top of page
חיפוש
  • White Feather

קערות קריסטל – טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת לריפוי

עודכן: 18 במרץ 2020

כולנו כבר יודעים שצלילים יצרו את העולם שלנו, כולנו יודעים שהכל רוטט ומשמיע צליל, שצלילים מרפאים הם שפת הבריאה…

לאחר מעל 25 שנה בעולם הרוח… לפני 7 שנים בעקבות משבר…יצאתי לתהליך של התבודדות שנמשך שלושה חודשים , בימים אילו הגיעו לפתח דלתי קערות הקריסטל, כאשר לא ידעתי עליהם דבר, אך הן קראו לי להשתמש בהן, המסע שלי חזרה הביתה להיזכר במהות שלי התחיל… לאט, לאט, נישמתי נשמה את צלילי הקערות … את התדר הקריסטלי… ורק לאחר ימים רבים ידעתי כי נישמתי חזרה באופן מלא אל תוך גופי הפיזי.. והחוויה היתה של ריפוי אדיר… והחלטתי לעשות הכל כדי לגלות מה היכולות שלהן… וקראתי כל ספר וכל מידע שמצאתי…ולמדתי כל מה שיכולתי ואז… חיפשתי בכל מקום בעולם מי מלמד להכשיר מטפלים בקערות הקריסטל ולא מצאתי … וביקשתי להתחבר לבורא וקיבלתי את כל המידע וכך התחיל המסע שלי… וקיבלתי את מודל "היזכרות" שמבוסס על תהליך ההתבודדות שלי והמידע שאספתי וקיבלתי בדרך….

והיום אני רוצה לספר לכם על כלי אחד משמעותי מתוך מספר כלים שאנו משתמשים בהם במודל "היזכרות" ואילו הן קערות הקריסטל

קערות הקריסטל הינן כלי חדש שנוצר רק לפני כ- 25 שנה בטכנולוגיית הייטק מתקדמת.

וישנם תיקשורים שאומרים שהן נוצרו לראשונה באטלנטיס , תרבות קדומה ומאוד מתקדמת בדרגתה הרוחנית.


קערות הקריסטל עשויות מגביש הקווארץ, כלומר, מקריסטל קווארץ. קווארץ נימצא בכל כלי תקשורת , בכל מחשב, סלולר, טלוויזיה, רדיו ואפילו לווינים… הסיבה לכך, היא יכולות הקווארץ לזכור מידע, לאחסן אותו וגם לשדר אותו על פי רצון המתכנת . כלומר, ללא הקווארץ, לא היתה תקשורת בעולם שלנו, ובעצם, יעודו הנוסף של הקווארץ, הינו ליצור תקשורת פנימית עם הנשמה ותיכף אני אסביר למה אני מתכוונת…

קערות הקריסטל נוצרו על ידי מיחשוב מדוייק, בטכנולגיה המאפשרת דיוק בתווים ובצלילים ולכן ניתן לדייק את הטיפול בצלילים. במודל "היזכרות", אנו לומדים על 13 מרכזים אנרגטיים ועל הצלילים של כל אחד מהם, ולכן ישנה חשיבות לדיוק של הצלילים של הקערות.


בקריסטל קטן אחד, ניתן לאחסן מידע כה רב, כמו למשל את כל נתוני הביטוח הלאומי של מדינה שלמה .. כך שלקערת קריסטל, יש את היכולת להכיל מידע כה רב ואת התדרים החדשים המגיעים לכדור הארץ מה שהפך אותן ולכלי הריפוי של העידן החדש ולעבודה אנרגטית והתפתחות רוחנית.

בואו נסביר מעט כיצד הצליל מרפא ?

ריפוי בצליל מתבצע על ידי חוק הרזוננס, כאשר כל צליל שנשלח, יפגוש את מה שרוטט באותו התדר וזה יגיב אלי ברטט זהה… למה הכוונה ? נאמר שנקליד על התו דו בפסנתר, הדו באוקטבה הבאה יגיב מבלי שנגענו בו, זה קורה כיוון שהוא מזהה את תו המקורי שלו, זה ניקרא גם אוברטונים או בשפתינו- "היזכרות", כלומר התו ניזכר בצליל המקורי שלו ולכן הוא רטט חזרה. כאשר אנו רוצים להשיב את ההרמוניה לאזורים מסויימים בגוף, אנו מנגנים את התווים של אותו אזור, במקרה של "היזכרות" , אנו מנגנים את תווי 13 המרכזים האנרגטיים (צ'אקרות הגוף וצ'אקרות הרוח). כאשר אנו מנגנים את  הצליל של אותו  מרכז , אנו מזכירים לו את התדר המקורי שלו ובכך מחזירים אותו לאיזון . כלומר , תדר זהה משפיע על כל מה שרוטט במהות שלו באותו התדר.

