חיפוש
  • White Feather

טיהור קריסטלים, תכנות קריסטלים והטמנת קריסטלים באדמה

עודכן ב: 18 מרץ 2020

היום אני כותבת לכם על תחום שהוא מאוד משמעותי בחיי, לפני 13 שנים עברתי משבר מאוד גדול ויצאתי להתבודדות של שלושה חודשים שהיו עבורי נקודת המפנה הגדולה בחיי.כחלק מתהליך ההיזכרות שלי, בן זוגי חזר הביתה עם קערת קריסטל, היא המתינה על מדף בבית האדמה שגרתי בו ולאחר מספר שבועות הרגשתי שהיא קוראת לי, התחלתי לנגן עליה ועברתי איתה ריפוי שנמשך שמונה חודשים שאפשר לי להביא את כל התובנות והחוויה הרוחית שלי אל עולם החומר לשיתוף.

קריסטלים תמיד היו סביבי אך העבודה עם הצלילים המרפאים בשילוב כלי נגינה העשוי מקריסטל היה עצום . באותם ימים קיבלתי מידע ליצור רשת קריסטלית חדשה שתתחיל בכפר סגול שהוא מרכז אקולוגי רוחני ומרחב לריפוי וטרנספורמציה וגם הבית שלי ושל משפחתי, בן זוגי היה אז ב-21 ימי צום והתחיל לבנות מרכבה תלת מימדית ממנה התחילה הרשת האנרגטית והתרחבה לשכנינו בדרום וכיום מחוברת למרכזים בעולם, ובינהם מקדשי האנושות בקהילת דמנהור באיטליה, להר שאסטה ולעוד מקומות…

כחלק מהחזון והמסע שלנו להיות מרחב אנרגטי ופיזי ולהעלות את התדר של האדמה על מנת לתמוך בה , שתלנו מעל קרוב ל 1000 עצים בכפר וטמנו 600 קריסטלים באדמה, והיום אני רוצה לספר לכם על העבודה עם הקריסטלים ולמה חשוב שכל אדם יטמון קריסטל במרחב ביתו ובמקומות עוצמתיים על הפלנטה. כמובן שיש דרכים שונות לעשות זאת, העבודה שלנו מבוססת על הפיזיקה הקוואנטית וההבנה שאיננו נפרדים אחד מהשני ומהבריאה .

קריסטלים הם אוניברסאליים בשימוש שניתן לעשות בהם , הם יכולים לתמוך בבני אדם, חיות, צמחים וכמובן האדמה ממנה הם הגיעו, היכולת של הקריסטל בהטמנה הינה  לאזן, לרפא ולהשיב את ההרמוניה, וחשוב לציין כי לקריסטל יכולות רבות נוספות בהם לא נדון כעת.

במקרה של הטמנה אנו טומנים את הקריסטלים על מנת לשלול אנרגיות שליליות ולהביא שלום וריפוי לאדמה, וכמובן שניתן לטמון אותם או כקריסטל בודד או כקבוצה. את בחירת המקום לטמון קריסטל, ניתן לעשות פשוט באופן אינטואיטיבי, ניתן לעשות זאת ליד עץ אבל לא הכרחי, רצוי לחפור בין 10-20 ס"מ בכדי שהקריסטל לא יהיה קרוב לפני האדמה .

ישנה אפשרות לטמון קבוצת קריסטלים המסודרת באופן מסויים הניקראת "גריד", יש גרידים מסוימים שניתן ליצור במקומות מסוימים למטרות שונות, כפי הגריד שיצרנו בכפר סגול מתחת למתחם המרכבה שקשור לרשת קריסטלית החדשה שתומכת בהתעלות של כדור הארץ. גרידים הינם שילובים שונים של דפוסים מדויקים היוצרים רשתות אנרגיה של ריפוי אור ומתחברים לרשתות המהדהדות בתדר זהה וכך מעבירות מידע ומעלות את התדר הכללי.

כאן תוכלו לראות ילד בן 7 בתודעה גבוהה מספר איך יוצרים גריד מקריסטלים.
כמובן שניתן לתכנת את הקריסטל ובכך להעצים את המטרה שלשמה טמנתם את הקריסטל. לדוגמא פיריט יכולה לשלול קרינה, אתם יכולים לטמון אותה במקום שבו יש קרינה מוגברת  (רצוי פיריט בגודל אגרוף) או פיריט קטנה יותר ולשאת אותה בכיס.