top of page
חיפוש

טיהור קריסטלים, תכנות קריסטלים והטמנת קריסטלים באדמה

עודכן: 3 במאי 2023

היום אני כותבת לכם על תחום שהוא מאוד משמעותי בחיי, לפני 13 שנים עברתי משבר מאוד גדול ויצאתי להתבודדות של שלושה חודשים שהיו עבורי נקודת המפנה הגדולה בחיי.כחלק מתהליך ההיזכרות שלי, בן זוגי חזר הביתה עם קערת קריסטל, היא המתינה על מדף בבית האדמה שגרתי בו ולאחר מספר שבועות הרגשתי שהיא קוראת לי, התחלתי לנגן עליה ועברתי איתה ריפוי שנמשך שמונה חודשים שאפשר לי להביא את כל התובנות והחוויה הרוחית שלי אל עולם החומר לשיתוף.

קריסטלים תמיד היו סביבי אך העבודה עם הצלילים המרפאים בשילוב כלי נגינה העשוי מקריסטל היה עצום . באותם ימים קיבלתי מידע ליצור רשת קריסטלית חדשה שתתחיל בכפר סגול שהוא מרכז אקולוגי רוחני ומרחב לריפוי וטרנספורמציה וגם הבית שלי ושל משפחתי, בן זוגי היה אז ב-21 ימי צום והתחיל לבנות מרכבה תלת מימדית ממנה התחילה הרשת האנרגטית והתרחבה לשכנינו בדרום וכיום מחוברת למרכזים בעולם, ובינהם מקדשי האנושות בקהילת דמנהור באיטליה, להר שאסטה ולעוד מקומות…

כחלק מהחזון והמסע שלנו להיות מרחב אנרגטי ופיזי ולהעלות את התדר של האדמה על מנת לתמוך בה , שתלנו מעל קרוב ל 1000 עצים בכפר וטמנו 600 קריסטלים באדמה, והיום אני רוצה לספר לכם על העבודה עם הקריסטלים ולמה חשוב שכל אדם יטמון קריסטל במרחב ביתו ובמקומות עוצמתיים על הפלנטה. כמובן שיש דרכים שונות לעשות זאת, העבודה שלנו מבוססת על הפיזיקה הקוואנטית וההבנה שאיננו נפרדים אחד מהשני ומהבריאה .

קריסטלים הם אוניברסאליים בשימוש שניתן לעשות בהם , הם יכולים לתמוך בבני אדם, חיות, צמחים וכמובן האדמה ממנה הם הגיעו, היכולת של הקריסטל בהטמנה הינה  לאזן, לרפא ולהשיב את ההרמוניה, וחשוב לציין כי לקריסטל יכולות רבות נוספות בהם לא נדון כעת.

במקרה של הטמנה אנו טומנים את הקריסטלים על מנת לשלול אנרגיות שליליות ולהביא שלום וריפוי לאדמה, וכמובן שניתן לטמון אותם או כקריסטל בודד או כקבוצה. את בחירת המקום לטמון קריסטל, ניתן לעשות פשוט באופן אינטואיטיבי, ניתן לעשות זאת ליד עץ אבל לא הכרחי, רצוי לחפור בין 10-20 ס"מ בכדי שהקריסטל לא יהיה קרוב לפני האדמה .

ישנה אפשרות לטמון קבוצת קריסטלים המסודרת באופן מסויים הניקראת "גריד", יש גרידים מסוימים שניתן ליצור במקומות מסוימים למטרות שונות, כפי הגריד שיצרנו בכפר סגול מתחת למתחם המרכבה שקשור לרשת קריסטלית החדשה שתומכת בהתעלות של כדור הארץ. גרידים הינם שילובים שונים של דפוסים מדויקים היוצרים רשתות אנרגיה של ריפוי אור ומתחברים לרשתות המהדהדות בתדר זהה וכך מעבירות מידע ומעלות את התדר הכללי.

כאן תוכלו לראות ילד בן 7 בתודעה גבוהה מספר איך יוצרים גריד מקריסטלים.
כמובן שניתן לתכנת את הקריסטל ובכך להעצים את המטרה שלשמה טמנתם את הקריסטל. לדוגמא פיריט יכולה לשלול קרינה, אתם יכולים לטמון אותה במקום שבו יש קרינה מוגברת  (רצוי פיריט בגודל אגרוף) או פיריט קטנה יותר ולשאת אותה בכיס.

