top of page
חיפוש

עוצמת האותיות, התדרים והצלילים

עודכן: 3 במאי 2023

כל הקיים יוצר צליל. בבסיס כל הקיים ישנה אנרגיה רוטטת. מדענים מגלים כי כאשר הם מביטים אל תוך חומר פנימה יותר ויותר, החומר נעלם ושום דבר לא נראה לעין יותר וכביכול אינו קיים. לאחר בדיקות נוספות במכשירים מתקדמים, כבר לפני מאה שנה, מגלים כי אין באמת "ריק" - וישנה תנועה בחלל הכביכול ריק. כלומר: אין ריק!

מה שהובן הוא כי בבסיסו של כל דבר ישנה אנרגיה ואנרגיה זו רוטטת. כלומר, אם הכל רוטט, ואנחנו יודעים זאת דרך המדע, אזי גם חפצים דוממים וחומר פיזי רוטטים, כיוון שיש סביבם אלקטרונים ופרוטונים שנעים במהירות מסביב לגרעין - ומה שאנחנו מבינים מכך הוא שכל דבר קיים רוטט ולכן כל דבר יוצר צליל, בין אם אנו שומעים אותו או לא.

גם אם אנחנו רואים חומר פיזי כדומם, מבנה המולקולות שלו בעצם בתנועה, ודרך התנועה של כל דבר שזז ביקום נוצרים גלי אנרגיה. אנרגיה זו, הנמצאת בבסיס כל הקיים, רוטטת. בכל חומר, דומם או חי, רוטטת האנרגיה בתדר אחר. אז כל העולם שלנו רוטט, וכל דבר שרוטט מייצר צליל.

את רוב הצלילים אנו לא שומעים, מכיוון שהם מחוץ לטווח השמיעה שלנו. טווח השמיעה של בן אדם מבוגר הוא כ-16,000 הרץ בשנייה, טווח השמיעה של ילד הוא כ-25,000 הרץ בשנייה, ולמשל חברינו הדולפינים, שמתקשרים אחד עם השני מקילומטרים, קולטים 180,000 הרץ בשנייה ויכולים להעביר מידע רב.

פיתגורס קרא להדהוד הראשוני הזה, הנמצא בכל הקיים, 'המוסיקה של הספירות'. במילים אחרות, כל גלי האנרגיה הקוסמיים שנוצרים מהתנועה של כל הבריאה

יוצרים גלי אנרגיה, או המהום, ולו לעיתים קוראים "ההמהום הקוסמי" או "הרטט הבראשיתי", או בשם המוכר לנו יותר - הצליל "אום", שהוא הצליל האחד.


אז מהו תדר?

בואו נבין רגע מהו תדר, וכיצד מודדים גלי קול. תדר נמדד במה שנקרא "הרץ", כלומר מספר הפעמים שהאנרגיה רוטטת בשנייה היא מספר ההרץ וגם התדר שלה. לדוגמא: אם ניקח גיטרה וננגן על מיתר אחד, מספר הפעמים שהמיתר יזוז בשנייה יהיה התדר של המיתר. כלומר: אם המיתר ינוע 100 פעמים בשנייה, יהיה התדר שלו 100 הרץ.

ככל שכמות ההרץ שמיוצרת בשנייה נמוכה יותר, הצליל נמוך יותר - וככל שכמות ההרץ המיוצרת היא גבוהה יותר, הצליל גבוה יותר.

כיצד צליל משפיע על חומר? וכוח האותיות בעברית

זהו אחד הנושאים האהובים והמרגשים, בזכותו אני עובדת היום על דיסק של מנטרות בעברית - מאמינה שהתוכן יהדהד גם לכם.

בתחילת שנות ה-60 חקר ד"ר הנס ג'ני כיצד צליל משפיע על חומר. במחקר שלו הוא יצר מכשיר לו הוא קרא טונוסקופ - כאשר בצידו האחד נשמעו צלילים, ובצידו השני היו מונחים כל מיני סוגי חומרים. הרטט של הצליל היה מרטיט את החומרים על פני צלחת ומניע אותם. פעולה זו גרמה לחומר לנוע וליצור צורות שונות שנראות מאוד דומה למנדלות.

אחד הדברים המדהימים שג'ני גילה היו שכאשר הוא משמיע מילים בשפות שונות,

ברוב השפות הוא מקבל גם כן צורות שונות, אך כאשר הוא השמיע את השפה העברית החומר היה מסתדר לכדי צורת האותיות העבריות. כלומר: התגלמו הצורות עצמן, ולא נוצרה צורה מופשטת כפי שהיה נראה בכל צליל אחר. אכן לא יאמן. גם עם האום מהסנסקריט ההודי, המסמל את הצליל הראשון של הבריאה, התגלמה הצורה של האום עצמה.

