חיפוש
  • White Feather

גוף האור הקריסטלי

עודכן ב: 18 מרץ 2020

האם מושג זה חדש לכם? בואו ננסה לגעת בקצרה בנושא מאוד רחב זה. תחילה, הגוף הראשון שאנו מכירים הוא גופינו הפיזי, אבל מה מאפשר לנו לחוות את החווייה הפיזית? מהו גוף האור הקריסטלי הנקרא גם בשמות נוספים: גוף המטריקס או גוף האור? ישנו גוף אור קריסטלי שנמצא סביב גופינו וישנו את גוף האור הקריסטלי המתעורר בתוך גופינו הפיזי.

אתחיל בהסבר על גוף האור הקריסטלי האנרגטי שסביב גופינו:

כאשר אנו יורדים כנשמה למימד החמישי אנו נולדים לתוך הצ'אקרה השמינית שלנו הנמצאת מעל הראש ונקראת כוכב הנשמה. כוכב הנשמה זה מי שאנחנו , האור שלנו, המתנות, היכולות, הכישרונות, הזיכרונות מכל הזמנים, הפוטנציאל העתידי… כאשר אנו יורדים לעולם החומר, ראשית כוכב הנשמה שלנו מקרין יהלום תלת מימדי הנקרא אוקטהדרון או בעברית תמניון בעל 8 פיאות, כלומר שתי פירמידות המחוברות בבסיסן.

אוקטהדרון (תמניון – 8 פאות)

הקודקוד העליון של היהלום יוצא מכוכב הנשמה שלנו והקודקוד התחתון מעוגן ומקורקע בצ'אקרה הראשונה שלנו, מתחת לצ'אקרת הבסיס הנקראת כוכב האדמה, בכך מתאפשרת ההולגרמה של גופינו הפיזי והמציאות הפיזית מתגשמת. גוף קריסטלי זה הוא כמו הבית של הגוף שלנו המקיף אותנו ומחובר אלינו באנרגיית השדה המאוחד המחבר את כל הקיים. בקורסים בהם אני מלמדת, אני מראה כיצד ניתן להפעיל את הגוף הקריסטלי על ידי תדרים, צלילים, צבע, הצהרות, קריסטלים וצורות גיאומטריות על בסיס "תורת האוקטבות". ההפעלה של הגוף הקריסטלי האנרגטי חשובה על מנת ליצור מרחב רוטט המזכיר לד.נ.א שלנו להדליק את החלקים הכבויים בו ולאפשר לגוף הפיזי שלנו להכיל עוד אור.
כעת נדבר על גוף האור הקריסטלי הממוקם בגופינו הפיזי:

ישנה בגופינו מערכת ביו גבישית/קריסטלית, לדוגמא: תאי הדם שלנו, חלבון הקלוגן, בלוטת האצטרובל, העצמות , הד.נ.א ועוד הם במהותם גבישיים במבנה שלהם. אולי נתחיל רגע בלהסביר מהו קריסטל או בשפתינו – גביש. על פי וויקיפדיה גביש הוא: "סידור של אטומים במקבץ מסוים בעל מבנה התלוי ביסוד של הקריסטל. המאפיין העיקרי של גביש הוא סדר פנימי ארוך טווח, כלומר, קיים מבנה בסיסי, הנקרא תא יחידה, החוזר על עצמו למלוא המרחב. תא היחידה הוא כמו אריח שבאמצעותו מרצפים חדר גדול. הגביש פותר את בעיית הריצוף הגיאומטרית, בשלושה ממדים. ישנם חומרים רבים המופיעים בטבע בצורת גביש, למשל מלח, קוורץ, קלציט."

ידיעה זו מאפשרת לנו להפעיל תדרים קריסטליים המדברים בשפת המערכת הביו גבישית ומפעילים את הזיכרון שנימצא בד.נ.א. מידע חדש ישן אותו ידעו בעבר התרבויות הקדומות, במצרים, פרו, למוריה ועוד רבים, מגיע אלינו שוב בימים מיוחדים אלו ומספרים על המעבר שלנו מגוף המבוסס על פחמן לגוף המבוסס על מבנה גבישי. במילים אחרות, ככל שנפתח את עצמינו לאהבה, תדר האהבה בתוכנו יחדור אלינו ויעלה לנו את התדר, מתדר נמוך וצפוף של עולם החומר אל מבנה בו התדר גבוה. האבולוציה של האנושות משתנה מד.נ.א של 2 סלילים ל-12 סלילים, כוח רב ישוב ושב אלינו ויכולות שכיבינו בעת הגעתנו למרחב ארץ יתעוררו וכבר בחלקנו ערים.

בנוסף, מידע זה מתבסס על שלוש עובדות מדעיות:

1. עוצמת המבנה הגבישי– לקריסטל מבנה גבישי בעל יכולת לאגור, לאחסן, לווסת, לזכור ולשדר מידע. למה הכוונה? קחו לדוגמא את קריסטל הקווארץ, ממנו עשויות קערות הקריסטל, גביש הקוורץ נמצא בכל כלי תקשורת בעולם, כל מחשב, טלפון, רמקול, רדיו, טלוויזיה, לוויין ובעצם בכל כלי שיוצר תקשורת. בשנות ה-80 IBM שהתחילו להבין את כוחו של הקוורץ, שכרו מדען למשך 20 שנה בשם מרסל ווגל שחקר את יכולות הקווארץ וגילה כי יש לו זיכרון וניתן לצקת לתוכו מידע ולשדר אותו. במקרה שלנו התיכנות יהיה לריפוי. וזה מה שהוא גילה: "הקריסטל פולט רטט שמרחיב ומעצים את עוצמת מוח המשתמש, כמו לייזר הוא מקרין אנרגיה בתבנית עקבית בריכוז גבוה ואנרגיה זו יכולה להיות מועברת ומשודרת לאובייקטים או בני אדם על פי רצון" על ידי שימוש בקערות הקריסטל כתדר, אנו מבקשים להעיר את המידע שנמצא במבנה הגבישי שסביבנו ובתוכנו על מנת להכיל עוד מידע ואור, ועל ידי תהודה סימפטתית.