התהודה המולקולרית של כל סוג של גביש היא שונה , ומכאן לכל קריסטל יש מטרות אחרות וסגולות שונות, במקרה של ריפוי האדמה, אני ממליצה על קריסטל הקווארץ השקוף, ממנו עשויות גם קערות הקריסטל שאני מטפלת בהם. קריסטל לתמיכה בקרקוע לאדמה יכולה להיות גם סמוקי קווארץ. חשוב לאמר כי החיבור לאדמה והקרקוע חשוב להתפתחות הרוחנית שלנו ולהיותינו גשר בין הרוח לחומר. גוף האור שלנו מעוגן בצ'אקרה הראשונה שלנו הניקראת כוכב האדמה והיא מחוברת לגריד של כדור הארץ וללב אמא אדמה, זה העיגון שמאפשר לנו לחוות חוויה פיזית.

כמובן ניתן לטמון קריסטלים במקומות שהיו בהם פיגועים או מלחמות כדי לרפא איזור זה ולהביא שינוי חיובי לאדמה ולאנושות.

איך הטמנת קריסטל עובדת ? קריסטלים עובדים בשתי רמות ריפוי- על ידי קליטת אנרגיה שלילית והקרנת אנרגיה חיובית. ישנו כח עצום בהטמנת קריסטלים באדמה ועל ידי תיכנות נכון של הקריסטלים,  ישנו פוטנציאל עצום של ריפוי אמיתי . ישנו  צורך בעוד הרבה "מחזיקי קריסטל" כפי שאני קוראת להם, אנשים המבינים את עוצמת הריפוי  של הטמנת קריסטלים באדמה . אנו טמנו בכפר סגול כ- 800 קריסטלים ונשמח לעוד אנשים המעוניינים להיות "מחזיקי הקריסטל"  מי שמעוניין להיות מחזיק קריסטל יכול ליצור איתנו קשר.

לפני שאדבר על היכן לרכוש קריסטלים , אני רוצה לעצור רגע ולהתייחס לקערות הקריסטל קערות הקריסטל פועלות בארבעה רבדי ריפוי מרכזיים, ראשית כיוון שהם עשויות מקריסטל הקווארץ הן ניתנות לתיכנות , במקרה שלנו, אנחנו תכנתנו בן היתר את  את הקערות  לריפוי איזון והיזכרות במהות, שימו לב כי צליל הינו דרך ריפוי העתיקה והעוצמתית ביותר, העולם שלנו נוצר על ידי צליל, הגוף שלנו רוטט בתדרים שונים וניתן להשפיע על תדר מסויים ולהחזירו לאיזון ולהרמוניה על ידי התדר המקורי שלנו, מעבר לכך יש לנו בגוף מבנים מולקולאריים גבישיים כמו גביש הקווארץ, למשל בלוטת האצטרובל וה- DNA  שלנו , כלומר ההדהוד פועל גם ברמת הצליל וגם ברמת המבנה הגבישי ומעורר את זיכרונות הDNA  להכלת עוד מידע ותדרים גבוהים המגיעים בימים אילו לכדור הארץ. חשבו איזה מדהים זה לחוות נגינה של קריסטל על גוף האדם או אפילו יותר עוצמתי  על הגוף בתוך מים. זה מה שאנחנו מלמדים ועושים בשלב המתקדם בהכשרת המטפלים שלנו במודל היזכרות.

נשאלתי הרב הפעמים איפה קונים קריסטלים או קערות קריסטל ? לרכישת קריסטל אישי או להטמנה, ישנן חנויות עידן חדש בכל עיר, כנסו לחנות, גשו למדף הקריסטלים ובחרו את הקריסטל שקורא לכם. בנוגע לרכישת קערות ניתן לרכוש אותן מקנדה או ארה"ב (אנו עושים מספר קטן של הזמנות בשנה לתלמידים שלנו, ניתן לבדוק איתנו אם אפשר להצטרף להזמנה) איך מנקים את הקריסטל או קערות הקריסטל ? שלא כמו שסיפרו לנו רבים, מי מלח לא מספיקים ולעיתים פוגעים בקריסטלים מסויימים. כיוון שבכל כלי תקשורת בעולם ישנה לוחית קווארץ, בעיקר בגלל שניתן לתכנת את הקריסטל ולשדר את המידע על פי רצון המתכנת, לקחה חברת IBM  מדען שמעלם 30 שנה חקר את יכולות הקריסטלים קווארץ, שמו של המדען היה דר' מרסל ווגל זכרונו לברכה, מרסל ווגל התחיל אמנם כמדען  אך ככל שחקר את הקריסטלים גילה את כוחם ותודעתו התרחבה , הוא קיבל מידע ו ויצר קריסטל ריפוי ייחודי  שנקרא "קריסטל ווגל", בין הדברים שמרסל ווגל גילה על ידי מכשירים הבודקים את ההטענה החשמלית   היה כיצד לנקות קריסטלים ולתכנת אותם. זוהי בדיוק הדרך בה אנו ותלמידינו מתכנתים את קערות הקריסטל לפני הטיפולים.

