top of page
חיפוש

קוביית מטטרון

עודכן: 3 במאי 2023

קוביית מטטרון הינה צורה גיאומטרית מקודשת וסמל שיוצר את המפה של הבריאה המייצגת את השדה האינסופי של כל הקיים,

את מפה זו הוקירו המיסטיקנים והתרבויות הקדומות מזמנים קדומים,  ממש כמו עץ החיים שהינו מפת בריאה גם קוביית מטטרון היא מפת בריאה איתה עבדו בלמוריה ובאטלנטיס העתיקות.

לפני 13 ביליון שנה, במשך מה שיוחס על כדור הארץ ל'מפץ הגדול' , המקור , אלוהים, אינטליגנציה אינסופית, ילד/ה את היקומים וסמל זה של קוביית המטטרון מסביר לידה זו ואת ההתרחבות האינסופית בשדה של הבריאה לכל הכיוונים של זמן ומרחב.

אנרגיית המקור, יצרה דרך השדה של קוביית מטטרון,  את השדה הפוטנציאלי של הבריאה- שדה של רטט בתדר גבוה ששלח גלים או אדוות דרך הבריאה ויצר במשך הזמן צבע, ואז צליל ולבסוף ברמת התדר הנמוך יותר יצר את החומר הפיזי. כך שהשדה של אנרגיית המקור (המיוצגת על ידי קוביית מטטרון)  התפשט דרך כל הרבדים וכל ההיבטים של הבריאה כאשר הניצוץ המקורי של האהבה של המקור התרחב לכל הכיוונים של זמן ומרחב.

אלוהים הוא גלי האנרגיה

אלוהים הוא הצבע, אלוהים הוא הצליל ואלוהים הוא החומר הפיזי ( חשוב לציין כי החומר לו אנו קוראים ה 'חומר הפיזי' גם הוא אנרגיה, אין בעצם דבר כזה חומר, יש אנרגיה דחוסה יותר המתגשמת כחומר) ואלוהים, האינטלגנציה האלוהית, או איך שתרצו לקרוא לו או לה, הוא שדה האהבה כולו- אנרגייה רוטטת אחת של אנרגיית אהבה שיצרה את העולם שלנו.

אורו של המקור מתרחב באופן אינסופי דרך קוביית מטטרון על ידי אחד או יותר מיסודות הבריאה- אדמה, אש, אוויר, מים שחוברים יחדיו דרך היסוד האחרון- הרוח.

בתמונה אתם רואים את הצורות הגאומטריות שנמצאות בתוך קוביית מטטרון, כל אחת מהן שומרת על אלמנט מסוים בבריאה כאשר אנו לומדים לעבוד עם צורה גאומטרית, אנו לומדים על התדרים שהיא מפעילה ואיזה אלמנט היא מחזיקה, על מנת שנוכל ללמוד לאזן אלמנטים אילו בחיינו.


הכל נוצר מהאלמנטים והתדרים האילו, יקומים, מערכות שמש, כוכבים, אנשים, צמחים, חיות, הד.נ.א, האטומים, החלקיקים התת אטומים. לפיכך, גם האנרגייה והחלל בין כל חומר נוצר מאחד או יותר מיסודות הבריאה.

כאן אתם יכולים לראות את קוביית מטטרון, הסמל העתיק מתרבות למוריה הקדומה :


הבריאה החלה להיווצר דרך נקודת האפס הניקראת גם נקודה סינגולארית וממנה נוצרו הספירות שיצרו את הצורות הגאומטריות ויסודות הבריאה.

כשאנחנו מסתכלים על קובית מטטרון באופן שטוח היא נראית כך:


אך כשאנחנו מתבוננים עליה כתלת מימד היא בעצם מרכבה כפולה עם 12 פינות כאשר במרכז שלה 'נקודת האפס', הנקודה ה-13 המייצגת את חוק האהבה ואת הבריאה.


קוביית מטטרון מורכבת מ-13 ספרות המוחזקות ביחד על ידי קווים אנרגטיים מנקודה מרכזית של כל ספרה, כלומר כל מה שרואים בציור כעיגול, הינו מעגל אנרגטי הנמצא בתנועה ויוצר מרכז אנרגטי הנקרא ספרה.

הספרות (העיגולים) של קוביית מטטרון מייצגות את הנשיות, בעוד הקווים הישרים מייצגים את הגבריות. כלומר קוביית מטטרון מייצגת את החיבור בין  הקטבים של הגברי והנשי ויוצרות את שדה האחדות של האחד האינסופי וכל הקיים.

אילו המאפיינים הכלליים כיצד 13 הספרות של קוביית המטטרון מיוצגות דרך כל ההיבטים של חיינו, אם זה בגוף, בנפש או ברוח.


13 המרכזים האנרגטיים שלנו- (צ'אקרות)

13 הספרות של קוביית מטטרון מייצגות את 13 המרכזים האנרגטיים שלנו היוצרים ביחד את החוויה שלנו של החיים בגלאקסייה/היקום  שלנו.

תוכלו לראות זאת בתמונה למטה בה '13 המרכזים האנרגטיים של קוביית מטטרון' עפ"י מודל "היזכרות". לכל אורך היקום שלנו  (ויקומים אחרים) ישנם 13 מרכזים אנרגטיים של הוויה והתנסות שמתגשמים דרך קוביית מטטרון.