קערות הקריסטל, עובדות על רובד נוסף, של חוק הרזוננס, הן לא שולחות רק רטט של צלילים, אלא, גם רטט של מבנה גבישי, כיוון שהן עשויות מקריסטל שהוא גביש (מבנה מולקולארי גבישי), וכך על פי אותו חוק , החלקים הגבישיים בגופינו מגיבים להן ומהדהדים חזרה ובכך מתעוררים.

אותו מבנה גבישי מולקולארי, נמצא במערכת הביו גבישית בגופינו הפיזי: בתאי הדם, בחלבון הקלוגן, בעצמות, בבלוטת האיצטרובל (העין השלישית) והכי הרבה הוא נימצא בד.נ.א שלנו.

על ידי עבודה עם המבנה הגבישי והצליל, אנו מעירים את חלקי הדנא הכבויים בתוכנו.

בנוסף לכך, קערות הקריסטל הינן הכלי היחידי בעולם (מלבד חלילים מסויימים) שמייצר גל קול מושלם (SINE WAVE), כלומר, בשונה מכל גל קול שיוצא מנקודה מסויימת שתמיד משתנה עד שהוא פוגש בחפץ, או במקרה שלנו בגוף האדם , גל קול מושלם יוצא מקערות הקריסטל ואינו משתנה , הוא מעביר את הצליל והמידע החדש באופן שלם ומדוייק הנאמן למקור. ממש כמו לייזר.

דבר נוסף משמעותי מאוד, קריסטל הקוורץ נוצר ממים וחול סילקה שהתאבנו להם יחדיו .  לקריסטל תכונות  ייחודיות להעביר, למקד, לאחסן, ולהתמיר אנרגיה וגם ניתן לתכנת אותו ולהכניס לתוכו אינפורמציות שונות הממוקדות למטרה שלשמה אנו משתמשים בו.

כמו שכתבתי קודם, כבר שנים משתמשים בקריסטל קווארץ במחשבים, ציוד לייזר,טלפונים סלולרים,  שעונים, רדיו וטלוויזיה ובמיקרופונים ועוד בציוד אלקטרוני נוסף..  כיוון שמהותו הינה תקשורת. אך, במקרה של קערות הקריסטל מדובר בתקשורת עם ה-DNA  ורובד הנשמה שלנו.

מרסל ווגל מדען ב IBM מעל 30 שנה, עסק בחיפוש אחר תכונות ויכולות הקווארץ. הוא גילה כי  "הקריסטל פולט רטט שמרחיב ומעצים את עוצמות מוח המשתמש, כמו לייזר הוא מקרין אנרגיה בתבנית עקבית בריכוז גבוה ואנרגיה זו יכולה להיות מועברת ומשודרת לאובייקטים או לבני אדם על פי רצון." גוף האדם הינו גבישי במבנה, בייחוד העצמות  וחלבון הקולגן. קריסטלים וצלילי הקריסטלים יכולים להוות אפקט ריפוי דרמטי על גוף האדם, לרפא איברים, רקמות, ותאים וגם ליצור אפקט חיובי על מערכת חילוף החומרים בגוף. צליל הקריסטל הינו רפואה המרפאה ברטטים, אשר מטפלת בגוף האדם בשדה הרטט שהינו ומחזירה אותו לרטט מאוזן ואף מעלה לו את התדר בו הוא נימצא. פילוסופיית רפואת התדרים נוהגת על פי ההבנה כי כל מחלה או חולי נגרמות על ידי חסימות בערוצים (מרידיאנים), שמזינים את המרכזים האנרגטיים בגופינו (צ'אקרות). התדרים המהדהדים של קערות הקריסטל עוזרים ליישר את גוף האדם חזרה לאיזון המקורי שלו, באופן קל יותר  מקערות מתכת (טיבטיות), כלי נגינה שונים, מכונות או קול… יכולות הריפוי המופלאות של קריסטל קווארץ  מתוכנת הן מה שהופך את הקערות הללו ליוצאות דופן. הלימוד והשימוש בקערות מחזיק בחובו הבטחה גדולה ופוטנציאל של הקערות ככלים לריפוי ומאפשרת לרוצים בכך להתחבר אל  מודעות גבוהה, כל אדם על פי הפוטנציאל והחיבור עם אנרגיית המקור שלו.

אם כך מהן היכולות של קערות הקריסטל ?

