top of page
חיפוש

קערות הקריסטל- שותפות בין מיסטיקה למדע

עודכן: 3 במאי 2023

כל החיים הם בתנועה, כל אטום, מולקולה,כל הנראה והבלתי נראה, כיוון שכל החיים הם אנרגיה, הרטט והתנועה של האנרגיה ברמה הכי אינטימית שלהם מזוהים בקלות בחיים הפיזיים. התאים שלנו משתנים כל הזמן.

כאשר אנו הופכים קרח למים ואז לאדים, דרך שימוש בחום, אנו מזרזים את הרטט או התנועה של האטום שמכילה את מולקולות המים.

זה ידוע כהמרה של אנרגיה- טרנסמוטציה- שינוי צורה.

אנחנו חודרים לצורה שלו ולתדר רוטט למטרות חדשות.


אחת הדרכים הכי אפקטיביות לשינוי צורת האנרגיה שלנו, המודעות שלנו, תנאי החיים ומצבי החיים שלנו (פיזית ורוחנית) הינה דרך השימוש בצלילים וטונים. צליל מקודש המרפא- אם כתפילה , מוסיקה, שיר, מנטרות- הינו כוח מהותי שמאשר כל היבט של הבריאה.


בכל העולם קוסמולוגים- חוקרי היקום  ודתות, מחשיבים את הצליל המקודש לבסיס היקום.

בספר התורה הנוצרי " בראשית היתה המילה", על פי הקבלה העברית העולם נוצר על ידי ביטוי של השם המפורש של בורא העולמות הידוע גם כ – יהוה או טטרגמטרון.


מסיבה זו בדת היהודית לא הרשו להשתמש בשם זה ולא לאמר או לכתוב אותו מפורשות.

במצרים תות השתמש במילים על מנת ליצור את היקום. אגדות וכתבים נותרו בתוקף כמעט בכל החברות העתיקות בכוח יוצר זה של הצליל.

מתוך רחם הדממה, נוצר לו הצליל ומתוך צליל מקודש נוצרו החיים!

צליל תמיד נחשב בקשר ישיר בין האנושות והאלוהות. בנקודה מסויימת כל המסורות העתיקות המיסתוריות לימדו את התלמידים שלהם וחנכו אותם להשתמש בצליל ככוח ריפוי ובריאה. זה נחשב לדרך העתיקה ביותר לריפוי. בימים אילו מתחברים למקור צלילים אילו דרך אלמנטים שונים, צליל, מוסיקה וקול , אשר מיושמים בהיבטים שונים של החיים ברמה הפיזית והמטאפיזית.

נעשה שימוש במוסיקה לשנות אנרגיות פיזיות , לרומם ולשקם שיווי משקל פנימי במערכת במצבים פיזיים ופסיכולוגיים. כיום נוצרת שותפות בין מיסטיקה עתיקה ומדע מודרני ביישום ובשימוש בצליל מקודש בכל דרכי הביטוי שלו.
אחת השותפויות האילו מתבטא ביצירת קערות הקריסטל. קערות הקריסטל הן סימן דינאמי לקשר בין מיסטיקה עתיקה וטכנולוגיות הייטק. ידע ותדר הקערות, מושרש במיסטיקה של העבר, אבל, גם גשר אל מיסתוריות ושימוש כריפוי בעתיד. הן גם סמל וגם כלי לתהליך האלכימי והן יכולות לסייע בשינוי צורה והמרה של אנרגיות פיזיות ולהעלאת המודעות, הן מאזנות את הלב והמיינד הפיזי, הרוחני/החומר והרוח.


