top of page
חיפוש

הפעלת המרכבה

עודכן: 3 במאי 2023


המרכבה בכפר סגול – יום הריפוי בצליל וקול הבינלאומי

מהי המרכבה? המרכבה היא סמל עתיק מאוד המייצג את האחדות. הסמל מיוצג על ידי שני ארבעונים (טטרהדרון) כלומר שני משולשים שווי צלעות הזהים בגודלם מנוגדים זה לזה ומתמזגים ביחד ליצירת מרכבה בעלת שש פינות (טטרהדרון)

הפירוש המילולי שלה הוא : מר- אור, כה- רוח, בה- גוף. ומסתתרת בה המילה 'רכב'- גם בסיפור של אליהו הנביא נאמר כי עלה השמיימה על מרכבת אש, הכוונה היא אותה מרכבת גוף האור שלו , אותה הוא הפעיל על מנת לעבור מימד.

משמעות המרכבה הינה  גוף הרוח  המוקף בשדות המסתובבים עם ונגד כיווני השעון. הכוונה היא שהמשולש העליון של היהלום (זכרי) מסתובב נגד כיוון השעון והמשולש התחתון של היהלום (הנשי) מסתובב עם כיוון השעון ובכך יוצר 'אורב' של אור שהוא בעצם כדור אנרגטי.

כדור אנרגטי זה הינו כלי רכב שמעביר את גוף הרוח שלנו ממימד אחד לאחר. כלומר המרכבה עוזרת לנו להפעיל באופן מלא את גוף האור הקריסטלי הרב מימדי שלנו דרך 13 המימדים של הגלאקסיה שלנו ובכך גם דרך קוביית מטטרון.

בואו נסביר מעט מהו גוף האור הקריסטלי

גוף האור הקריסטלי גוף האור הקריסטלי שלנו או שדה ההילה שסובב את הגוף הפיזי שלנו צורתו יהלום (תמניון) תלת מימדי .  יש לנו את הפוטנציאל להתמיר את גוף האור שלנו אל תודעת שדה המרכבה על מנת לאפשר ריפוי והתמרה דרך 13 הספרות של קוביית מטטרון.

שדה המרכבה מחבר אותנו לצ'אקרת הלב אל 'נקודת האפס' אל החיבור של ה'אני הנני'  והשיקוף של  'כמו למעלה  כך למטה' וכך מתרחש ריפוי דרך כוונה במימד הראשון (השדה הקריסטלי- שער האדמה) דרך שמונת המימדים ( מרכז הגלאקסיה- השער הקוסמי)


מרכבת גוף האור שלנו

כפי שהוסבר מעל, המרכבה היא המיזוג של שני משולשים שווי צלעותתלת מימדיים היוצרים כוכב בעל 6 פינות.אם זאת, כיצד גוף האור שלנו (היהלום- התמניון) יוצר את המרכבה, כאשר הוא מיוצר רק משני ארבעונים?בואו נסביר את התופעה הזו…. אם הייתם מציירים תמניון תלת מימדי (יהלום- בעל 8 צלעות) תגלו שהוא בנוי לא רק משני תמניונים , אלא, למעשה 8 תמניונים. החצי העליון של התמניון מורכב מארבעה ארבעונים היוצרים ביחד פירמידה בעלת 4 קירות ואז החצי התחתון של התמניון מכיל קבוצה נוספת של ארבעונים בתמונת מראה.

וכך, כאשר גוף האור התמניון שלנו מופעל כדי ליצור גוף אור שהינו מרכבה הנוצר בעצם  מ4 סטים של 2 ארבעונים (טטרהדרונים), ארבעת מרכבות אילו מתמזגות ביחד ליצור 2 סטים של מרכבות התואמות את חוק הקוטביות ומיוצגות כתריסריון  (בעל 12 פיאות) המחזיק בתדר של החיבור ללב האחד וב -13 המרכזים האנרגטיים, צורה זו ניקראת מרכבה כפולה.


מרכבת גוף האור הכפולה כך מופעלת מרכבת גוף האור שלנו בעלת 12 הפיאות במבנה תריסריון , כאשר הנקודה המרכזית שלו מייצגת את התדר ה-13 , והינה כלי הרכב התומך בקשר של התודעה שלנו עם  13 הספירות של קוביית מטטרון. זהו כלי רכב אנרגטי שתומך בהתעוררות של הדנא שלנו ובקפיצה הקוואנטית שלנו להארה.

לתשומת ליבכם, הרבה מטפלים באנרגיות 'רואים' את מרכבת גוף האור אשר מקיפה את הגוף הפיזי ככוכב בעל 6 פינות. , לעומת זאת המרידיאנים האנרגטיים של מבנה זה בפועל מופעלת באמצעות 12  נקודות, דרך שדה נקודת אפס ה -13 של הלב – זה הוא שדה נקודת האפס המחובר אל שלושת הלבבות או אל הלב האחד – כלומר לב של שביל החלב, לבו של כדור הארץ והלב שלנו.


כיצד ניתן להפעיל את מרכבת גוף האור שלנו?

גוף האור שלנו (התמניון/יהלום) מהדהד באופן טבעי בו זמנית בתדר של  מבנה מרכבה מופעלת, המייצג את רב המימדיות שלנו, 'כמו למעלה כך למטה', השדה האנרגטי הגאומטרי של המרכבה בדרך כלל מסתובב סביב ודרך גופינו במהירויות שונות תלוי ברמת התודעה שלנו בכל רגע ורגע. כאשר אנחנו בקשר מודע עם 13 חוקי הבריאה , מרכבת גוף האור שלנו מופעלת באופן טבעי, כשאנו מבטאים את עצמינו כפרקטל (חלק מתוך כלל ובו כל הקיים) , כשדה הפוטנציאל המלא של הבריאה. למעשה, להרבה מאוד אנשים על פני כדור הארץ, שדה המרכבה האט את מהירותו או אפילו הפסיק לגמרי להסתובב,  כאילו שהם במצב 'שינה' כיוון שאינם זוכרים את השדה הרב מימדי של הבריאה בה אנו חיים. אנו ניקראים כעת, להפעיל את מרכבת גוף האור שלנו  באופן מודע להיות כלי רכב אנרגטיים לעיגון הקודים והתדרים החדשים שייכנסו, ישנו את הצפיפות של כדור הארץ שלנו ויעוררו את ההתעלות של אמא אדמה וכל התושבים שעליה אל עידן הזהב.


אם שאלתם את עצמכם, כיצד אני יכול/ה להפעיל את המרכבה?

אם אתם מרגישים, כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על הכשרות המטפלים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Komentarze


bottom of page