דיוק התווים- יכולת ההדהוד של הצליל, כשיודעים עם איזה צליל לעבוד על איזו צ'אקרה, ניתן להחזיר את הצ'אקרה להרמוניה על ידי נגינת הצליל המקורי שלה, תחום זה נקרא חוק הרזוננס. ניתן לתכנת אותן על פי כוונת המטפל,כיוון שלקריסטל יכולת זיכרון איחסון ושידור. הכלי היחיד בעולם המשדר גל קול מושלם (sine wave), מה שאומר שהמידע שיוצא מהקערה לא משתנה עד שהוא פוגש בחפץ, או במקרה שלנו גוף האדם.הכלת התדרים החדשים במבנה הגבישייכולת הדהוד המבנה הגבישי של הקערות אל המבנה הגבישי של הDNA  שלנו, על מנת להעיר עוד מידע כבוי.


יכולות נוספות של קערות הקריסטל עפ"י מודל "היזכרות":


ניגון על שתי קערות בתווי ה"החמישי המושלם" יוצרות אוברטונים הנפגשים ויוצרים תדר ריפוי המשפיע על מבנה התאים.הקערות עוזרות לשנות את גלי המוח מגלי בטא בהם אנו נמצאים ביומיום, אל גלי אלפא, אשר משודרים במצב מדיטטיבי וגם לפני השינה או העירות.

אחת הדרכים הכי אפקטיביות לשינוי צורת האנרגיה שלנו, המודעות שלנו, תנאי החיים ומצבי החיים שלנו (פיזית ורוחנית) הינה דרך השימוש בצלילים וטונים. צליל מקודש המרפא..

בכל העולם קוסמולוגים- חוקרי היקום  ודתות, מחשיבים את הצליל המקודש לבסיס היקום מתוך רחם הדממה, נוצר לו הצליל ומתוך צליל מקודש נוצרו החיים!

צליל תמיד נחשב בקשר ישיר בין האנושות והאלוהות. בנקודה מסוימת כל המסורות העתיקות המיסתוריות לימדו את התלמידים שלהם וחנכו אותם להשתמש בצליל ככוח ריפוי ובריאה. זה נחשב לדרך העתיקה ביותר לריפוי. בימים אילו מתחברים למקור צלילים אילו דרך אלמנטים שונים, צליל, מוסיקה וקול , אשר מיושמים בהיבטים שונים של החיים ברמה הפיזית והמטאפיזית. נעשה שימוש במוסיקה לשנות אנרגיות פיזיות ,לרומם ולשקם שיווי משקל פנימי במערכת במצבים פיזיים ופסיכולוגיים. כיום נוצרת שותפות בין מיסטיקה עתיקה ומדע מודרני ביישום ובשימוש בצליל מקודש  בכל דרכי הביטוי שלו. אחת השותפויות האילו מתבטא ביצירת קערות הקריסטל.קערות הקריסטל הן סימן דינאמי לקשר בין מיסטיקה עתיקה וטכנולוגיות הייטק. ידע ותדר הקערות, מושרש במיסטיקה של העבר, אבל, גם גשר אל מיסתוריות ושימוש כריפוי בעתיד. הן גם סמל וגם כלי לתהליך האלכימי והן יכולות לסייע בשינוי צורה והמרה של אנרגיות פיזיות ולהעלאת המודעות, הן מאזנות את הלב והמיינד הפיזי, הרוחני/החומרי והרוח.

הקערות נוצרו על מנת לרפא, לעורר יצירתיות ולהרחיב את התודעה. כיוון שהקערות הן מקווארץ קריסטל טהור, הדינאמיות של אנרגיה זו משפיעה על הגוף והמודעות של האינדיבידואל לאין שיעור, גוף האדם יוצר תהודה חזקה עם אנרגיית הקווארץ. ההיבטים האלקטרוניים הנובעים מהקווארץ מפעילים תגובות חזקות מהחלק הגבישי/הקריסטלי במבנים של גוף .

זה בצירוף צלילים רוטטים שמהדהדים מסביב ובתוך חללי הגוף, יוצר רמת תגובה דינאמית הרמונית מהאדם אל הקערה.

המסע העוצמתי שאני חוויתי אל העולמות הפנימיים היה דרך רפואת תדרים, רפואה זו מוכרת לרבים  על ידי עבודה עם מכשירים טכנולוגיים השולחים תדרים, במסע שלי מצאתי דרך אינטימית יותר עם קערות הקריסטל ועם הקול שלי. הקערות עשויות 99.9% קריסטל קוורץ ובעלות טונים שונים על פי הסולמות המוזיקליים ומרכזי האנרגיה בגופינו. על ידי נגינה הקערות מהדהדות דרך כל הגופים אל התאים והנוזלים בגופינו, הצליל משנה את גלי המוח לגלי אלפא תטא ודלתא ובכך מעביר את המאזין למצב מדיטטיבי , מצב רפוי המאפשר לריפוי להתרחש.