top of page
חיפוש

שינוי התדר הגדול

עודכן: 3 במאי 2023כפי שסיפרתי במאמרים קודמים, ישנה בתקופה זו, התיישרות של שלושה שמשות עם הלב הגלאקטי (מרכז שביל החלב), כאן מתחילים התדרים הגבוהים להיכנס למרחב האטמוספרה של כדור הארץ, מה שמשפיע על כולנו וגם על התדר של כדור הארץ.

בעוד שפעימת ליבו של כדור הארץ שלנו, הנמדדות בתדירות הרץ, הנקרא "שומאן רזוננס", פעימות אילו מתגברות דרך תדירות פעימות לב מסונכרנות בין כל לבבות הבריאה, כולל הלב שלנו. השינויים בתדר האדמה קשורים לשינוי התדר והיפוך הקטבים... עוד יש לאמר כי השדה האלקטרומגנטי הניקרא הטורוס, שהוא למעשה האטמוספרה של הכדור שלנו, היא זו המושפעת מהתדרים החדשים ומעבירה תדרים אילו אלינו.

בנוגע לחשיבה חיובית, כאשר אנו מבקשים מאנשים לחשוב חשיבה חיובית, אנו תומכים בתודעת ניפרדות של טוב ורע. בתודעה החדשה הבחירה היא לא בין טוב לרע. אנחנו עוברים למצב של ידיעה והיזכרות. ועלינו לפתוח את מעבר התקשורת בגוף, על ידי שלושת מחסני האנרגייה, בניהם, האיצטרובל. אבל החשוב מכל בימים אילו זה להתחבר ללב האדמה וללב שלנו, לחבר את הנשמה אל הגוף באופן מלא , כדי להביא את האור שלנו להגשמה. על איך מעירים את בלוטת האיצטרובל, זה לא מספיק לדמיין אור. יש להפעיל את כל "כתר יהלום הזהב" שיש סביב הראש שלנו. וכל זה למה?

כדי להעיר את קודי האור הכבויים ב ד.נ א ולחוות היזכרות במהות ה"אני הנני"- החלק האלוהי שמתבטא דרכנו. שינוי התדר של כדור הארץ יצור מהפך גורלי ויוביל להיפוך מוחלט בין הקטבים המגנטיים של כדור הארץ, שכבר החל. רבים לא יודעים, אך, הרבה מהמצפנים מכוונים מחדש, כיוון שהצפון זז וכל זה למעשה קורה כיוון שתדר כדור הארץ משתנה ועולה. במאמר זה ארצה לחלוק עמכם אודות תדר משמעותי שהוא ,תדר- 13.13 הרץ של כדור הארץ וההשפעה אשר תהיה לו על מצבי ההוויה הפיזיים, הרגשיים/המנטליים והרוחניים שלנו.

***איך מודדים את תדר כדור הארץ ? ומהו הדהוד שומאן ? *** הדהוד שומן, הינה פעימת-הלב הביולוגית של כדור הארץ, שהייתה 7.83 הרץ במשך אלפי שנים, אך מאז שנות ה-60 התדר עלה ועדיין עולה כל הזמן. במהלך בדיקות שנעשו דרך "שומאן רזוננס", התדר של כדור הארץ עלה בשנה האחרונה משמעותית, ותחנות מדידה מסביב לעולם תיעדו קריאות בתדר 40 הרץ ואפילו 50 הרץ. מדובר על תקופה שכבר החלה. אנחנו עולים ויורדים מעל ומתחת לתדר 13.13 הרץ... אך התדר ישתמר בהתאם להתפתחות התודעתית שלנו.

