חיפוש
  • White Feather

קוביית מטטרון

עודכן ב: 15 מרץ 2020

קוביית מטטרון הינה צורה גיאומטרית מקודשת וסמל שיוצר את המפה של הבריאה המייצגת את השדה האינסופי של כל הקיים,

את מפה זו הוקירו המיסטיקנים והתרבויות הקדומות מזמנים קדומים,  ממש כמו עץ החיים שהינו מפת בריאה גם קוביית מטטרון היא מפת בריאה איתה עבדו בלמוריה ובאטלנטיס העתיקות.

לפני 13 ביליון שנה, במשך מה שיוחס על כדור הארץ ל'מפץ הגדול' , המקור , אלוהים, אינטליגנציה אינסופית, ילד/ה את היקומים וסמל זה של קוביית המטטרון מסביר לידה זו ואת ההתרחבות האינסופית בשדה של הבריאה לכל הכיוונים של זמן ומרחב.

אנרגיית המקור, יצרה דרך השדה של קוביית מטטרון,  את השדה הפוטנציאלי של הבריאה- שדה של רטט בתדר גבוה ששלח גלים או אדוות דרך הבריאה ויצר במשך הזמן צבע, ואז צליל ולבסוף ברמת התדר הנמוך יותר יצר את החומר הפיזי. כך שהשדה של אנרגיית המקור (המיוצגת על ידי קוביית מטטרון)  התפשט דרך כל הרבדים וכל ההיבטים של הבריאה כאשר הניצוץ המקורי של האהבה של המקור התרחב לכל הכיוונים של זמן ומרחב.

אלוהים הוא גלי האנרגיה

אלוהים הוא הצבע, אלוהים הוא הצליל ואלוהים הוא החומר הפיזי ( חשוב לציין כי החומר לו אנו קוראים ה 'חומר הפיזי' גם הוא אנרגיה, אין בעצם דבר כזה חומר, יש אנרגיה דחוסה יותר המתגשמת כחומר) ואלוהים, האינטלגנציה האלוהית, או איך שתרצו לקרוא לו או לה, הוא שדה האהבה כולו- אנרגייה רוטטת אחת של אנרגיית אהבה שיצרה את העולם שלנו.

אורו של המקור מתרחב באופן אינסופי דרך קוביית מטטרון על ידי אחד או יותר מיסודות הבריאה- אדמה, אש, אוויר, מים שחוברים יחדיו דרך היסוד האחרון- הרוח.

בתמונה אתם רואים את הצורות הגאומטריות שנמצאות בתוך קוביית מטטרון, כל אחת מהן שומרת על אלמנט מסוים בבריאה כאשר אנו לומדים לעבוד עם צורה גאומטרית, אנו לומדים על התדרים שהיא מפעילה ואיזה אלמנט היא מחזיקה, על מנת שנוכל ללמוד לאזן אלמנטים אילו בחיינו.


הכל נוצר מהאלמנטים והתדרים האילו, יקומים, מערכות שמש, כוכבים, אנשים, צמחים, חיות, הד.נ.א, האטומים, החלקיקים התת אטומים. לפיכך, גם האנרגייה והחלל בין כל חומר נוצר מאחד או יותר מיסודות הבריאה.

כאן אתם יכולים לראות את קוביית מטטרון, הסמל העתיק מתרבות למוריה הקדומה :