חיפוש
  • White Feather

שינוי התדר הגדול

עודכן ב: 15 מרץ 2020כפי שסיפרתי במאמרים קודמים, ישנה בתקופה זו, התיישרות של שלושה שמשות עם הלב הגלאקטי (מרכז שביל החלב), כאן מתחילים התדרים הגבוהים להיכנס למרחב האטמוספרה של כדור הארץ, מה שמשפיע על כולנו וגם על התדר של כדור הארץ.

בעוד שפעימת ליבו של כדור הארץ שלנו, הנמדדות בתדירות הרץ, הנקרא "שומאן רזוננס", פעימות אילו מתגברות דרך תדירות פעימות לב מסונכרנות בין כל לבבות הבריאה, כולל הלב שלנו. השינויים בתדר האדמה קשורים לשינוי התדר והיפוך הקטבים... עוד יש לאמר כי השדה האלקטרומגנטי הניקרא הטורוס, שהוא למעשה האטמוספרה של הכדור שלנו, היא זו המושפעת מהתדרים החדשים ומעבירה תדרים אילו אלינו.

בנוגע לחשיבה חיובית, כאשר אנו מבקשים מאנשים לחשוב חשיבה חיובית, אנו תומכים בתודעת ניפרדות של טוב ורע. בתודעה החדשה הבחירה היא לא בין טוב לרע. אנחנו עוברים למצב של ידיעה והיזכרות. ועלינו לפתוח את מעבר התקשורת בגוף, על ידי שלושת מחסני האנרגייה, בניהם, האיצטרובל. אבל החשוב מכל בימים אילו זה להתחבר ללב האדמה וללב שלנו, לחבר את הנשמה אל הגוף באופן מלא , כדי להביא את האור שלנו להגשמה. על איך מעירים את בלוטת האיצטרובל, זה לא מספיק לדמיין אור. יש להפעיל את כל "כתר יהלום הזהב" שיש סביב הראש שלנו. וכל זה למה?

כדי להעיר את קודי האור הכבויים ב ד.נ א ולחוות היזכרות במהות ה"אני הנני"- החלק האלוהי שמתבטא דרכנו. שינוי התדר של כדור הארץ יצור מהפך גורלי ויוביל להיפוך מוחלט בין הקטבים המגנטיים של כדור הארץ, שכבר החל. רבים לא יודעים, אך, הרבה מהמצפנים מכוונים מחדש, כיוון שהצפון זז וכל זה למעשה קורה כיוון שתדר כדור הארץ משתנה ועולה. במאמר זה ארצה לחלוק עמכם אודות תדר משמעותי שהוא ,תדר- 13.13 הרץ של כדור הארץ וההשפעה אשר תהיה לו על מצבי ההוויה הפיזיים, הרגשיים/המנטליים והרוחניים שלנו.

***איך מודדים את תדר כדור הארץ ? ומהו הדהוד שומאן ? *** הדהוד שומן, הינה פעימת-הלב הביולוגית של כדור הארץ, שהייתה 7.83 הרץ במשך אלפי שנים, אך מאז שנות ה-60 התדר עלה ועדיין עולה כל הזמן. במהלך בדיקות שנעשו דרך "שומאן רזוננס", התדר של כדור הארץ עלה בשנה האחרונה משמעותית, ותחנות מדידה מסביב לעולם תיעדו קריאות בתדר 40 הרץ ואפילו 50 הרץ. מדובר על תקופה שכבר החלה. אנחנו עולים ויורדים מעל ומתחת לתדר 13.13 הרץ... אך התדר ישתמר בהתאם להתפתחות התודעתית שלנו.

התרבויות הקדומות ידעו כי אנחנו המפתח לשינוי התודעתי בזמן הזה. אנחנו בחרנו להגיע לכאן דווקא בתקופה כל כך משמעותית. זה הזמן להתעוררות ולקיחת חלק פעיל ביצירת העולם שאנחנו רוצים. כדי ממש להבין כיצד מודדים את תדר כדור הארץ , אנחנו צריכים להבין את מבנה האטמוספרה שמקיפה אותו ומגינה על החיים כאן מקרינה ומשינויי מזג אוויר קיצוניים, ויש כמובן את הרשת האנרגטית שסביב הכדור והמרידאנים של האדמה שהם חלק מהאטמוספרה שמורכבת מחמש שכבות: השכבה הראשונה הטורופוספרה—שזו השכבה הקרובה לכדור הארץ . השכבה השניה- הסטרטוספרה שמכילה את שכבת האוזון . מעליה השלישית, מוסוספרה, שם המטאורים נשרפים כאשר הם נכנסים לאטמוספרה של כדור הארץ. הרביעית היאהאקסוספרה. והחמישית הם הטרמוספרה והאקסוספרה שמחוברות ביחד ונקראות 'לונוספרה' מחברים בניהן מפני שביחד הן יוצרות את החלק הטעון ביותר באטמוספרה שלנו. אז במקום להסתבך עם כל הרמות, ישנה האטמוספרה והחלק הרחוק שלה מאוד טעון הנקרא הלונוספרה .

קצת היסטוריה על הלונוספרה… ב1902 אוליבר אביסייד, מהנדס אנגלי , מתמטיקאי ופיזיקאי, הציע את הרעיון שאולי הלונוספרה קיימת, מה שיאפשר ללכוד גלים אלקטרו מגנטיים, לאחר מכן ב1925 אדוארד אפלטון פיזיקאי אנגלי הוכיח את הקיום של הלונוספרה ואז ב1952 מהנדס גרמני ומתמטיקאי בשם ו