התרבויות הקדומות ידעו כי אנחנו המפתח לשינוי התודעתי בזמן הזה. אנחנו בחרנו להגיע לכאן דווקא בתקופה כל כך משמעותית. זה הזמן להתעוררות ולקיחת חלק פעיל ביצירת העולם שאנחנו רוצים. כדי ממש להבין כיצד מודדים את תדר כדור הארץ , אנחנו צריכים להבין את מבנה האטמוספרה שמקיפה אותו ומגינה על החיים כאן מקרינה ומשינויי מזג אוויר קיצוניים, ויש כמובן את הרשת האנרגטית שסביב הכדור והמרידאנים של האדמה שהם חלק מהאטמוספרה שמורכבת מחמש שכבות: השכבה הראשונה הטורופוספרה—שזו השכבה הקרובה לכדור הארץ . השכבה השניה- הסטרטוספרה שמכילה את שכבת האוזון . מעליה השלישית, מוסוספרה, שם המטאורים נשרפים כאשר הם נכנסים לאטמוספרה של כדור הארץ. הרביעית היאהאקסוספרה. והחמישית הם הטרמוספרה והאקסוספרה שמחוברות ביחד ונקראות 'לונוספרה' מחברים בניהן מפני שביחד הן יוצרות את החלק הטעון ביותר באטמוספרה שלנו. אז במקום להסתבך עם כל הרמות, ישנה האטמוספרה והחלק הרחוק שלה מאוד טעון הנקרא הלונוספרה .

קצת היסטוריה על הלונוספרה… ב1902 אוליבר אביסייד, מהנדס אנגלי , מתמטיקאי ופיזיקאי, הציע את הרעיון שאולי הלונוספרה קיימת, מה שיאפשר ללכוד גלים אלקטרו מגנטיים, לאחר מכן ב1925 אדוארד אפלטון פיזיקאי אנגלי הוכיח את הקיום של הלונוספרה ואז ב1952 מהנדס גרמני ומתמטיקאי בשם וינפריד אוטו שומאן, ניסה למדוד את הדהוד התדרים בלונוספרה והצליח. לכן היום , הדהוד תדרים אילו ניקרא "שומאן רזוננס" שהינו התדר של הלונוספירה הנמדד על ידי כמות הגלים האלקטרומגנטיים הרוטטים בשנייה ועל פי הברקים הנוצרים בין פני שטח הכדור והלונוספרה. גלי תדר אילו פועלים על כדור הארץ כמו קולן וכך גם על כל החיים על פני האדמה, מה שקורה זה שתדר כדור הארץ שלנו ניפגש עם התדר של הלונוספרה הרוטט בהדהוד שומאן ומשפיע על התדר של כדור הארץ ומשנה אותו ומעלה אותו. התדר העולה של כדור הארץ מראה לנו על השינוי שכבר קורה כאן וכיוון שתדרים אילו משפיעים על האדמה, הם גם משפיעים עלינו ועל הד.נ.א. שלנו והתפיסה שלנו של המציאות. כפי שאנחנו מלמדים בהכשרה, החיבור לשלושת לבבות הבריאה ( הלב של האדמה, הלב שלנו ולב הגלאקסיה) מחברים אותנו לתדרים החדשים שמגיעים לכדור הארץ, אנחנו לומדים לעבוד עם אותו רטט שנוצר בעקבות ההתיישרות של שלושת השמשות עם השמש שלנו והגלים שהם שולחים הם אילו שמשפיעים על התדר של הכדור דרך הלונוספרה וכך משפיעים על ההתעוררות האנושית בתקופה היסטורית זו וגורמים לקפיצה קוואנטית באבולוציה של הכדור ושלנו.