לתורה זו, שלימים הפכה לשיטת טיפול עוצמתית, הוא קרא קימטיקה. כאשר קראתי על השפה העברית וכיצד הרטט שלה התגלם כאותיות עצמן, חשבתי על זה רבות וחוויתי הבנה אותה אני רוצה לשתף עמכם. כאשר נוצר העולם, תדרים ראשונים של הבריאה ירדו מעולמות עליונים, מאוקטבות האור הגבוהות יותר, ירדו אלינו שער אחר שער, אל כדור הארץ על מנת להתגלם בעולם הפיזי. מאור, לצבע, לצליל ואז לאות - כאשר הם הופכים לדחוסים יותר ויותר, לתדרים נמוכים יותר ויותר, עד שהתגלמו באותן אותיות עבריות בתדר גבוה, אותן אותיות שהתגלמו למילים ומשם למשפטים - וככל שהתדרים ירדו יותר ויותר אל עולם החומר

נוצרו עוד ועוד שפות…

אכן יש סיבה ששפתינו נקראת שפת הקודש, ומכך שלשימוש בה אחריות גדולה. אך שימו לב - אין לזה קשר לדת שנוצרה לאחר מכן. בשימוש במילים שלנו, ולא רק בשפתינו, כוח רב. אנו יוצרים את המציאות שלנו בעזרת התדרים שאנו מייצרים על-ידי המחשבות שלנו והמילים שלנו.

השפעת הצלילים על המים

בנוסף, נוכל להתבונן על מחקר נוסף שנעשה מבין רבים, אותו עשה מאסרו אימוטו היפני, בו הוא הקפיא מים ובדק כיצד הם מושפעים ממילים וצלילים. במחקרו, הוא גילה כי מולקולות המים משתנות על-פי מה שהן שומעות, כלומר: למים יש תודעה וזיכרון.

מחקר זה נותן לנו הבנה עמוקה יותר למהותנו, כיוון שאנו בני האדם כ- 70% מים והמוח שלנו כ-90% מים, מה שמעניק לנו את ההבנה כי מחשבותינו, המילים שלנו

ומה שאנחנו מקשיבים לו - כל צליל או רטט בין אם אנו שומעים אותו או לא - משפיע עלינו ועל מולקולות המים המשתנות בגופינו.

כיום ישנם מחקרים רבים נוספים על המים וכוחם. בשיטה שקיבלתי, "היזכרות", אני משתמשת במים בתדר גבוה, ולתוכם אני מכניסה את התדר האישי של המטופל. מים בתדר גבוה יותר תמיד ישפיעו לטובה על המים בתדר הנמוך יותר, כלומר: המים הטובים עובדים כמו תמצית, אך תמצית זו אינה נחלשת. מדענים מגלים כי אם נכניס מים חיים בכמות של 30 גרם לתוך מיכל של 60 ליטר, מים אילו יעלו את התדר לכל שאר המים שהיו בתדר הנמוך יותר.

אנו יכולים לעשות שימוש במידע זה. אנו יכולים לברך את המים ולהשמיע להם צלילים מרפאים, בו בעת אנו מברכים את המים בתוכנו ומשמיעים צלילים אילו לעצמנו. שימו לב למחשבות שלכם, לבקשות ולצלילים שאתם בוחרים לשמוע,

פרסומות וחדשות רוטטים בתדר נמוך ומשפיעים על המים בגוף שלכם ובכך על התדר שלכם.

התפתחות האדם על-ידי צלילים וכח הכוונה

לא בכדי אוזן בן-האדם היא האיבר הראשון שמגיע לבגרות מלאה בעובר - היא הקשורה להתפתחות שלנו דרך התדרים והקולות שאנו שומעים. כיום מגלים כי אוזן האדם אחראית על כל כך הרבה חלקים במערכת העצבים של בן-האדם וההקשבה עצמה יכולה ליצור ריפוי עמוק, מידע זה מבוסס על מחקר של דר' אלפרד טומאטיס.