קריסטלים השיגו פופולאריות אדירה בשנות ה80 , נ עשה בהם שימוש בכל כלי תקשורת קיים, בשבבי מחשב, רדיו, , מיקרופונים, בהמשך טלוויזיה, שעונים, לווינים, טלפונים סלולאריים ובעצם בכל כלי תקשורת, כיוון שיש ביכולתם לאחסן מידע ולשדר אותו, אך, מלמד הבסיס הטכנולוגי, יhעודם המקורי הינו תקשורת פנימית, תקשורת עם המהות הפנימית בתוכינו. הקערות נוצרו על מנת לרפא, לעורר יצירתיות ולהרחיב את התודעה. כיוון שהקערות הן מקווארץ קריסטל טהור. הדינאמיות של אנרגיה זו משפיעה על הגוף והמודעות של האינדיבידואל לאין שיעור, גוף האדם יוצר תהודה חזקה עם אנרגיית הקווארץ. ההיבטים האלקטרוניים הנובעים מהקווארץ מפעילים תגובות חזקות מהחלק הגבישי/הקריסטלי במבנים של גוף האדם (עצמות, חלבון הקלוגן, בלוטת האיצטרובל, הDNA ועוד..) זה בצירוף צלילים רוטטים שמהדהדים מסביב ובתוך חללי הגוף, יוצר רמת תגובה דינאמית הרמונית מהאדם אל הקערה.

עם השנים עברנו מעולם הפנים והרוח אל עולם החוץ והחומר, איבדנו את השימוש בכלי המוסיקה לריפוי וגם אותו הפכנו לשעשוע חיצוני שטחי, חשוב לציין כי הכלי הראשון שלנו הוא גופינו, אנו ניחנים ביכולת לייצר סאונד למטרת ריפוי, ללא כלי נגינה חיצוני, גופינו בנוי כתיבת תהודה בעלת מיתרים שמטרתו להתחבר לקול נשמתנו, כמו טביעת הנשמה וטביעת האצבע כך הוא קולנו, ייחודי לנשמתנו, דרך גילוי הקול שלנו אנו לומדים להתחבר אל היכולת לרפא את עצמינו בעזרתו. לא בכדי החוש המפותח ביותר שלנו הוא השמיעה , בגיל בו העובר בן  145 יום יש לו יכולת שמיעה מפותחת כשל מבוגר, מאזין לקולה ולפעימות ליבה של אימו ובהמשך חייו על פני האדמה הוא לומד להקשיב כמעט שנתיים לפני שהוא לומד לדבר. בעולם בו מייצרים אנשים כדי לשרת את המערכת הקצב הוא מהיר , מאידך הקצב הטבעי שלנו, כשמו כן הוא, הקצב של הטבע, הקצב של הנשמה, הנשימה, כשאנחנו שלווים ורפויים, במקום בו המחשבה שוקטת וההתנגדויות חדלות מלהילחם על מקומם, שם הלב פועם בקצב של אמא אדמה והוויה פשוט הווה.

המסע העוצמתי שאני חוויתי אל העולמות הפנימיים היה דרך רפואת תדרים, רפואה זו מוכרת לרבים  על ידי עבודה עם מכשירים טכנולוגיים השולחים תדרים, במסע שלי מצאתי דרך אינטימית יותר עם קערות הקריסטל ועם הקול שלי. הקערות עשויות 99.9% קריסטל קוורץ ובעלות טונים שונים על פי הסולמות המוזיקליים ומרכזי האנרגיה בגופינו. על ידי נגינה הקערות מהדהדות דרך כל הגופים אל התאים והנוזלים בגופינו, הצליל משנה את גלי המוח לגלי אלפא תטא ודלתא ובכך מעביר את המאזין למצב מדיטטיבי , מצב רפוי המאפשר לריפוי להתרחש. מחקרים מוכיחים כי הטיפולים בתדרי הקערות משפיעים על המערכת החיסונית, הבלוטות, המערכת ההורמונאלית, המערכת העצבית ובכך מאזנים ומרגיעים את המאזין או המטופל עד לכדי התמסרות ליכולת הפנימית האלוהית שבו לריפוי עצמי.