***הדהוד שומן והתאים הבראשיתיים שלנו*** אומרים שכאשר פעימת-הלב של כדור הארץ תשתמר ב-13.13 הרץ, אז פעימת-הלב של כדור הארץ תרטוט בתדר של 'התאים הבראשיתיים' שלנו, אותם שמונה תאים היחידים בגופינו שלא מתים או מתחלפים. מה שישפיע על ההיזכרות שלנו כנשמות החוות חוויה אנושית, כל זה יקרה כיוון שתהליך זה והתדרים החדשים יזרז תופעה קוונטית בד.נ.א שלנו. למי ששואל, מהם התאים הבאשיתיים... התאים הבראשיתיים שלנו הינם 8 התאים המקוריים של חיינו, 8 התאים הראשונים אשר נוצרים לאחר איחוד הביצית והזרעון ושכפול התאים שלאחר מכן. 8 התאים המקוריים הללו, אשר ממוקמים בין צ'אקרות הבסיס והעצה, נשמרים במהלך חיינו דרך השדה הקריסטלי התודעתי שלכם. התאים הבראשיתיים הינם מחסן חכם של אנרגיית החיים, אותם אנחנו לומדים להפעיל במודל היזכרות, בהכשרת המטפלים שלנו, מחסן אנרגייה זה הינו שער לחיבור לנשמה ולזכרונות שלה, דרך תאים אילו היא מבטא ומתגשמת במציאות מימד 3 בו אנו חיים כעת. מבחינת הצלילים והתדרים, התאים הבראשיתיים רוטטים בתדר של 210 הרץ - תו- סול דיאז. כיוון שצלילים נעים במיכפלות, אנו מגלים כי כאשר כדור הארץ ישתמר על התדר ה13 הוא יפעיל את התאים הבראשיתיים ב 210 הרץ, כיוון שאם תכפילו את תדר 13.13 הוא בשלב מסויים יגיע ל 210 דרך ההרמוניות שלו וכך יעיר ויפעיל את הזיכרונות הנשמתיים של התאים הבראשיתיים.


***הפעלת ה ד.נ.א שלנו. דרך התיישרות שלושת השמשות והתדר החדש שמגיע דרך מרכז הגלאקסייה, תדר כדור הארץ משתנה ומאפשר לנו את הפוטנציאל לעבוד עם תדרים חדשים אילו על מנת לעשות קפיצות קוואנטיות בתודעה ובהיזכרות שלנו. במודל היזכרות אנו מלמדים כיצד לעבוד עם התדרים החדשים ולפתוח מעבר אנרגטי להעלאת התדר ולהיזכרות בתדר המקור שלנו, דרך הפעלת שלושת מחסני האנרגייה שלנו: בלוטת האיצטרובל, הלב שלנו והתאים הבראשיתיים, כדי לתמוך בהערת קודי האור הכבויים ב ד.נ.א שלנו, שהם למעשה הזיכרונות של נשמתנו.איך זה קורה ? דרך חיבור לשלושת לבבות הבריאה אנו מפעילים את גלי תטא וגמא במח,

מפעילים את שלושת מחסני האנרגיה ואז כשהכל מופעל ופתוח, אנו מנגנות בקערות הקריסטל והמידע זורם דרכם להפעיל את קודי האור הכבויים בד.נ.א. שלנו.

***אילו שינויים עלינו לצפות עקב שינוי התדר של כדור הארץ ?***

*פיזית - החיוניות התאית של גופנו תוגבר וניזכר מחדש כיצד לעבוד עם אנרגיות קוסמיות לריפוי ממחלות. ההיזכרות תאפשר לנו לשחרר שליטה ולתת לגוף שלנו להשתמש בידע שלו לריפוי בכל הגופים שלנו.

*רגשית/מנטלית- אנו נכיר בכוחנו כשותפים יוצרים בבריאה ובחיינו ונלמד לעבוד עם חוקי הבריאה ולשנות את מחשבותינו ואמונותינו מתוך הבנה עמוקה כי אנו חלק מהאחד והבריאה תמיד לטובתנו. בכך נהיה זמינים לתדר נשמתנו ולתודעה האלוהית שתתממש בחיינו.

*רוחנית - נתחבר לרמות תודעה של אחדות והוויה, נלמד לחיות בנוכחות ונשחרר שליטה ומתח מחיינו. נפתח לרב מימדיות שלנו מעבר לחמשת החושים למימדים גבוהים יותר ולתובנות מרמת הנשמה שלנו ונחווה היזכרות במהות הנשמתית והאלוהית שלנו.

קראו את הפוסט מספר פעמים והיעזרו בתמונות המצורפות. המעוניינים להעמיק, התחילו בהגעה לסמינר היזכרות. לסיום, אברך אתכם בברכה של האקדמיה להיזכרות, אום אה אום, שזה אומר- אני רואה את האלוהי שבך ! ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


Yorumlar


bottom of page