חיפוש
  • White Feather

קערות קריסטל – טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת לריפוי

עודכן ב: 18 מרץ 2020

כולנו כבר יודעים שצלילים יצרו את העולם שלנו, כולנו יודעים שהכל רוטט ומשמיע צליל, שצלילים מרפאים הם שפת הבריאה…

לאחר מעל 25 שנה בעולם הרוח… לפני 7 שנים בעקבות משבר…יצאתי לתהליך של התבודדות שנמשך שלושה חודשים , בימים אילו הגיעו לפתח דלתי קערות הקריסטל, כאשר לא ידעתי עליהם דבר, אך הן קראו לי להשתמש בהן, המסע שלי חזרה הביתה להיזכר במהות שלי התחיל… לאט, לאט, נישמתי נשמה את צלילי הקערות … את התדר הקריסטלי… ורק לאחר ימים רבים ידעתי כי נישמתי חזרה באופן מלא אל תוך גופי הפיזי.. והחוויה היתה של ריפוי אדיר… והחלטתי לעשות הכל כדי לגלות מה היכולות שלהן… וקראתי כל ספר וכל מידע שמצאתי…ולמדתי כל מה שיכולתי ואז… חיפשתי בכל מקום בעולם מי מלמד להכשיר מטפלים בקערות הקריסטל ולא מצאתי … וביקשתי להתחבר לבורא וקיבלתי את כל המידע וכך התחיל המסע שלי… וקיבלתי את מודל "היזכרות" שמבוסס על תהליך ההתבודדות שלי והמידע שאספתי וקיבלתי בדרך….

והיום אני רוצה לספר לכם על כלי אחד משמעותי מתוך מספר כלים שאנו משתמשים בהם במודל "היזכרות" ואילו הן קערות הקריסטל

קערות הקריסטל הינן כלי חדש שנוצר רק לפני כ- 25 שנה בטכנולוגיית הייטק מתקדמת.

וישנם תיקשורים שאומרים שהן נוצרו לראשונה באטלנטיס , תרבות קדומה ומאוד מתקדמת בדרגתה הרוחנית.


קערות הקריסטל עשויות מגביש הקווארץ, כלומר, מקריסטל קווארץ. קווארץ נימצא בכל כלי תקשורת , בכל מחשב, סלולר, טלוויזיה, רדיו ואפילו לווינים… הסיבה לכך, היא יכולות הקווארץ לזכור מידע, לאחסן אותו וגם לשדר אותו על פי רצון המתכנת . כלומר, ללא הקווארץ, לא היתה תקשורת בעולם שלנו, ובעצם, יעודו הנוסף של הקווארץ, הינו ליצור תקשורת פנימית עם הנשמה ותיכף אני אסביר למה אני מתכוונת…

קערות הקריסטל נוצרו על ידי מיחשוב מדוייק, בטכנולגיה המאפשרת דיוק בתווים ובצלילים ולכן ניתן לדייק את הטיפול בצלילים. במודל "היזכרות", אנו לומדים על 13 מרכזים אנרגטיים ועל הצלילים של כל אחד מהם, ולכן ישנה חשיבות לדיוק של הצלילים של הקערות.