלקסיה הזו, כנשמה אשר בוחרת לחוות חוויה ארצית, אנו נולדים בראש ובראשונה דרך מרכז הגלקסיה שלנו ("תדר הבריאה" שבמימד ה-8). אז אנו נעים דרך "תדר הזהב" אשר בסיריוס (המימד ה-7), "תדר הרגש" - השער הכוכבי אשר בפליאדות (המימד ה-6) אל תוך חווייתה של נשמתנו כאן על כדור הארץ, תמצית כוכב הנשמה שלנו ו"תדר הנשמה" (המימד ה-5).

על-מנת שנשמתכם תוכל לחוות חוויה גשמית, כוכב הנשמה מקרין מערך קריסטלים אנרגטי של אנרגיה, בדומה לאופן בו מקרן מציג תמונות. שדה אנרגיה זה (המכונה גם שדה ההילה או גוף האור) המוקרן מכוכב הנשמה מורכב מ-7 שכבות שונות אשר דחיסותן פוחתת בכדי ליצור את גופכם הגשמי.

ברמת כוכב הנשמה אתם כל אחד מהיסודות המתאחדים כאחד (אדמה, אש, אוויר ומים), אבל על-מנת שהנשמה תחווה גשמיות כל אחד מהיסודות מופרד כלפי חוץ דרך מלאכי השרת ותדרי הבריאה, מה שיוצר את מערכת הצ'אקרות שלכם.

הלב הוא "תדר האהבה" והשער המימדי ה-4, המוליך או הגשר בין העולמות הרוחניים והגשמיים של הגוף שנמצא במימד ה-3.

הנקודה התחתונה המרוחקת ביותר בגוף האור שלכם, האזור שמתחת לרגליכם, מכונה "כוכב האדמה" ו"תדר הבחירה" (המימד ה-2). זהו מרכז האנרגיה הזה אשר מעגן את גוף האור שלכם אל אמא אדמה ומבטא את הבחירה של נשמתכם להיות כאן.

ואז "כוכב האדמה" שלכם מעוגן עמוק אל תוך כדור הארץ ומחובר אל תוך לב כדור הארץ, "שער האדמה", שהוא שדה התהודה במימד ה-1 בתוך הגלקסיה שלנו.בתמונה: 13 התדרים של הבריאה על פי מודל "היזכרות"- צלילים, הילינג, קול וקערות קריסטל להיזכרות במהות ולאבולוציה תודעתית.


רוצים לקבל עוד מידע על הכשרת המטפלים שלנו? הגיעו ליום היכרות:


ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


ความคิดเห็น


bottom of page