ניקוי הקריסטל או קערת הקריסטל נעשה באותה צורה, אנו מחזיקים את הקריסטל ביד מול הלב נושמים שלוש נשימות , נכנסים פנימה ואז רואים בעיניי רוחינו את הקריסטל מתנקה מלמעלה למטה, ממש לדמיין אור לבן שיורד ושוטף אותו לפחות שלושים שניות, לאחר מכן, רצוי על מנת להשלים את התהליך ולפני שלב התיכנות , להמשיך בניקוי בנשימה הממלאה את הבטן הריאות וגם את הכתפיים כך שאתם מרגישים שהלב מתרחב, ובבת אחת משחררים את הנשיפה מהאף   נשימה זו נקראת "נשימת פעימה" והיא יוצרת רובד אחר של אנרגיה היוצרת טרנספורמציה (למי שמכיר זה דומה לנשימה ביוגה ) חשוב להחזיק בכוונה שהאנרגיה הממוקדת של הנשיפה מטהרת  את  הקריסטל , במידה ויש מספר פאות לקריסטל , נושפים עם כוונה לטיהור על כל פאה בנפרד. נשיפה חזקה החוצה לכיוון הקריסטל. תלוי מה המטרה של הקריסטל, אך ניתן ורצוי להיעזר בקול שלנו ולשיר מנטרה או מילה לקריסטל.(אהבה, הודיה וכדומה…) להיכרות עם עבודתו של דר' מרסל ווגל,צפו בסרטון למעלה.


כיצד נעשה תיכנות קריסטלים ? ראשית הייתי שואלת מה הסיבה שאני רוצה את הקריסטל שלי, אם זה לעזור לי בשינה, או בריפוי האדמה או כל מטרה אחרת… במקרה של קערות הקריסטל, אנחנו מנגנים עם כיוון השעון ותלוי בתיכנות שבחרנו, כך  נחליט על התו שאנחנו מנגנים. במקרה של קריסטל אישי להטמנה או לריפוי אנחנו מסובבים אותו ביד עם כיוון השעון ואנחנו מפסיקים כאשר הקריסטל מרגיש דביק ביד שלנו. לוקחים נשימה, עוצמים עיניים ושוב נושמים פנימה ונושפים בכח החוצה דרך האף, מי שרגיש יכול בשלב הזה להרגיש את פעימות לב הקריסטל . נניח את אצבע האמה על מרכז הקריסטל באחת הפאות, עד שנרגיש חיבור, מעין עקצוץ, חום או תחושה שהאצבע לא רוצה לזוז מהנקודה שמצאתם. כעת הביטו על הקריסטל נשמו ונשפו מספר פעמים כאשר אתם ממקדים את המחשבה , עם הכוונה שלכם ושוב, קחו נשימה פנימה על מנת  לשחרר את הטעינה מהקריסטל ובנשיפה החוצה אתם מטעינים את הקריסטל, וכעת מעלים את התיכנות שבחרתם לתודעה שלכם, לדוגמא, במקרה של ריפוי האדמה, דמיינו  שמה שאתם רוצים, קורה עכשיו, לא בעתיד, בשדה הקוואנטי של הבריאה קיימות כל האפשרויות כל רגע , בתהליך זה אנו מתמקדים בתדר ספציפי על מנת ליצור "אירוע" שיתגשם במציאות, נדמיין את העולם שלנו בשלום, האדם מכבד את האדמה, אנשים ערים  חיים בהרמוניה וישנו איזון במערכת האקולוגית וכו…. כעת עליכם לזהות את הרגש שזה גורם לכם להרגיש, להרחיב את הרגש ולהזדהות איתו, ממש להתרגש ולשמוח על זה שיש כבר הרמוניה בעולם, כעת העצימו  את הרגש שזה יוצר בכם , העצימו  את הרגש פי 20 ואפילו פי 50 , אפשר לדמיין כפתור דמיוני ולסובב אותו וכך להעצים את הרגש שהמצב האידיאלי יוצר בתוככם. תנו לרגש צבע ושלחו  אותו מתוך הלב כקרן אור אל תוך המרכז של לב הקריסטל.   תלוי ברמת התודעה, ניתן להתחבר לקריסטל ברמת הוייה שבה אתם לא ניפרדים ואין את הקריסטל ואין אתכם , זו הרמה הכי גבוהה . בכל רמה התיכנות עובד.  זכרו כי אנינו באמת ניפרדים. החזיקו תדר זה  למשך דקה,  אל תשכחו להודות ולאמר "וזה נעשה" במידה והקריסטל שתוכנת הוא להטמנה, אתם טומנים אותו ורק אחרי כן או תוך כדי מודים ואומרים בסוף "וזה נעשה".


אם אתם מרגישים, כי המידע הזה מושך אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, ולהבין עוד הכנסו לאתר לקרוא על האירועים הקרובים שלנו. ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה


Comments


bottom of page