בהגיענו אל היקום שלנו, נשמתינו נולדה דרך השער הקוסמי (תדר הבריאה ה-13- הליבה של היקום שלנו), ואז עברה ונולדה דרך השער האוניברסאלי (תדר הזהב ה-12-סיריוס) ואז דרך שער סטלאר (כוכבי)- (תדר הרגש ה-11- הפליאדות) על מנת להיוולד לרטט מימד 5 ככדור אור- הנקרא כוכב הנשמה (תדר הנשמה ה-10)

המרכז האנרגטי של כוכב הנשמה הינו העצמי הגבוה של כל אחד מאיתנו, המהות של  'אני הנני', ברמת כוכב הנשמה, אנו ניצוץ/פרקטל של אנרגיית המקור, כלומר, אנו כל חמשת היסודות (אדמה, אש, אוויר ומים) המתחברים לאחד, דרך הרוח .

אך, על מנת שהנשמה תוכל לחוות את ההתנסות הפיזית כאן על כדור הארץ, כל היסודות חייבים להיות נפרדים, על מנת שהנשמה תוכל: להריח, לטעום, לגעת, לשמוע, לראות ולחוות מציאות פיזית. וכך כוכב הנשמה שלנו , הנמצא מעל צ'אקרת הכתר, מקרין את הדמות ההולוגראפית שלנו (את שדה ההילה, שהוא יהלום תלת מימדי), שיוצר את הגוף הפיזי דרך הפרדת היסודות, ובכך יוצר את הצ'אקרות- מרכזי האנרגייה הבסיסיים (מה-9 עד ה-3 , עפי התמונה המצורפת של כל 13 המרכזים) ואת 7 הגופים האנרגטיים שלנו.שדה ההילה שלנו , הנקרא שדה המטריקס או הגוף הקריסטלי, אז מעוגן לאדמה דרך המרכז האנרגטי השני- כוכב האדמה שלנו. ממנו כוכב האדמה שלנו מעוגן אל לב האדמה, אל המרכז האנרגטי הראשון בתוך ליבת הלב של האדמה הנקרא שער האדמה. שער האדמה שהוא התדר הראשון הנימצא בלב האדמה, הינו המראה והשיקוף של התדר ה-13-השער הקוסמי שמעלינו- כלומר, 'כמו למעלה כך למטה', למעשה גם על פי הצלילים , שער האדמה, הלב שלנו והשער הקוסמי שלושתם רוטטים באותו התו באוקטבות שונות, את זה אנו לומדים לעומק בקורס יסוד למטפלים במודל "היזכרות" יש לנו את הפוטנציאל באופן מודע להתחבר אל כל אחד מ-13 המרכזים והתדרים האנרגטיים של ההתנסות ביקום שלנו, אל קוביית מטטרון, על מנת להכיל ולחבק את מלוא הפוטנציאל של נשמתנו ולהיות השינוי שאנו רוצים לראות בעולמינו.


בתמונה מעל, ניתן לראות את קוביית מטטרון, ביקום שלנו, בשביל החלב-הגלאקסייה שלנו ולאחר מכן בגוף האדם המתבטא דרך 13 המרכזים והתדרים של הבריאה.

13 התדרים של הבריאה עפ"י מודל  "היזכרות"

13 הספרות של קוביית מטטרון הם נציגים של 13 התדרים של הבריאה,  כל תדר הוא השומר המקודש של אלמנט הבריאה וכך מאפשר את אהבת האל ומרחיב את השדה של הבריאה אל האינסופ לכל כיוון , זמן ומרחב.

כלומר 13 התדרים נוכחים דרך כל הרמות של הבריאה, מפעימות רטט התדר הגבוה ביותר במרכז הליבה של המקור/אלוהים ועד לחומר הפיזי. תדרים ואלמנטים אילו נוכחים בכל מקום בכל רגע ורגע  ונוכחים גם בתוכנו והם אילו היוצרים אותנו.

כיוון שתדרים אילו 'בתוכנו', על מנת ליצור ריפוי בחיינו, יש לנו את הפוטנציאל לזמן ולהפעיל תדר מסויים דרכינו (דרך 13 מרכזי האנרגיה שלנו) על מנת להביא איזון ליסוד מסויים ובכך להתמיר מחלה/חוסר הרמוני ולקחת חלק פעיל כבורא שותף ליצירת בריאות ורווחה.

כאשר האהבה (התבנית המקודשת ה-13) אשר הולידה את האור יצרה את יסודות הבריאה, שדה האהבה התבוני הזה הפריד את האנרגיה הנשית והגברית, הפריד את האלמנטים מהאחדות ויצר את 12 המרכזים האנרגטיים של השדה ההולוגראפי של הבריאה וה- 13 זהו האחד. כל דבר אשר קיים ביצירה זו, מתבטא בצורתו דרך 13 תבניות הבריאה המקודשות.

13 התדרים של הבריאה מרחיבים כלפי-חוץ את יסודות הבריאה דרך הכל, ודרגת התהודה שלהם הופכת בהדרגתיות לנמוכה יותר ויותר, עד שהתדר כה דחוס שחומר גשמי נוצר.

כל דבר אשר קיים ביצירה מתבטא בצורתו דרך אחד או יותר מיסודות הבריאה. לדוגמה, גופכם הגשמי מורכב מיסודות האדמה, אש, אוויר ומים המתחברים יחדיו בתור הרוח . מכאן שכל התדרים של הבריאה והצורות הגאומטריות מתבטאים בצורתם דרככם, הם יוצרים אתכם, הם אתם.

על מנת לחיות בחיבור מלא לבריאה, אנו לומדים להתחבר לשלושת לבבות הבריאה דרך הטורוס, דרך 13 התדרים של הבריאה והאיזון של האלמנטים בתוכינו.

הידע הזה מושך אתכם? המעוניינים להיות מטפלים במודל "היזכרות" המבוסס על המידע שקראתם קודם, או מעוניינים לקבל שיחת ייעוץ חינם הכנסו לעמוד הפרטים של הכשרת המטפלים שלנו


ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page