כאשר אנו למדים את עולמנו בשפת התדרים, אנו למדים ליצור את המציאות ולהיות שותפים-בוראים באופן מודע. אנו יכולים להשתמש בכוח זה, בשילוב הכוונה שלנו, וליצור ריפוי. לדוגמא: לשמש ולנר יש פוטנציאל ליצור אש, אך אנו זקוקים לזכוכית מגדלת כדי ליצור מיקוד של האנרגיה לנקודה מסוימת ועל-ידי כך נוצרת האש. כוח הצליל עובד באופן זהה - על מנת ליצור ריפוי על-ידי הצלילים אנו מכניסים כוונה,

וככל שהכוונה שלנו - שהיא זכוכית המגדלת - תהיה נקייה יותר, כך הריפוי יתגשם במציאות.


צלילים הם צבעים וצבעים הם צלילים

ישנם פרמטרים נוספים עליהם מבוסס הריפוי בתדרים ובצלילים, מתוכם ההבנות כי צליל בתדר מסויים הופך לצבע ואיתו ניתן לעשות שימוש לריפוי, שצלילים עילאיים הנוצרים מכל צליל ראשוני שאנו מייצרים מרטיטים שערים אנרגטיים לצמיחה רוחנית וריפוי, שערים הנמצאים באוקטבות אור גבוהות יותר ועוד…

על סמך מידע זה אנו יוצרים ריפוי דרך הצלילים. למשל: על-ידי מתמטיקה פשוטה גיליתי כי צ'אקרת הלב שלנו רוטטת בתדר 256 הרץ וציבעה ירוק, ומכיוון שצלילים נעים מאוקטבה לאוקטבה ומניעים תדרים נוספים, אנחנו יכולים לעשות שימוש לריפוי הלב על-ידי הצליל והתדר שלו. הצבע ירוק רוטט בתו DO, ועל-ידי שימוש בתו זה יש לנו את היכולת להעיר את הצ'אקרות הגבוהות שלנו, הנמצאות מחוץ לגוף הקריסטלי שלנו, ולהפעילן - ובכך להעיר את קודי האור הכבויים בדנ"א שלנו.

אולי חלקכם שמע אותנו מברכים בברכת "אום אה אום", הברכה שמשמעותה "אני רואה את האלוהי שבך". למעשה, ה"אום אה אום" הם הצלילים של שלושת לבבות הבריאה הרוטטים בתו DO:

האום של האדמה הוא באוקטבה הראשונה ורוטט ב-DO,

האה של הלב שלנו הוא באוקטבה הבאה (המרכזית) וגם רוטט ב-DO,

והאום של מרכז הגלקסיה שלנו באוקטבת האור העליונה גם רוטט בתו DO.

על-ידי שימוש בתו DO באופן מודע נוכל להעיר את שלושת הלבבות שלנו, ובכך להתחבר ללב הבריאה (יש לציין כי ניתן להשתמש בכל תו ולהפעיל את האוקטבה התחתונה והעליונה). היכולת לעבוד עם צלילים ותדרים ברובד רב מימדי זה מאפשרת לנו להיות לגשר בין הרוח לחומר. נכון שרבים למדו כי דו הוא התו של צ'אקרת הבסיס, אך על-פי מודל ה"היזכרות" אנו מגלים שעל-פי המדע וספקטרום האור/המתמטיקה של הצליל, הצבע הירוק הוא התו DO, וכך על-פי הספקטרום והמתמטיקה של הצבעים אנו יודעים מהם כל הצלילים המשוייכים לכל המרכזים האנרגטיים שלנו וכיצד לחבר אותם לאוקטבות נוספות - ממש כמו בפסנתר.

נשמע מסובך? רק כי זו הפעם הראשונה שאתם שומעים זאת. אם מידע זה מהדהד לכם, ואתם מרגישים נמשכים ומוקסמים, קרוב לוודאי שזה קשור לייעוד שלכם ולדרך הריפוי שנשמתכם מבקשת. אם כן, אני ממליצה לכם להגיע לאחד מהמפגשים שלנו.


רוצים לקבל עוד מידע על הכשרת המטפלים שלנו? הגיעו ליום היכרות:


ו׳איט פדר

מנטורית רוחנית בינלאומית מומחית בריפוי בצלילית ותדרים.

מפתחת שיטת הריפוי בקול וקערות הקריסטל (היזכרות- סאונד קריסטל הילינג), אותה היא מלמדת ברחבי העולם.

יוצרת מוזיקה לריפוי ומורידה מידע בשירה קוואנטית. מורה ותיקה ומוכרת להתפתחות רוחנית נשמתית.

מייסדת ובעלת האקדמיה הבינ״ל להיזכרות- אלכימיה בצלילים ושחרור מקארמה

Comments


bottom of page