בתקופה זו של שינוי התדר של כדור הארץ, אין לנו ברירה, אלא, להעלות גם את התדר האינדיבידואלי שלנו על מנת לתמוך בשינוי גלובאלי, לפני כעשרים וחמש שנה גילו בתעשיית המחשבים כלי ייחודי לריפוי, אותו הם ייצרו על מנת להשתמש בו בניסויים בעולם המחשבים, כלי זה נקרא קערת הקריסטל, קערות הקריסטל נחשבות לשם דבר בעולם הרפואה האלטרנטיבית וגם עושים בה שימוש בבתי חולים קונבנציונאליים בארה"ב, אוסטרליה ואירופה. הקערות מגיעות בגדלים שונים ובטונים שונים ומשתמשים בהן לריפוי בדרכים שונות ומגוונות, כל אדם בדרך שלו, מטפלים בשיטות שונות, מורים ליוגה,  מוסיקאים, מנגנים בהן בכנסיות, מטפלים בחולים בסרטן, בילדים עם בעיות קשב וריכוז, רופאים משתמשים בהם בבתי חולים , משתמשים בהן לאיזון המרכזים האנרגטיים בגוף, טיפולים במים ועוד ועוד…

קערות הקריסטל הגיעו לארץ לפני שנים אחדות בלבד וישנם בארץ מספר יחסית קטן של בעלי קערות. כמובן שלחוות את הקערות זו חוויה שאי אפשר להעביר במילים, מומלץ בהחלט לשחות אל עולם התדרים ולחוות את הקערות באופן ישיר.

ישנם שימושים רבים והשפעות רבות עם קערות הקריסטל, אך המאפיינים המרכזיים הם:

 • מאזן את אונות המוח.

 • מנקה את ההילהיוצר ספיראלה אנרגטית מקודשת, אשר ניתן לעשות בה שימוש למטרות פיזיות ורוחניות.

 • מעורר ומקדם כניסה לרמות מודעות שונות.

 • תלוי בקערה, הן ישפיעו על המערכת הפיזיולוגית של הגוף.

 • לטהר ולנקות מים.

 • לטהר ולהטעין אבני קריסטל אחרים.

 • כלי אפקטיבי לריפוי, גם לריפוי מרחוק.

 • ניתן לעשות בהן שימוש למסעות אסטראליים ושמאניים.

 • כלים דינאמיים המתגלמים דרך תפילה.

 • מעצים ארומתראפיה.

 • ניתן להשתמש בהן לרקוח תמציות מפרחים ואבנים.

 • עוזרות להתחבר למדריכים הרוחניים, מלאכים ודוות.

 • מעצימות חווית מדיטציהניתן לעשות בהן שימוש לחקור- עבר, הווה, עתיד.

 • לפתח יכולת ניבוי.

 • להעצים טקסים ,לטהר כוונה ולהעלות תדר.

 • ליצור או לחזק מערכות יחסים.

 • ליצירת שפע.ליצירת מציאות מטיבה.

 • איזון המערכות ההורמונאלית והאנרגטית.

הקערות הן כלי וסמל, מה שהן מסמלות מעצים את השימוש בהן, ביחוד למטרות ריפוי. ישנם היבטים גבריים ונשיים לקערה: הקערה עצמה הינה סמל לאנרגיות הנשיות והמקל לאנרגייה הגברית, כאשר הגבר והאישה מתחברים יחדיו אנרגיה יצירתית משתחררת , לידה של משהו חדש ניברא. במקרה זה, הלידה היא של הצליל המקודש, צליל שיעבוד בהתאם לתוכנית ולמודעות של המשתמש בקערה. כל הקערות הן סימן לאנרגייה הנשית, זוהי אנרגיה של הרחם, משם חיים חדשים נוצרים.

במעגל אין התחלה ואין סוף, הוא מייצג את כל מה שעוד לא התגשם, ביחד עם כל האפשרויות הקיימות להגשמה.

הרחם הינו החוכמה הנשית הקדמונית, חוכמה המתגשמת בדממה, אך מתבטא בהבנה. זהו הסמל להארה, אינטואיציה ודמיון,אבל, כדי שהן יביאו תועלת לחיינו, הסמלים חייבים לצאת מתוך המעגל של הרחם אל הביטוי הארצי.


התוכן מושך אתכם? קראו באתר על הכשרת המטפלים במודל היזכרות שעובד עם התדרים החדשים וקוביית מטטרון. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page